ЮЛСКОТО дете в коремчето расте!

  • 10 177
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 30
Добро утро на всички!

belinda,къде е този магазин в Плевен?И има ли неща,които да си заслужават?

Ох,Shada,пожелавам ти успех с преговорите с НОИ!Това с изплащането на болничните е истински тормоз.

И моето момче е цицоманче!Особено сега,като са ми пораснали гърдите,само ме бъзика и ми вика ,че съм дебела! Joy

Лек ден на всички   bouquet!

# 241
  • Мнения: 782
Свързах се с НОИ  newsm44 оказа се , че работодателя е виновен  Crazy

А ето и малко инфо за мамите , които преди няколко дни кандидатстваха за детските градини
http://www.uchenik.com/2008/02/08/roditelite_sa_za_povtoren_epri … zabavachkite.html

# 242
  • Мнения: 13
Добро утро момичета  Grinning Аз първо да кажа че ми липсвахте  Hug
На Хисаря не беше зле , аз по принцип съм фенка на по-нецивилизованите почивки където присъства повече природата и по- малко лукса , но за няколко дни става . Аз естествено не рискувах нито с басейи , нито с джакузита , нито с какви да е било процедури . А за парните бани на тялото знам че е е хубаво /даже опасно / за бебчо . По пътя не спря да ме рита това дете , ама не разбрах харесва ли му пътя или не  Laughing Аз се чуствах добре , докато пътувахме . Иначе бяхме компания и на мен ми дойде малко в повече седенето по масите и яденето , то 4 часа на маса да седиш и да ядеш не си е работа , ама няма начин като си с компания се съобразяваш . Събота ходихме с мъжо до Копривщица , че аз не бях ходила , разходихме се там и беше много приятно , слънчево там  Laughing
С тройната коалиция в Хисаря не се видяхме , само им обикаляха правителствените автомобиликато хамави , но от малоумниците никой не срещнахме .
Шада ние бяхме в х-л Галери , можеш да му разгледаш сайта  http://pochivka.bg/o-1214-хотел_галери . Не е кой знае какво , беше доста горещо и се налагаше постоянно да проветряваме , а и 2 пъти имахме проблем с топлата вода и стаята ни беше на 4 тия етаж , но асансиор няма .  Иначе е чистичко и приятно като обстановка .
Вчера на прибиране минахме през Пловдив на шопинг и мъжо си накупи разни дрешки , а аз установих че на мен нищо не ми става и се депресирах . Май ще се наложи вече да посетя магазините за бременни .
Докато четох мислех да ви пиша много неща , но сега ги забравих . За БХС и аз няма да си правя .
Хубав ден на всички  Hug Аз отивам да бачкам .  
Аз за протокола , още съм със сополи , но вече и кашлям  #Cussing out

# 243
  • София
  • Мнения: 18 679
belinda,къде е този магазин в Плевен?И има ли неща,които да си заслужават?

Магазините за 2 на една "верига" Wink Единият е в бившата Валентина, нали сега е терговски център. Там продават по-спортни дрешки за бременни. Другият е в новия търговски комплекс зад кафене Монако, ако се сещаш, близо до Полицията се намира. В този търг. комплекс все още има само няколко магазина, единият е за бременните, има по-така фръци дрешки и бельо. От там си купих туниките, един сутиен без банел и два чифта по-широчки бикини. Общо за тези неща дадох 100 лева, мисля, че е много добре, сравнено с цените, които съм виждала тук Peace Има и официални дрешки за мами, които работят с бизнес облекло, има и модерни полички, 3/4 панталони, въобще хубави неща, ако ви се инвестира в нов гардероб за няколко месеца. На мене не Confused Смятам да изкарам с 5-6 нещица, които да сменям. Не ми се дават толкова пари за нещо, което я съм обляка някога повече, я не Rolling Eyes

# 244
  • Мнения: 2 070
Да, така е както казва Белинда. И аз дадох близо 100 лева, но не си купих кой знае колко неща. Точно от същия магазин си взех един панталон, по-спортен такъв, адски ми е удобен, но само той беше около 50 лева. Дънките ми седяха много гадно. Поличките са готини, но и най-малкия номер ми беше голям и ще видя по-нататък като наедрея. Има едно индийско магазинче в Плевен, в търговския комплекс на Цветан Спасов, от там си купих много готина туника. Отделно си взех и два клина и ето ти ги 100 лева. В специалните магазини за бременни има много готини роклички за лятото и такива по-тънки блузки, ризки с висока талия. Много такива има и във въпросното индийско магазинче, където са по-евтини нещата. И аз така мисля - да се сдобия с една пола за по-пролетния период и за лятото вече ще си карам на роклички.
Вчера излизах на бар, облякох си туниката и осъзнах, че циците ми направо са напращели за около седмица, ебаси чудото. Даже ме беше срам малко, че тя е с деколте голямо, а аз не съм свикнала с много изрязани неща, че имам една бемка на гърдата, която все пазя и ме притеснява... Та се прикривах леко фриволно и с шалче... Голяма съм патка, хората си разхождат гордо циците, пък аз...

# 245
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен,

аз от 3 дни не съм се вмъквала във форума и вече цяла тема изписана  Wink.
Тази дискусия за БХС която бяхте провели ми беше доста полезна понеже и аз се чудих да правя или не.Вече съм сигурна че не  Flutter

Относно снимките на бебчетата направо ми се прииска да ги гушна.ГОЛЕМИ СЛАДУРИ.... Hug.
KETITO  и в моя университет имаше заушка преди месец и то май 5-6 човека, но не се притеснявай. Аз питах доки и ми каза да пия витамин С с удължено действие превантивно.

А да ви попитам малко ни е ранко, но живот и здраве, като дойде време за раждане, някоя от вас мисли ли да ражда секцио по желание, т.е не по наложителни медицински причини?

Аз също искам да дойда на срещата за курса за бременни .Стори ми се че е на 12.02 ако не се бъркам от 9.30 има ли наякаква допълнителна уговорка или направо в пицарията?

# 246
  • София
  • Мнения: 545
Дуци, много е хубава малката госпожица.  Simple Smile

За коластрата, мин. път, по време на бременността нямах, кърмих цяла година.  Peace И сега нямам. И аз имах страхотни рагади в началото, много е болезнено.

За килограмите, за сега съм +4, но си имам несвалени килограми от преди и се надявам този път да е по- малко.

ketito , дано всичко да е наред!

И моето бебче много рита вече, много ми е хубаво! Heart Eyes

Ето го и моето мишле, на около минутка живот:




# 247
  • Мнения: 2 323
ООх, много са сладки бебетата, които показвате - Тити - абе ти сигурна ли си, че си гушнала Деян, Йоанна беше съшата бузанка, направо копие  Laughing

# 248
  • Варна
  • Мнения: 289
  Добро утро, мацки , тъкмо гледах снимките на бебоците ви .. Heart Eyes
тити , елен@ , страхотни са , да са ви живи и здрави ..
 Дано всичките наши бебета през юли са такива сладки ... Crazy Hug

# 249
  • Мнения: 367
страхотни бебоци Heart Eyesсега се сещам как се чудех за кое да рева  за болящите гърди или за свиващата се матка Crazyдобре че всичко се забравя PeaceДуци  малкия голям сладур очаквай култови реплики като родиш hahaha

# 250
  • Мнения: 2 323
Аз не помня да съм имала болки от свиването  на матката....По-скоро болка в зърната от засмукването. Сега като си пипна зърната, или като е студено първата ми асоциация е с това усещане...

# 251
  • Мнения: 223
Тази коластра я сънувах  Laughing Нищо чудно и на живо да получа вече, явно нещо ме е впечатлила. Тумбакът ми расте с часове  Shocked А крачката ми са все толкова слаби.

Моята мания за чистота продължава и сега сме семейство чистофайници  Joy Този уикенд си направихме разни подобрения в кухнята и съм много доволна Simple Smile Ходихме в Пиги'с хаус и се заредих много като гледах всичките тези бебешки неща... Искам да се похваля от мъжа ми, че вече 4 месеца не сме се карали (чук-чук на дърво!!!) и е страшно толерантен към всички мои капризи, нови идеи и приумици. Ние и преди не сме имали проблеми, но сега ми е много приятно да го наблюдавам как с готовност мисли първо за мен и след това за всичко друго. Толкова внимателен и романтичен... ех, личи си, че съм влюбена.   Kissing Heart

Снощи имаше малки ритмични подскоци в корема ми в продължение на 7-8 минути, което беше хем забавно хем странно... докато не прочетох в календара а Еврофутбол, че най-вероятно бебчето ми хълца  Joy Обичам тези сладки емоции Simple Smile

Но за сметка на всичко това тази сутрин се субудих с главоболие и течащ нос  Cry Много се надявам да не се разболея  Praynig Сега ще си правя чайче малко да се затопля.

Успешен Понеделник на всички!

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 11:48 от Pearl

# 252
  • Мнения: 1 584
Добро утро и от мен,

Кетито, аз знам, че заушката не причинява увреждания. Стискам палци да не се заразите все пак Hug

Аз току що казах за бебето на колегите в стаята и те ме питаха къде съм го скрила Joy

# 253
  • Мнения: 64
Момичетааа, страхотни бебешориии! Искам и аз такивааа!
Мен страшно ме болят гърдите още от сега, не мога да нося сутиени с шевове, мъча се с едно ужасно грозно бюстие Tired Има ли някакъв крем за мазане на зърната? Понякога, като изляза навън и като ми се стегнат зърната от студа, направо умираааам!  smile3518  
А от време на време чувствам едни пронизващи болки в гърдите, нормално ли е това? newsm78
А моите бебоци май вече мърдааат! newsm44 newsm44 newsm44 Усещам едни леки пърхания, но доста рядко! Понеже ми е първа бременност и не бях сигурна дали е това, обаче се повториха няколко пъти! smile3521Обаче много странно, акушерката каза, че са още ниско дълу под пъпа, а аз усещам пърхания и горе и долу newsm78

# 254
  • Мнения: 2 743
Добър ден и от мен  Heart Eyes
Сутринта бях на консултация- всичко е наред с пришълеца- размери на крачета, ръчички и главичка са нормални, пулс нормален. Всичко 6.  newsm10 Докато траеше прегледа доки каза, че човечето си бъркало в устата, но аз нямаше как да видя  smile3518
След две седмици ще имам клипче и ако е застаноло добре ще видим пола  newsm44.
Моите зърна също са адски чевствителни. много ме болят при допир. Но ще се търпи-няма как
Лек ден на всички  smile3525
П.П. И мен ме рита редовно всеки ден, но усещането е като потупване и е ниско под пъпа  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт