Амулет за здраве

  • 4 729
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 173
Днес ми казаха как се прави амулет за здраве и предпазване от лоши неща.За тези от вас,които се интересуват ,ето "рецептата":

синьо мънисто
червено конче
бяло конче
скилидка чесън
сол
стръкче от чемшир от църквата

Тези неща се слагат в малка кесийка като предполагам,че чесъна и солта трябва да се поставят предварително в малко найлоново пликче.

# 1
  • Мнения: 641
Чемшира от двора или от китката на попа за светена вода?

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
И това нещо гарантира здраве, така ли  newsm78  Stop

# 3
  • Мнения: 7 474
 ooooh! Това , ако помагаше  ooooh!

# 4
  • Мнения: 173
Чемшира от този,с който се ръси светена вода.Нали във вспка църква има съд със светена вода и оставен букет - оттам.
А за това дали пази или не - въпрос на вяра!!!!!!!!!!!!

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Аз бих го използвала да ме пази от вампири  Mr. Green С този чесън вътре  Party

# 6
  • Мнения: 3 376
Еееей,пак захапахте....

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 В съчетание с него трябва и амулет против уруки.Закачаме по един венец с чесън на вратовете си и си живеем живота Whistling

# 8
  • Мнения: 655
Ние нък имаме паричка под възглавничкити и сини камъчета само.

# 9
  • Мнения: 266
Аз също си нося едно синьо топче на ръката.На малката съм и вързала червен конец.Който си вярва да си носи амулети

# 10
  • Мнения: 3 146
Не се излагайте, хора ooooh!

# 11
  • Мнения: 3 069
Оставете момичето на спокойствие де.
Тя го споделя с другите за добро!
Който иска да го направи който не иска да не го прави!
Аз мога само да кажа едно голямо благодаря, че го сподели с нас!
Hug

# 12
  • Мнения: 872
Що,бе - лошо няма , щом така се чувства по-спокоен човек. Само,че аз бих предпочела здравец пред чемшир.

# 13
  • Мнения: 173
Вижте,това го споделям с тези,които вярват в такива неща.Който смята,че е смешно и глупаво,не го прави.Аз лично съм толкова стресирана откакто малката се появи на бял свят,че не съм и предполагала.Не вярвам в суеверия от рода - "Бременн жена да не прескача мъркуч" и т.н. ,но това ми го каза жената от църквата и предполагам,че това не е от книгата със суеверията.......

# 14
  • Мнения: 8 999
...,но това ми го каза жената от църквата и предполагам,че това не е от книгата със суеверията.......

Не, директо от Библията го е взела.

# 15
  • Мнения: 2 746
Хихихихихи.....айде пак ала-бала......... Laughing

# 16
  • Мнения: 469
Вижте,това го споделям с тези,които вярват в такива неща.Който смята,че е смешно и глупаво,не го прави.Аз лично съм толкова стресирана откакто малката се появи на бял свят,че не съм и предполагала.Не вярвам в суеверия от рода - "Бременн жена да не прескача мъркуч" и т.н. ,но това ми го каза жената от църквата и предполагам,че това не е от книгата със суеверията.......

Ние си имаме амулет против уроки( и много ни помага) преди да ни го направят ходихме всяка седмица да му четат, сега само вечер му измивам очичките с четената вода и понякога със светена( но тя не помагаше много) а в джоба на количката си нося скилитка чесън, сол и червено конче! Може да е смешно за някои, но преди първото четене против уроки детето тека пищеше и от нищо не се успокояваше и три пъти го преобръщах във въздуха( ако е от коремчето) и на терасата го изкарвах дори и капки за колики му давах( бебинос- само те го успокояваха до 10 мин!) макар че беше на 9 мес. и накрая се реших, макар че не вярвах, че някакво бърборене ще му помогне! но вече вярвам, още по време на баенето то се успокои, а жената се схвана( толкова урочасан е бил, а преди това си го миех всяка вечер със светена вода!) Който не вярва в тези неща никой не го кара на сила да ги използва!  bouquet
 jovanona ще пробвам твойта рецепта!!! Благодаря!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Ха-ха-ха, а ако не помогне, към кого се обръщаш за рекламация?  rotfImao

# 18
  • Мнения: 9 973
не се заяждайте,бе хора-Така поне момичето се чувства спокойно.

# 19
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 Вярвам в добрата сила на нещата, направени с любов и вяра.

# 20
  • Мнения: 1 197
 Embarassedсрамота пък ние си нямаме амулет

# 21
  • Мнения: 4 965
Само не разбрах връзката между сините маниста (1000 пъти съм писала какво означават), светената вода и чемшира от църквата. ooooh!
А сега ако кавете, че сте кръстени и на църква ходите...

# 22
  • Мнения: 173
Важното е човек да вярва в нещо - няма значение глупаво ли е за едни или не за други.Вярвайки в нещо,той се чувства спокоен.Ето такава е идеяата на амулета- чувстваш се спокоен като го имаш!

Общи условия

Активация на акаунт