Клуб на родителите на деца с очни проблеми!!!!!№2

  • 14 137
  • 425
  •   1
Отговори
# 45
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Viki i mama, благодаря за отговора в старата тема  bouquet Аз на фона на вашите проблеми си чувствам малко неловко и да питам Blush Мисля първо да опитам в Пловдив, все пак нещата все още не ми изглеждат толкова сериозни, за да пътувам чак до София, след прегледа ще си събера мислите и ще реша.

# 46
  • Мнения: 3 914
Viki i mama, благодаря за отговора в старата тема  bouquet Аз на фона на вашите проблеми си чувствам малко неловко и да питам Blush Мисля първо да опитам в Пловдив, все пак нещата все още не ми изглеждат толкова сериозни, за да пътувам чак до София, след прегледа ще си събера мислите и ще реша.
Отиди в Луксор, там са много внимателни и имат подход към децата Peace

# 47
  • Мнения: 247
Привет, момичета! Здрава и успешна седмица желая на всички! Hug
Запис на зрителните потенциали се прави и в София, в Александровска болница. Сега не мога да дам координатите, защото съм на работа. Ще проверя и ще дам контакт с д-р Шмаров. Ние сме правили на Александра два пъти такова изследване и сме доволни от отношението и работата на този лекар.

# 48
  • Мнения: 247
Вики и мама, аз бях един закоравял пушач допреди 3 год. и няколко месеца. Мислех, че никога няма да мога да спра цигарите, защото 1. не прекалявах с бройката 2. не ми пречеха на здравето 3. беше ми голям кеф да си пафкам. Оказа се, че мога да спра. И сега 1.съм много горда и доволна 2.все още ми се пуши 3. никога няма да пуша повече. Рецептата за отказването е много проста , но трябва да си взел сериозно това решение.

# 49
  • Мнения: 413
Вики и мама, аз бях един закоравял пушач допреди 3 год. и няколко месеца. Мислех, че никога няма да мога да спра цигарите, защото 1. не прекалявах с бройката 2. не ми пречеха на здравето 3. беше ми голям кеф да си пафкам. Оказа се, че мога да спра. И сега 1.съм много горда и доволна 2.все още ми се пуши 3. никога няма да пуша повече. Рецептата за отказването е много проста , но трябва да си взел сериозно това решение.
и тя е..........

# 50
  • Мнения: 3 914
Вики и мама, аз бях един закоравял пушач допреди 3 год. и няколко месеца. Мислех, че никога няма да мога да спра цигарите, защото 1. не прекалявах с бройката 2. не ми пречеха на здравето 3. беше ми голям кеф да си пафкам. Оказа се, че мога да спра. И сега 1.съм много горда и доволна 2.все още ми се пуши 3. никога няма да пуша повече. Рецептата за отказването е много проста , но трябва да си взел сериозно това решение.
и тя е..........
и аз чакам newsm78

# 51
  • Мнения: 1 037
Присъединявам се към чакащите Blush
Аз съм изпробвала всичко, отказах таблетки, лепенки, спрейчета , но не и цигарите, а и ябълките спрях Laughing.

# 52
  • Мнения: 1 157
голяма опашка се е извила от чакащи Laughing
аз пък от толкова много нерви Close може скоро и да пропуша smile3546

# 53
  • Мнения: 3 914
аз пък от толкова много нерви Close може скоро и да пропуша smile3546
Аааа никакви нерви Naughty, като е толкова зле положението,по добре пиини едно малко , ама цигари не,щото виж кво става после,висиш на опашка от обяд,за една рецепта Crazy Mr. Green

# 54
  • Мнения: 3 914
Ето вижте как ви го сервирам днес Joy

# 55
  • Мнения: 4 053
Вие си пийте аз няма да ви тормозя много,само ще ви задавам от време на време някой тъп въпрос Mr. Green
1.Защо се криви окото и то като е изкривено вижда ли с него или мозъка го е изключил?
2.Когато е с очила каква е логигата да криви очите,като би трябвало да вижда еднакво и с двете очи,следователно да получава еднаква картина?
3.Възможно ли е от упойка да се получи мързеливо око или диоптри?
4.Мони,искаш да кажеш,че може да се оправи мързеливото око,но да си остане кривенето-тука май съвсем се оплетох newsm78

Отговарям:
1.Криви го,защото е по слабото и се опитва да намери фокуса,вижда с него,но не ясно
2.Не
3.Да,възможно е ,но е рядко явление,по често се оправя още със закриването Peace

Мони кажи си сега и ти тежката дума Hug

мирзеливо то око се оправя, ако се хване на време,
а, кривене то не може без операция да се оправи,
и на нас не ни се размина,
въпреки, че аз така и не можах да видя синът ми да си криви окото,
всички други го виждаха, но не и аз
дали за това ме питаше  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 4 053
аз пък от толкова много нерви Close може скоро и да пропуша smile3546
Аааа никакви нерви Naughty, като е толкова зле положението,по добре пиини едно малко , ама цигари не,щото виж кво става после,висиш на опашка от обяд,за една рецепта Crazy Mr. Green

аслъ  Wink

# 57
  • Мнения: 4 053
Вики и мама, аз бях един закоравял пушач допреди 3 год. и няколко месеца. Мислех, че никога няма да мога да спра цигарите, защото 1. не прекалявах с бройката 2. не ми пречеха на здравето 3. беше ми голям кеф да си пафкам. Оказа се, че мога да спра. И сега 1.съм много горда и доволна 2.все още ми се пуши 3. никога няма да пуша повече. Рецептата за отказването е много проста , но трябва да си взел сериозно това решение.
и тя е..........
и аз чакам newsm78


и да чака те, и да не чака те,
трябва сами да решите, че вече не ви се пуши,
набива те си в глава та, че няма да пуши те...... и това е  Wink
аз така успях  bowuu

# 58
  • София
  • Мнения: 5 074
Банскобг , ти днес кво правиш - некакви номерации ?
1.
2.
3. и т.н.
Разни изпити ни прилагаш, а  newsm78
Тук няма да ти следя мисълта, направо ще отговоря :
Ям , пия, пуша, по мъже, ако падне ще ида /ама не пада Mr. Green/
Не съветвам младите да последват примера ми.
А наздраве, мацки   love001

# 59
  • Мнения: 247
Сори, понеделник - гаден ден, ангажименти, ядове и подобни. Като се прибера след малко ще цоцна малко виски.
Сериозно за рецептата - нужно е само малко суеверие, т.е. нещо, което го има всеки. Намисляш си нещо, което е супер важно за живота ти и си казваш - ако спра цигарите - ще се сбъдне, ако пропуша - забравям завинаги за това желание. Това е, както ви казах, много е просто. На мен все още ми се пуши, но винаги се сещам за оброка, който съм направила и дотам е с мераците за пушене. Помогнах си с таблетки табекс по време на отказването.
И да знаете, че желанието не се сбъдва само с отказването на цигари - трябва си и усилия от по-различно естество, взависимост от желанието.

Общи условия

Активация на акаунт