Още малко ни остана , мили дами - през МАРТ ще бъдем мами!

  • 9 507
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 710
Ей момичета,нищо не разбрах за утре,а сутринта няма да съм в къщи,няма да видя последно какво сте решили за срещата,ще се опитам да разбера в движение,ако не ще званна на някой,ама на кого newsm78,Дея ако е удобно може би теб ще питам за неястноти,ти нали си ФЕЯ Grinning

Лека нощ от мен,да спите мнооого спокойно и без нощни смяни Grinning

Звънкай, няма проблем, аз съм на линия.
Уго на Славейков дали ще ни побере? Ходила съм стотици пъти там, но не ми идва на ум, има ли вариант да се съберат няколко маси. Ако ще се съберем, аз предпочитам да се видим там, защото има страхотни салати, чак ми се приядоха. Ако няма места, на няколко метра е Дон Домат, а на един хвърлей разстояние е и Джепето. Искате ли в Уго, или сте за Мис Каприз?
А някой да има представа колко мами сме желаещи да се видим?

# 31
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Нещо Олимпия ми се губи...  Thinking
Ей ма на  Laughing От мързел не пиша  Laughing
Между другото,май и на Иван Асен имаше едно малко магазинче, в което продават стоки Вис Виталис. Малко преди Райфайзен банк. Или поне миналата година имаше...
И аз съм ходила там миналата година, днес не погледнах дали е там, че бях с колата и децата...
В този на Пиротска продавачката е такава мързелива гадина-чалгаджийка, че ти става неудобно да си поискаш нещо да ти покаже  Twisted Evil Пуска си нашата радио с чалга до дупка, говори по гсм-а и не й пука,че си там...Мляска с дъвката и трака с пръсти, докато разглеждаш стоката...Турбо-селянка  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 318
15.30 предлагам Хепи на Раковска? Моля, пишете  утре до към 12.00 - кой е за? Вече запазих маса, но трябва да звънн да потвърдя и евентуално да увелича броя на местата? В Уго от днес за утре не искаха да се ангажират, можело да се наложи да почакаме малко и т.н... Twisted Evil Другия вариант е кафе - бар  "Планет" - на Александър Невски. Пишете предпочитанията си Simple Smile
РониБони, честито уговорка  Peace  bouquet
Ангелче, Дианка, бравос за хубавите новинки
Аз пък от днес трябва да пия магнерот - заради нисък магнезий и пак желязо - отново нисък хемоглобин. Реших, обаче, желязото да го пропусна - зверски запек ми причиняв, не ми се напъва всяка вечер....баш в осми месец  Crossing Arms Blush Ще започн пак витаминките на Хип натал - там има желязо - дано е достатъчно......Някоя мама пила ли е някакъв вид желязна добавка, която да не предизвиква запек....?
Славундерче,направо си е свалка, и то тактически замислена Simple Smile Първо - храна за душата, после за физиката - а десерта - според заслугите, в домашната сладкарница Wink

# 33
  • Мнения: 50
Здравейте момичета,
Включвам се с един конкрeтен въпрос кам Angels. Откриха ми E.coli в урината и лекарката ми изписа Неоринал и Бисептол. Бисептола трябва да го пия по две таблетки на ден, обаче аз прочетох в нет-а, че не трябвада се пие по време на бременност. Наистина ли е така и имам ли избор? Да го пия ли или не?
Мерси предварително
 Rolling Eyes

# 34
  • Sf
  • Мнения: 978
Е, няма такъв сън...  Tired А никога досега от безсъние не съм страдала, дори напротив, много обичам да спя.  Tired Tired Tired

Олимпия,   Hug

polina13, пиши ме за утре за срещата.  Hug Хепи ме устройва, както и всяко друго място в центъра. Има малка вероятност да отпадна в последния момент, но то ще се знае към 12 вече, та ще успея да предупредя.


Момичета, избрахте ли си педиатър? Който да дойде в първия ден след изписването? Смятате ли да ходите да се запознавате с евентуалните доктори на бебетата, преди да ги изберете? Частен или държавен доктор? Или и двете?
Аз търся док в центъра и съм в голяма чуденка...  Thinking

# 35
  • Мнения: 3 621
Добро утро момичета
Поли аз пих желязо и се върна проблема със запека .... спрях го и нещата се оправиха и аз пия витамините и чая на ХИП и съм мнооого доволна
Пингвинче  аз вече си избрах педиатър , така ни посъветваха на лекцията на 9 месеца
Хайде пожелавам хубав ден на всички , а на софиянки и пловдивчанки приятни ви срещички   lalalala lalalala lalalala

# 36
  • Мнения: 1 710
Поли, последния път хич не останахме доволни от Хепи и за това някои от мамите предпочитат да рознообразим. Освен, че ни сложиха на две отделни маси и нямахме никакъв контакт помежду си, порциите бяха много малки /или ние сме станали много големи Mr. Green/. И заради неразборията може би, седяхме много малко - около два часа и половина, три с обиколка по магазините. За сравнение, друг път изкарваме по 4 часа...

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Добро утро то нас!
Радвам се,че всички сте с добри новини от прегледите.
Не се преуморявайте!Аз откакто съм в 9-ти месец съм още по-голям кит,не мога да се мръдна от леглото,много ми тежи корема и ме опъва постоянно.А за контракции да не говорим,ми имам си ги вече всеки ден.
Момичета,излезнах на 14 януари в болничен 45 дни преди термин,след колко месеца ще преведат някакви пари,някой случайно да е по-ориентиран от мен?
На софиянки желая весело изкарване на срещичката и да се снимате,че да ни зарадвате тези дето няма как да се присъединим към веселбата и обмяната на оплаквания и болежки,и покупки и все такива ми ти работи...
Славундер,да не си му натрила носа за нещо преди това,та по този красив начин да ти се извинява мъжо?Признай...
Лек ден на всички и много ритничета от бебетата!

# 38
  • Мнения: 240
Добро утро момичета. Grinning Стискайте палци, днес съм на преглед. А за срещата в Пловдив, ще се опитам да дойда, ако не успея, много много приятни емоции.
Илияна и на мен ми тежи безкрайно много вече. А болничните -45 дни мисля, че ги изплащат след раждането.

# 39
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Привет  newsm03
Много сте изписали за един ден - човек да не ви остави за малко ей  tooth
Честита ни темичка - все така да се изписват бързо и само с добри новини да се пълнят  newsm10
Аз вчера отскочих до работа, мъчно ми беше, цял ден приказки с тоз, с онзи...
Хич не съм свикнала да се размотавам ей така - в живота си нямам ден болничен, и болна съм била и пак на работа...Мъка...
Е както и да е - мислех и аз да се класирам вчера за отворените врати на Шейново, но преди това правих други обиколки
и накрая просто физически нямаше да издръжа.
Та се надявам да мина следващия път - лошото е че и 2-те болници,
които исках да посетя в един ден и в един час имат отворени врати - и Тина Киркова и 2-ра Градска.
Кой ги прави тези графици  smile3516
Приятно изкаравне на всички бремелинки по срещите - аз естествено с моя късмет пак не се класирам. Както писах преди съм в сферата на висене по опашки за смяна на постоянен адрес, нова лична карта. В тази връзка вчера отскочих до нашите ЧР да поставя ребром въпроса за болничния - дали ще ми бъде изплатен при условие, че ми е на старата фамилия. Имах удостоверение за идентичност на имената, но казаха че не ми го искат засега. По принцип и на други жени по майчинство минавали болничните със старите фамилии, защото по тези данни ни плащали осигуровките. А вече ако ми върнат от НОИ болничния, в 5-дневен срок можело да ми се напише нов и да се оправят нещата. Дано не са ме излъгали, защото не ми се чака тепърва изваждането на новата лична карта, пък разнасяне до всички инстанции и т.н.
Сори за дългия пост, ама не съм писала повече от ден  newsm53

# 40
  • Мнения: 519
Добро утро на всички мами!:bouquet:
Запис в новата тема, която е прекрасна както винаги. Peace
Успех на spirit за прегледа. За съжаление не мога да дойда на срещата, тъй като съм на работа все още. Така както съм се "развихрила" може да откарам до раждането на бачкане.ooooh! То не че ми е тежка работата... Whistling

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 18:01 от enigmata

# 41
Аз съм за Уго на Славейков 15,00.Съгласни?

# 42
  • Мнения: 473
Записче и от мен  Peace
Днес очаквам да ми купят кошарката и така се радвам и нямам търпение. Ще направя снимки после  Joy

# 43
  • Мнения: 318
Мами, от Уго не се навиват да пазят места - да сме отишли да чакаме  Twisted Evil
В Хепи на Раковска ни запазиха голямо сепаре - непушачи, за 15.30 , кой е на линия?

# 44
  • Мнения: 326
Включвам се за срещичката! За сега мисля, че ще дойда. Но не се притеснявайте за мен, ако не се появя.

Много ми е весело от сутринта - малката е събудила баща си с ритници тази вечер и той ми се "оплаква"! Е, каза, че му било много приятно и с нетърпение чака да го буди с рев.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт