Какво ви е мнението за бабите пред компютъра

  • 12 300
  • 234
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 978
Някои млади мами имат доста да се учат от бабите за това, що е компютър и как се работи с него.

# 16
  • София
  • Мнения: 16 035
Мнението - положително, естествено! Радвам се, че са тук, понякога влизам в темата, пиша им. Искам да попитам защо няма и тема за дядовците? Каква ли веселба ще настъпи там....

# 17
  • Мнения: 14 654
Дядовците може да пишат в Татковци  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 5 074
Дядовците са май по-кротки или уморени от тъпотиите,  които се разискват по форумите  newsm78 newsm78 newsm78

# 19
  • Мнения: 1 294
Майка ми е една от тях.Изкарва почти целия си ден пред компютъра, такава й е работата.И във форума наднича, когато иска да се информира за нещо.
Много интересен и съвременен човек е тя(на 55 години е).

Моя 84 годишен дядо, също разговаря с братовчедка ми по Yahoo Messenger Laughing
Винаги започва с репликата: "Алоооу, кой насреща" Joy
Голям ми е сладур Heart Eyes

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Ама ти сериозно ли???????
Че кво ти пречим бабите [/c

Нито си ми купила компа нито ми плащаш нета.А мъжа ми го купи преди два месеца -само за мен и се научих кво толкова има сложно в този комп та се изхвърляш - човек когато има желание да се научи  годините не са от значение  olor]

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 22:41 от zi4e57

# 21
  • Мнения: 804
Милички, моят дядо го отпишете.
Той компютъра го ползва само за информация и за аутокад.
Форума за него е загуба на време и каприз който приема, защото ме обича Heart Eyes
Все пак, като мърморя тук, снахичка и дъщеричка са пощадени Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
Сега бабките съфорумки ще изядат с дрехите  Mr. Green Мойта майка с друга тайфа бабки по цел ден щъкат из форума, няма дореждане до лаптопа... Crazy По цел ден щрака ли щрака по клавиатурата, нЕма да хване да сготви, внука да вземе, само се зомбира тука! Аз си знаех, че не е на хубаво, ей на и на други им е направило впечетление!!!  Twisted Evil Ми да си направат бг-баба   Crossing Arms
Сериозно, не виждам нищо лошо в това! Наистина въпроса ти по скоро обижда. Аз ще се радвам ако съм като всички тези баби тук във форума - младежки дух и винаги отворени към новото!  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 479
Мнението ми поне за бабите, които пишат в този форум е, че са по-грамотни в сравнение с майките.
 

# 24
Браво, Мимозче, една голяма целувка имаш    love001

# 25
  • Мнения: 814
Мнението ми поне за бабите, които пишат в този форум е, че са по-грамотни в сравнение с майките.
 

 Peace, поне от някои от майките.
Иначе сме  добронамерени, не критикуваме никого от любов към противопоставянето и не караме никой да ни чете, ако не му е приятно!
Да, баби сме, но сме баби на своите внуци. Но преди това сме майки! И няма лошо да сме на ти с компютъра и с форумите, нали?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мнението ми поне за бабите, които пишат в този форум е, че са по-грамотни в сравнение с майките.
 

ХА ТАКА БАБИНОТО.....

# 27
  • София
  • Мнения: 13 206
Мнението ми поне за бабите, които пишат в този форум е, че са по-грамотни в сравнение с майките.
 

Абсолютно!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green А като гледам постингите са и по-отворени на емотикони и картинки от някои млади потребителки  Joy Joy Joy

Таз тема направо изтрепа рибата...  Sick

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 614
И КИТОВЕТЕ......          

# 29
  • Мнения: 3 323
Аз пък, се чудя на майките, които пускат теми от сорта - ПОМОЩ - ХЪЛЦАНЕ на 2.5 години!!!  или  Днес пръдна три пъти - да се притеснявам ли???? или  ИМАМ СПЕШНА НУЖДА ОТ СЪВЕТ???? КАТО ГЛЕДА НАЛЯВО СИ ИЗВЪРТА ГЛАВАТА!!!
Нищо лично към авторката на темата - просто наблюдения...

Общи условия

Активация на акаунт