Венета Райкова бременна?

  • 16 856
  • 182
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Хм  Thinking Бременните булки блъскат ли се да хванат булченските букети, щото Венета беше между неомъжените 20-годишни девойки на сватбата на Миглена?

# 16
  • Мнения: 1 243
ВЕНЕТА РАЙКОВА БРЕМЕННА?

Ама не съвсем! Преди дни горещата водеща и непознат младеж отседнаха за час в популярното заведение "Его" зад Централната софийска поща.
Венета е чест гост тук, поясниха от кафенето. Наблизо се намира офисът на "Телеман" - фирмата, която продуцира “Горещо” и затова и Ракова може да бъде засечена постоянно в района.

Тишовата булка, която намек на, че скоро ще става майка и се породиха слухове, че е заченала ин витро, очевидно няма да е родителка на бебе поне не и в идните девет месеца. Тя и спътникът й приседнаха в едно от сепаретата, поръчаха си по малко уиски и след малко зачезнаха в неизвестна посока.

Около обявеното гласно или полугласно намерение на Азис да се откаже от воденото от него шоу, което е някаква второкачествена компилация от всякакви други шоупрограми "На кафе” с Гала, “Шоуто на Слави” с едноименния водещ…прочее бъркоч, Райкова прави совалки и към ТВ2, но засега от там “дава заето”.

 Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 2 013
Хм  Thinking Бременните булки блъскат ли се да хванат булченските букети, щото Венета беше между неомъжените 20-годишни девойки на сватбата на Миглена?

Че тя там не е ли била на работа? Шушон, я разкажи за сватбата на Чакръкчиева и побоя над фоторепортера, щом си била наоколо.

# 18
  • Мнения: 2 013
ВЕНЕТА РАЙКОВА БРЕМЕННА?

Ама не съвсем! Преди дни горещата водеща и непознат младеж отседнаха за час в популярното заведение "Его" зад Централната софийска поща.
Венета е чест гост тук, поясниха от кафенето. Наблизо се намира офисът на "Телеман" - фирмата, която продуцира “Горещо” и затова и Ракова може да бъде засечена постоянно в района.

Тишовата булка, която намек на, че скоро ще става майка и се породиха слухове, че е заченала ин витро, очевидно няма да е родителка на бебе поне не и в идните девет месеца. Тя и спътникът й приседнаха в едно от сепаретата, поръчаха си по малко уиски и след малко зачезнаха в неизвестна посока.

Около обявеното гласно или полугласно намерение на Азис да се откаже от воденото от него шоу, което е някаква второкачествена компилация от всякакви други шоупрограми "На кафе” с Гала, “Шоуто на Слави” с едноименния водещ…прочее бъркоч, Райкова прави совалки и към ТВ2, но засега от там “дава заето”.

 Rolling Eyes

От идиотски написаната дописка излиза, че Венета не е бременна, защото си е поръчала малко уиски?

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 00:54 от Divana

# 19
  • Мнения: 6 417
По работа да, ама що се нареди до 17 и 21-годишните дъщери на Миглена и другите неомъжени девойки за да хваща букета на булката?  Thinking Че и най-отпред беше? За побоя над Тони Шаварш, Миглена нагло излъга, че изобщо не била виждала фоторепортери на сватбата си. Прокуратурата в Търново обаче доказа друго - побой е имало, но виновен няма. Не знам дали върнаха фотоапарата, защото беше прибран в прокуратурата. Делата срещу Чакракчиев май продължават. Tired

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 01:07 от Шушон

# 20
# 21
  • Мнения: 487
На сватбата на Миглена нали игра хоро Венета,ако има корем щеше да се забележи! Thinking

# 22
  • Мнения: 2 013
Днес изглеждаше подозрително пухкава около кръста. Сватбата на Миглена не беше ли поне преди месец и половина?
Аз пък се надявам да е бременна и да си износи бебето без проблеми.

# 23
  • Мнения: 572
Днес изглеждаше подозрително пухкава около кръста.

значи не само на мен ми се е сторило все пак!

# 24
  • Мнения: 2 013
Не само на теб. Но тъй като на мен някой ми беше казал, че е бременна, не се учудих. Направи ми впечатление, че не пожела да стане - явно щеше да си проличи, ако беше станала.

# 25
  • Мнения: 2 407
Жива ,здрава.Чак тема да и се пуска....

# 26
  • Мнения: 3 622

E може би от Тишо  Thinking
Те не са ли заедно все още или аз изоставам с информацията  newsm78

# 27
  • Мнения: 7 186

E може би от Тишо  Thinking
Те не са ли заедно все още или аз изоставам с информацията  newsm78

Аз съм още по- назад с инфото Simple Smile
Последно бях чула, че са се разделили, но беше преди бая време.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Тя роди вече, не сте ли го разбрали   Tired

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Той и Азиз роди, че що тогава и Венета да не стане майка  Crazy
Желая й го от сърце! Без значение каква е.

Общи условия

Активация на акаунт