къде в София колички на ABC Design

  • 9 999
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 2 658
Моля ви да ми помогнете, има ли в други магазини, освен в двата на Бебе маркет такава марка колички? Моя приятелка много си е харесала цвят и модел, но от миналата година и няма да зареждат повече от тях. Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Бебе маркет е основния вносител на ABC Design

# 2
  • София
  • Мнения: 606
Да си я поръча от Германия, мисля че бях намерила няколко сайта - цената е по-ниска от тук.
Моят опит с тях е следният - исках цвят, исках да си ми я доставят независимо колко струва, ходих няколко пъти да оставя пари, те ми отказаха. Отваряха точно Пигиса, когато питах там собственика, той им се обади и я поръча за него - не съм оставала капаро даже и количката ми дойде. След това писах тук и от бебемаркет спряха да работят с Пигиса.

Така че, поръчвайте си я в немски сайт за 2 седмици ще дойде и не се занимавайте с бебемаркет.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
много ти благодаря за идеята Hug

# 4
  • Мнения: 721
Аз се опитах да я поръчам по ebay и не се получи - не искаше никой от търговците да я достави до България. ОК, от Бебемаркет ми я доставиха почти навреме след 2 месечно чакане - бях точно в родилното като ми звъннаха. Обаче... столчето за кола ми го доставиха когато бебенцето ми стана на 3 месеца!
Писах имейли до АБС няколко пъти, но те работят за България само с Адорно (мисля че така се казваше фирмата на бебемаркет) и отказаха да ми шипнат столче от там. Големи премеждия, в крайна сметка пристигнаха.
И аз исках друг цвят, но се оказа че тези в ebay са по-стари модели. Така ми казаха и от АБС де, то в български магазин всичко се предлага като последен модел и не може да им се вярва какво разправят

# 5
  • София
  • Мнения: 606
Ето тук има на abc design https://ssl1.baby-markt.de/cgi-bin/cosmoshop/lshop.cgi , ако си харесате нещо мога да съдействам. Един приятел немец ще идва до България с кола. Така , че няма проблем да докара нещо. Той ми носи памперси, но сега имам много и нищо не съм поръчала. Ако мога да помогна с нещо насреща съм.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 658
Lilian, много ти благодаря за отзивчивостта, предадох на майката твоето предложение и ако реши ще те потърся. Още веднъж хиляди благодарности Hug

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 2 658
в Бебемаркет вече ги няма моделите от колекция 2007

# 9
  • София
  • Мнения: 44 188
ти ходи ли...можа да имат на склад ако не налични....или да докарат....
аз есента си купих количка лятна абц от там, ринципно им беше на склад нямаха я налична но ми я донесоха....

# 10
  • София
  • Мнения: 2 658
ами става въпрос за една моя приятелка,която ще ражда другия месец и си е харесала като моятамколичка, аз имам Астро, само че да е триколка, мисля че се казваше Родео в черно, зелено и жълто. И в двата магазина и казват, че нямат и няма да докарват друго освен новата колекция, а в нея преобладават много тъмните цветове и не и харесват.

# 11
  • София
  • Мнения: 44 188
http://www.911.bg/a2/offers.asp?grid=25169&m=37
може да се обадите и тук да питате...това е в люлин един магазин....

# 12
  • Мнения: 721
http://www.911.bg/a2/offers.asp?grid=25169&m=37
може да се обадите и тук да питате...това е в люлин един магазин....

Провери, но не вярвам да го има, само Бебемаркет продават марката за Б-я. И цената в Бебемаркет е доста по-височка...

Аз имам Родео, беличкото  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 658
много благодаря на всички за отзивчивостта Hug

# 14
iskam 4erven 4adur za koli4ka.moje li niakoi da mi pomogne

# 15
  • Мнения: 721
iskam 4erven 4adur za koli4ka.moje li niakoi da mi pomogne
Аз имам червен  Laughing, купих си го от бебемаркета в Иван Вазов преди няколко месеца

# 16
  • Мнения: 1 102
Астро колко струва, става ли за новородено и компактна ли е?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 658
http://www.bebemarket.eu/bm/?p=katalog&razdel=artikuli&id=5&marka=1
единствено новите модели са в по-тъмни цветове, но аз съм страшно доволна от тази количка. Страхотно е маневрена и вози доста меко заради големите гуми. Коша за новородено е широк и дълъг. Преди 2 години беше 900лв само количката и с чадър, дъждобран и чанта стана 1000 и малко. Сега нямам представа каква е цената, но си заслужава. Спокойно мога да си отгледам и второ дете с нея. Не е мръднала.

# 18
  • Мнения: 29
http://www.bebemarket.eu/bm/?p=partniori
тук им е магазина в Пловдив,можеш да я видиш "на живо"

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 036
Темата не е за продажби, а за информация!

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 44 188
Зависи от къде поръчваш Wink
Във всеки сайт с доставки си пише при какви условия става....
Ако ще поръчваш от бебемаркет - обади се и ги питай.

Бре...изчезна въпроса newsm78 Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз имам АВС триколка Rodeo, страхотна е , за сега ползвам само зимния кош, но ето идва ред и на летния. И тук вече имам проблем. Не е фатален, но на мен ми е неприятно: вече ми трябва чувалче за крака и когато го потърсих от магазина ми казаха, че нямат и няма и да имат, тъй като новите модели са все тъмни. А моята количка е светло наситено синьо. И сега........................взех си тъмно синьо, но то седи като кръпка, ужасно е........., но така е......питам се защо някой от продавач консултантите не ни предложи още на място всичко което беше за този модел и цвят, пък ние да преценим дали да вземем? Така че, бъдещи мами когато купувате питайте за всичко....!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте! Аз имам АВС триколка Rodeo, страхотна е , за сега ползвам само зимния кош, но ето идва ред и на летния. И тук вече имам проблем. Не е фатален, но на мен ми е неприятно: вече ми трябва чувалче за крака и когато го потърсих от магазина ми казаха, че нямат и няма и да имат, тъй като новите модели са все тъмни. А моята количка е светло наситено синьо. И сега........................взех си тъмно синьо, но то седи като кръпка, ужасно е........., но така е......питам се защо някой от продавач консултантите не ни предложи още на място всичко което беше за този модел и цвят, пък ние да преценим дали да вземем? Така че, бъдещи мами когато купувате питайте за всичко....!
не можеш ли да си купиш на друга фирма? Ако е като моята небесно синя с червени и сиви ленти на памучната част, може да вземеш и такъв цвят. Иначе в Premaman съм гледала небесно синьо чувалче.

# 24
  • Мнения: 2
Да точно такава е Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2
ами не мога да намеря подходящ цвят, а пък и материчта е една по специфична, знаеш сигурно. ти откъде си взела чувалчето?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 658
ами аз за дъщеря ми не съм взимала, защото до 6 месеца зимата беше със затворения кош, а сега е голяма и си е добре облечена. За второто ще взимам, но ще търся в Premaman и Mothercare, мен не ме притеснява да не е точно същата материя, а да си отива цветово.

# 27
  • Мнения: 2
ами на мен ми се налага сега, защото още е хладно Simple Smile ако намериш нещо подходящо,  моля те кажи и на мен, че не мога да я гледам с това тъмно синьо ! e-mail: iwa_de@abv.bg. благодаря ти за информацията

# 28
  • София
  • Мнения: 493
Ехо,мами,и аз съм харесала модела Родео,но като ви четох не разбрах нещо  къде ги продават.Някой може ли да сподели?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 658
със сигурност в Бебе маркет. Като го напишеш в Гугъл, ще ти излезне сайта им и ще видиш къде се намират двата им магазина. Някой ми каза, че и в Бебе мола в Люлин ги имало.

# 30
  • София
  • Мнения: 493
Благодаря!  Peace 

# 31
  • Мнения: 2
Официални представители са фирма Адорно. В сайта им има информация за магазините им.

# 32
  • София
  • Мнения: 493
Вчера отидохме до Бебе маркет и видях количката,много е хубава..Дано да я вземем  Praynig
Мерси за инфото  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 493
Някой да знае дали на модела Родео стават други марки столчето за кола? Някъде бях чела,че май на Макси кози столчетата стават и за АБЦ-то,но не съм сигурна.И май на Макси кози са по-евтини от тези на АБЦ,или се бъркам?  newsm78

# 34
  • Мнения: 721
Някой да знае дали на модела Родео стават други марки столчето за кола? Някъде бях чела,че май на Макси кози столчетата стават и за АБЦ-то,но не съм сигурна.И май на Макси кози са по-евтини от тези на АБЦ,или се бъркам?  newsm78
За съжаление - не стават.
Аз чаках за столчето за кола близо 3 месеца  Shocked
По-евтино е от Макси Кози и е 3точкова защита.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 188
Как до 3 месец Simple Smile))
А иначе кошниците все са си 3 точкови.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 262
Здравейте момичета  bouquet

Ако случайно някой иска да продаде зимния си кош, моля пишете ми на лични. Имам количка Родео - стария модел с 4 колела (сега май Астро се казва), но е без зимен кош, а чакаме бебче през ноември  Heart Eyes

Сори са оффа и предварително ви благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт