Айдеее,Чиполино копираха и Зап-а

  • 17 218
  • 166
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 457
Е аз да ви кажа не съм виждала материя ,която да не спарва в жегите-чикото ми беше уж 100% памук и мазлкия винаги беше потен ,Перегото като го гледам е изкуствено и пак в жегите сме потни-същото е положението и със столчетата за кола Peace

# 136
  • Мнения: 3 317
ВерчИтУ    bouquet Hug

 koteto 123    bouquet Hug

# 137
  • Мнения: 603
Е аз да ви кажа не съм виждала материя ,която да не спарва в жегите-чикото ми беше уж 100% памук и мазлкия винаги беше потен ,Перегото като го гледам е изкуствено и пак в жегите сме потни-същото е положението и със столчетата за кола Peace
И аз това си помислих, но пък си мислех, че със скъпите колички, този проблем е решен. Аз само Кенгуру и това Чиполино съм имала и не съм имала наблюдение върху други марки. И двете спарват. Като се замисля, то при 35 С всичките сме плувнали в пот, пък какво остава за количката  Simple Smile

# 138
  • Мнения: 6 445
Незнам,защото не е имало големи жеги още ли(30 градуса е ставало най-много при нас),но Запа не спарва,определено. Rolling Eyes Peace

# 139
  • Мнения: 3 926
Зап-а спарва Peace Дъщеря ми е спала по час-два в него и то не веднъж. Спарва си.
Виж Перегото ми не спарваше. Но то се водеше с хипоалергенна материя. Моята щерка беше с АД и Перегото ми вършеше приказна работа Peace Никога не се е будила с мокър гръб. Но от друга страна предвид кожните й проблеми съм носила винаги поне по две тениски, защото просто за нейната кожа беше важно да е суха и проветрена Peace

# 140
Здравейте момичета
Прочетох темата и видях че коментирате кой от кого копира
Мъжа ми намери един сайт "произведено в Китай"
Там има от пиле-мляко
Та във въпросния сайт намерих всички колички на по скъпите марки като Пег Перего, Бугабу , Макси Кози и т.н., на самата количка няма марка, няма нищо
Направих запитване и те ми отговориха че си "Купуваш " патент на марка, каквато си избереш или твоя даваш и те ти я слагат...много ме изуми това.....
Аз съм страшен фен на детските колички, сменихме досега няколко, последната, с която сме в момента е Макларън
Нея я няма засега във сайта на "произведено в Китай"  Laughing

# 141
  • Мнения: 6 445
Здравейте момичета
Прочетох темата и видях че коментирате кой от кого копира
Мъжа ми намери един сайт "произведено в Китай"
Там има от пиле-мляко
Та във въпросния сайт намерих всички колички на по скъпите марки като Пег Перего, Бугабу , Макси Кози и т.н., на самата количка няма марка, няма нищо
Направих запитване и те ми отговориха че си "Купуваш " патент на марка, каквато си избереш или твоя даваш и те ти я слагат...много ме изуми това.....
Аз съм страшен фен на детските колички, сменихме досега няколко, последната, с която сме в момента е Макларън
Нея я няма засега във сайта на "произведено в Китай"  Laughing

Дай да го видим и ние този сайт.И какви са цените там?

# 142
Грозно пате, не помня как беше сайта точно, но помня цената на тукашното Куини Бъз- само летен вариант-230 лв, като не пишеше марка, нищо не пишеше

# 143
  • Мнения: 585
Грозно пате, не помня как беше сайта точно, но помня цената на тукашното Куини Бъз- само летен вариант-230 лв, като не пишеше марка, нищо не пишеше

Ехааа, е това си е далавера  Mr. Green

# 144
# 145
  • София
  • Мнения: 2 734
Ако това е същият сайт,за който Тони и Анжи пише,количката,която прилича на Бъз http://www.made-in-china.com/showroom/jollybaby/product-detailHe … roller-G508-.html е по-скоро същата като новото Бертони,което се появи наскоро http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4596.Май Бертонито все още няма зимен кош,докато тази от китайския сайт има.
А самата Омния е с намалена цена вече.Имайки се предвид,че скоро я пуснаха,това май не говори много добре за продажбите на тази количка...

# 146
  • София
  • Мнения: 44 345
То направо си е същото Wink
А с Бъз има разлики, не е като да няма....

Ма те бертони пуснали някаква омега почти като омнията на чиполино http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4593 Simple Smile))

# 147
  • Мнения: 6 445
О,Бертонито отдавна го разконспирирахме  Laughing

А за цената на Омнията-нз колко точно е паднала,но с това качество просто се предполагаше,че няма да има много продажби.

Абе аз защо не виждам цени в този сайт?  newsm78

# 148
  • София
  • Мнения: 44 345
Аз бертони не ги поглеждам дори, а и тази тема отдавна не съм я чела...та инфото ми е ново Simple Smile)))

# 149
  • Мнения: 6 445
A туй чудо на коя марка е имитация?  Thinking

И правят ли доставки в Европа,България?Нещо не мога да се ориентирам в сайта.

Общи условия

Активация на акаунт