Любовната валута

  • 10 366
  • 217
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 268
Аз предлагам да ценообразуваме тук и да обявим централен курс.

И излизаме засега на софийската борса, после и в други градове.


При тази свирепа кУрекция и паника на БФБ е много рисковано да  правите ИПО (initial public offer) точно в този момент, въпреки, че предвид спецификата на основната дейност на Компанията, очаквам голям интерес и презаписване...Дори по-голямо от рекордното на Трейс наскоро....Всъщност, като се замисля, за мен е по-изгодно да го направите сега защото може да се очаква, че цената на компанията Ви "СВИРКА" ще се срине след борсовия дебют под всеобщия натиск на загорели спекуланти и липсата на ликвидни средства, съответно, аз ще мога да си напазарувам мнооооого "СВИРКИ" на ниски цени и  при едно добро съотношение Цена /Печалба (p/e ratio)...



А това имах предвид, ако му предоставям нещо от секса срещу нещо друго, ми какво му пречи да си иде в една дискотека, да почерпи една мадама (толкова им трябва на някои жени) и да си получи нещото срещу доста по-ниска цена, плюс изживяване с непозната, плюс тръпки и прочие бонуси...  newsm78

# 31
  • Мнения: 3 447

От друга страна висше майсторство е да накараш някой да си плаща за секса, който ти желаеш. Mr. Green
Еее, ти вече изнагля  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 268
Значи какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс? Ама аз си го искам и бих го направила и без да получавам нищо, освен удоволствието разбира се?
Не, говорим за това, да направиш нещо специално, само за него, като израз на благодарност. Нещо като цветята и бонбоните за гинеколога.
От друга страна висше майсторство е да накараш някой да си плаща за секса, който ти желаеш. Mr. Green

А, ето този момент аз изпуснах от нашата връзка, ама тъпа съм, какво да правя  Tired

# 33
  • София
  • Мнения: 268
Значи какво излиза, аз искам секс, и му казвам, че ако той направи еди какво си, ще го скъсам от секс? Ама аз си го искам и бих го направила и без да получавам нищо, освен удоволствието разбира се?
Не, говорим за това, да направиш нещо специално, само за него, като израз на благодарност. Нещо като цветята и бонбоните за гинеколога.

Ми аз си го правя това по принцип, с повод и без повод  Banghead

# 34
  • София
  • Мнения: 18 679
Мръснички Twisted Evil Аз май съм най-големия загубеняк, щото като не съм го виждала милото 5-6 седмици, ни пералня ми требва, ни уикенд, нищо. Гащите падат самички Embarassed
Ще взема да се понауча от каките на туй онуй, да види той кон боб яде ли Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 2 161
Аз редовно играя такива игрички.Харесва ми да го правя,на него му харесва,и после се гледаме някак особено и изобщо на всичко се отразява благотворно.

# 36
  • Мнения: 2 196

А това имах предвид, ако му предоставям нещо от секса срещу нещо друго, ми какво му пречи да си иде в една дискотека, да почерпи една мадама (толкова им трябва на някои жени) и да си получи нещото срещу доста по-ниска цена, плюс изживяване с непозната, плюс тръпки и прочие бонуси...  newsm78
Повече самочувствие, момиче.Кой знае по-добре от теб какво би било неустоимо изкусително за собсвения ти мъж? Sunglasses

# 37
  • Мнения: 2 792
 Аз не съм лакома, намирам за разумно да се подхожда като към дългосрочна инвестиция, а не като към моментна покупка, така че не залагам на дребното търгашество от днес за утре. Цената е ясна, но при редовно изпълнение на услугите и толкова, ако услугите са нередовни и некачествени и цената се променя или плащането се забавя, та така.

# 38
  • Мнения: 1 533
Разбира се, че използвам секса като поощрение, като обещание, рядко, но ми се е случвало преди години и като наказание да го използвам (пфу, някои му викат изневяра на наказанието). Няма нищо по-хубаво да получиш нещо докато си/ти доставят удоволствие.

Предложението на Де Ваня ми хареса. Колко ли струва един уикенд в Прага?

Уикенд в Арбанаси - 1 свирка, уикенд в Прага - 2. 1 евро е 2 кинта, все пак.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 426
Е, аз, ако не използвам такива методи гладна и жадна ще си остана.
Моят мъж на силови методи не поддава.

# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И така:

Нова пералня, среден клас                              стриптийз
Същото, но от висок клас                                свирка 1 брой
Уикенд в страната с 2 нощувки                      свирка 1 брой
Уикенд в съседна страна                                 свирка 1 брой с бонус - еротичен масаж
Седмица на морето, ол инклузив                    свирка, 3 броя
Седмица извън страната, Европа                   тук вече - едноседмичен абонамент?

Продължете, моля...
                        

# 41
  • София
  • Мнения: 268

А това имах предвид, ако му предоставям нещо от секса срещу нещо друго, ми какво му пречи да си иде в една дискотека, да почерпи една мадама (толкова им трябва на някои жени) и да си получи нещото срещу доста по-ниска цена, плюс изживяване с непозната, плюс тръпки и прочие бонуси...  newsm78
Повече самочувствие, момиче.Кой знае по-добре от теб какво би било неустоимо изкусително за собсвения ти мъж? Sunglasses

О, самочувствие не ми липсва, но за жалост и на много жени не им липсва... на такива истории съм се нагледала, че да ти кажа, самочувствие само не стига, трябва и акъл  Sunglasses

# 42
  • Мнения: 274
Отказване от цигарите - ежедневен секс по избор за три месеца.

# 43
  • Мнения: 2 196
Кафе машина - обещание за свирка. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 447
Еее, много сте стиснати, бе  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт