Хотел с басейн ..

  • 9 607
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В Австрийския водата наистина е мнго топла,но няма детски басейн,или поне до преди 2 години нямаше. Rolling Eyes
Да, права си и сега няма, ама понеже моето дете се гмурка и се хвърля без оглед на дълбочината Grinning за нас не е проблем


  И за нас не е проблем  Laughing,хвърляме в потрес и ужас всички наоколо със скоковете ни във водата. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 342
Момичета,които сте били скоро в Сандански ако може малко въпроси да ви задам.Миналата година ходихме и бяхме в Астра,но сега ми се иска за април да резервирам нещо с басейн.Парк хотел Пирин далече ли е от центъра?А в австрийския има ли закрит басейн и не е ли пълен с английски баби и дедковци?И ако някой е ходил в Медите,че май за там съм се ориентирала да даде малко повече инфо.

# 17
  • Мнения: 1 417
Момичета,които сте били скоро в Сандански ако може малко въпроси да ви задам.Миналата година ходихме и бяхме в Астра,но сега ми се иска за април да резервирам нещо с басейн.Парк хотел Пирин далече ли е от центъра?А в австрийския има ли закрит басейн и не е ли пълен с английски баби и дедковци?И ако някой е ходил в Медите,че май за там съм се ориентирала да даде малко повече инфо.
На мен в Медите не ми хареса за почивка с дете, защото хотела е много малък и няма никакво пространство да тича детето, когато ходихме беше хладно за навън. Стаите са хубави, но ние не ходиме за да си седиме в стаите. Басейна беше с минерална и нормална вода, пиши го студен, затова на следващия ден ходихме специално на басейн в Австрийския. С англ. баби и дядовци не знам  newsm78, ама с гръцки по-може. Има закрит доста голям и открит басейн наистина с мин.вода и много топли,  стаите тогава ги гледах не бяха кой знае какво, но не бяха и лоши. Парк Хотел Пирин не е в центъра, но има организирани бусчета от хотела 2пъти дневно ако не се лъжа до центъра.

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  mi6i,този уикенд сме резервирали за Медите,я кажи къде горе-долу се намира,че нямам никаква идея.А и адреса на сайта им е един  Joy Joy Joy,без номер.Оставам с впечатление,че са в средата на нищото. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 342
mi6i,Благодаря за бързия отговор.Значи Парк хотел Пирин е далечко.Не че няма да има с какво да ходим,но ние с мъжа ми почивката я разбираме общо взето да оставим колата на паркинг и да не се сещаме за нея 10 дена.А Медите и той ли е по-встрани от града?
Фантичка ще чакам да напишеш пресни отзиви за Медите щом ще ходите този уикенд.Като чета имаш две принцеси,аз имам дъщеричка на 4 така че ако им хареса на тях,ще хареса и на моята госпожица.

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  darkosh,ще ти разкажа с подробности.Но нещо не мога да разбера къде точно се намира. newsm78

# 21
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
извинявам се за тъпия въпрос-но Австралийския е Интерхотел Сандански ли? newsm78Или са два различни хотела?

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
извинявам се за тъпия въпрос-но Австралийския е Интерхотел Сандански ли? newsm78Или са два различни хотела?

  Точно той е. Peace

# 23
  • Мнения: 690
В неделя заминаваме за Сандански - Интерхотела. Ще се включа оттам или после ще ви кажа пресни новини  Peace

# 24
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
В неделя заминаваме за Сандански - Интерхотела. Ще се включа оттам или после ще ви кажа пресни новини  Peace
newsm10

# 25
  • Мнения: 342
В неделя заминаваме за Сандански - Интерхотела. Ще се включа оттам или после ще ви кажа пресни новини  Peace
petenceto,ще чакам да пишеш отзиви.Аз точно днес гледах разни оферти за там,имаше изгодни пакетни цени.Само искам да те попитам дали направи резервацията директно в хотела или чрез туроператор?А  също така и колко по-рано направи резервацията?
Защото ние мислим да ходим в средата на април след ваканцията на учениците и си мислех че трябва поне месец предварително да резервирам,защото тогава се води силен сезон.Или пък не е нужно толкова рано? newsm78
Благодаря предварително.
Фантичка ще чакам и ти да пишеш след като се върнете от Медите.Все още се двуомя между двата хотела

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
darkosh, много резонни въпроси. И аз чакам техните отговори...

# 27
  • Мнения: 581
Само да кажа, че на мен страшно ми харесва спа-хотел Катарино, но след 16 Април, понеже сега е още много скыпо. Невероятна природа,много добро обслужване и на мен много ми харесва спа центыра. Ако някой е ходил там и знае за друг подобен хотел пак сред таква природа, нека да напише.....иска ми се да пробваме и нещо друго.

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Отзиви за Медите-хотела е хубав,стаите са много удобни и чисти,но не става за семейства с деца,поне не в този сезон.Хотелчето е доста мъничко и няколко деца ще го обърнат с краката нагоре. Joy Joy JoyКогато е топло,може би ще е по-добре,тъй като отвън има детска площадка. PeaceВодата в басейна беше направо студена за мен,ноаз съм доста зиморничава.Спа центъра е страхотен,размазана съм. Blush Crazy
 Другия минус е ,че до града може да се отиде само с кола и татито ни мрънкаше всеки път,че това означавало той да не пие. CrazyПо-добре някъде в града за да можете да се разхождате из парка.Резервирахме с агенция,но информативно звъннахме в хотела за цена-нямаше разлика.Когато сте за повече обаче,има някакви пакетни цени,така че може да попитатае директно в хотела. Peace

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Само да кажа, че на мен страшно ми харесва спа-хотел Катарино, но след 16 Април, понеже сега е още много скыпо. Невероятна природа,много добро обслужване и на мен много ми харесва спа центыра. Ако някой е ходил там и знае за друг подобен хотел пак сред таква природа, нека да напише.....иска ми се да пробваме и нещо друго.

  Да хубаво е,но басейна е доста мъбичък /външния/ и водата също е студено.Там е хубаво през лятото,ние ходихме през Юли ,изкарахме си добре. Peace

Общи условия

Активация на акаунт