''Разградлийки Зарезан празнуват,с валентинки в кръчмата нахлуват.''

  • 9 192
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 25
Пак няма никой,къде сте мацета?!Барбе допадна ми четвъртото ти заглавие за темата.Хайде до по-късно щом ви няма сега.

# 256
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Здравейте, днес и от мен. Май няма никой по това време. Бебето ми спи в момента и аз реших да погледна кой е тук. Ама цък - няма никой.
Ето и заглавие от мен - БАБА МАРТА БЪРЗАЛА, В РАЗГРАД МАРТЕНИЧКИ ВЪРЗАЛА.
Май не ми се получи много ама засега това.

# 257
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Хей, не съм била сама.

# 258
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Кати, ама моето подобно на твоето. Sorry, чак сега видях.

# 259
  • Мнения: 227
Добър вечер и от мен.
Днес благодарение на мама останах без работа.Сега пак съм си в нас вече няма кои да гледа Мишо  и докато тръгне на ясла ще съм си със него после ще си търся нещо до 5 часа.Толкоз ми е гадно  newsm45бях свикнала сред хората имах нови приятели но такъв е живота.За Мен Мишо е на 1 място предпочитам да съм със него и да се разбирам със родителите си. Извинявайте за големия пост но искам да го споделя със някои малко да ми олекне,че ми е много гадно
Лека вечер от мен

# 260
  • Мнения: 2 785
Много неприятно това Мила,съжалявам че се е получило така,но пък може и да е за добро  Wink.Не се разстройвай всичко ще се нареди  Hug
А Мишо кога започва ясла?

# 261
  • Мнения: 227
Миши тръгва на ясла на 4 март.Ама сега трудно ще почна работа.

# 262
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добър вечер Hug

Мила може да е за добро fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed едно голямо ГУШ от мен  Hug Hug Hug

и да ви покажа най-удобната стойка за седене ето я  Crazy Crazy Crazy
ето и една снимка на част от моите домашни любимци клик

# 263
  • Мнения: 2 785
Те са останали 15-тина дни...бързо ще се изтърколят .Малко с работното време ще си силно ограничена .....че аз освен държавна работа друга до 17.00 има ли ...не знам ThinkingДори и не мога да се сетя за такава..... ooooh!
Аз съм си това го правех като малка ,в седящо положение  ooooh! сега единия си крак трудно премятам ,камо ли на ключ да ги събера и двата  Joy
Оооо  ама ти си имаш и бау-бау в къщи ,много ме е страх от тях  Embarassed
Отивам да слагам масата ....Чао на всички Two Hearts

# 264
  • там нейде .............
  • Мнения: 647

Всяко РАЗГРАДско дете -
с мама,мартенички ще плете.



това е моя фаворит за заглавие на следващата тема Peace

# 265
# 266
  • Мнения: 227
Аз съм си Много са сладки домашните ти любимци.



# 267
  • Мнения: 500
Ели,и аз не знаех,че имаш куче! Thinking(да не е в Свищов?)Кога ще минеш да се видим? Hug

# 268
  • Мнения: 398
Добър вечер и от мен.
Днес благодарение на мама останах без работа.Сега пак съм си в нас вече няма кои да гледа Мишо  и докато тръгне на ясла ще съм си със него после ще си търся нещо до 5 часа.Толкоз ми е гадно  newsm45бях свикнала сред хората имах нови приятели но такъв е живота.За Мен Мишо е на 1 място предпочитам да съм със него и да се разбирам със родителите си. Извинявайте за големия пост но искам да го споделя със някои малко да ми олекне,че ми е много гадно
Лека вечер от мен


Горе главата Peace
Недей упреква някого ,за това,че е станало така.Както ти е писала Аз съм си,сигурно е за добро.Пък и няма да ти е лошо,нито неприятно да сте с Миши по цял ден заедно....само две седмици,все пак.Помни,че това време никога няма да се върне.....имам предвид Мишо няма да е вечно малък и да бъде зависим от грижите на някого.Радвай се и се забавлявайте в игри,през времето което ще сте заедно.Дори и по някога да ти е изнервено и натоварено. Hug

# 269
  • Мнения: 500
Мила,и аз смятам,че е за добро! Peace

Общи условия

Активация на акаунт