____Свестен ИросоДиагностик_____ (спешно)

  • 17 779
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Дайте координати и на двамата де, не ни мъчете.  Wink

# 16

Пловдив жр. Тракия бл.94 вх А
др. Сашка Николова- специалист Вътрешни болести,професионален ирисов
диагностик 032 996814

http://www.company-index.com/profile.php?id=226&ln=bg
това пък е з Милко Тошков

много съжалявам обаче че все още никой не е споделил  лични впечатления за някой от двамата
за да реша кой от тях да посетя Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 456
Може би, ако сложиш имената в заглавието ще имаш по-голям шанс да ти отговорят конкретно за тях.

# 18
  • София
  • Мнения: 255
Аз ти препоръчах Милко Тошков.Бях при него преди 10-12 год.Още в зародиш видя отклонението в щитовидната жлеза ,която сега ми създава доста притеснения.А и други неща ,които се потвърдиха в последствие.След това ходих в кабинет"Дар",които "видяха" 1/3 от нещата.Водила съм детето при брат му-Радослав Тошков.Но аз съм си доволна от Милко,човекът се опита още тогава да ми лекува жлезата ,но това е тема на друг разговор,просто защото при мен нещата се свеждат до това ,да разбера ,че няма страшно и след това си я подкарвам постарому ooooh!

Последна редакция: ср, 13 фев 2008, 20:12 от *smile*

# 19
да може би трябваше да публикувам имената на докторите в заглавието,не се бях сетил за това Simple Smile
ами добре това е много добре щом Тошко Миланов е толкова добър специалист.Дано и сега е толкова добър както преди
аз вече звънях на г-жа Николова но чак след месец и нещо ще мога  да отида заотва ще се обадя днес на д-р Тошков
дано имам шанс да се срещна с него по-рано понеже случая е спешен

благодаря ви на всички Simple Smile

# 20
днес се обадих на Милко тошков да си запиша час и може още утре да отида или другата седмица вече има свободен 4ас
при сашка николова мога да отида чак на 19 март
дано това да не означава че г-жата е по-добра от г-н Тошков Simple Smile

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Милко Тошков, билкаря ли?
Ако е той  Sick

# 22
какво за него
мисля че е същия за който говорих но какво има че такижа физиономии правиш ????

аз знам че ти си харесваш твоя даниел и не признаваш друго Grinning

# 23
  • Мнения: 19 303
А дали е същия Маги? Thinking, Лекувал бил с билки и гледал с лупа очите... Rolling Eyes

Точно същия е - с лупата и билките.
аз водих дъщеря ми при него и въобще не съм очарована.нищо не можа да каже.

# 24
ами
на мен успя да ми каже къде са проблемите зони и чесно казано позна ,тъй като бях си правил
преди това доста изследвания и имах долу горе представа за проблемите

предписа ми билкови лекарства които щели да оправят проблема -не знам надявам се да е прав
вие ще кажете дали сте използвали неговите билкови хапове и дали помагат наистина.......

# 25
  • София
  • Мнения: 4 578
И в друга твоя тема ти казах, че имам добри впечатления от Тошков. Беше отдавна, още не продаваше треви за всичко. Сега не знам как е. Лично аз ходих, когато след натравяне с шунка, лежах в Инфекциозна, свалих 20 кг за 10-на дни и после не можеха да ме захранят. Та той с някви тинктури, които ми забъркаха в аптека успя, започнах да се храня по малко около седмица след като ми изписа лечението.
Според мен ще чуеш всякакви мнения. Едва ли ще има само доволни или обратно, но иди, нищо не губиш.
ПС. Гледам, че сме писали едновременно. Какво стана? Беше ли на преглед? Как мина и колко струва? От неговите готови хапове ли ти изписа?

# 26
  • Мнения: 1 840
ами
на мен успя да ми каже къде са проблемите зони и чесно казано позна ,тъй като бях си правил
преди това доста изследвания и имах долу горе представа за проблемите

предписа ми билкови лекарства които щели да оправят проблема -не знам надявам се да е прав
вие ще кажете дали сте използвали неговите билкови хапове и дали помагат наистина.......

Да, пихме билките според рецептата и накрая опряхме до Пирогов - операция по спешност. И въобще не видя хроничните заболявания на никой - нито болната жлъчка на мъжа ми, нито хипертонията на свекърва ми (има си я от 15-20 години), нито хроничния й цистит - нищо. Само общи приказки - задържала се лимфна течност и трябвало да стоим надолу с главата, за да се оттича - всичките - и възрастните, и децата. Crazy И накрая изписа билки - ако не помогнат, няма да навредят, нали... Така и аз мога да лекувам и сигурно ще се справям по-добре.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 578
ами
на мен успя да ми каже къде са проблемите зони и чесно казано позна ,тъй като бях си правил
преди това доста изследвания и имах долу горе представа за проблемите

предписа ми билкови лекарства които щели да оправят проблема -не знам надявам се да е прав
вие ще кажете дали сте използвали неговите билкови хапове и дали помагат наистина.......

Да, пихме билките според рецептата и накрая опряхме до Пирогов - операция по спешност. И въобще не видя хроничните заболявания на никой - нито болната жлъчка на мъжа ми, нито хипертонията на свекърва ми (има си я от 15-20 години), нито хроничния й цистит - нищо. Само общи приказки - задържала се лимфна течност и трябвало да стоим надолу с главата, за да се оттича - всичките - и възрастните, и децата. Crazy И накрая изписа билки - ако не помогнат, няма да навредят, нали... Така и аз мога да лекувам и сигурно ще се справям по-добре.
Явно не си разбрала /или аз не съм newsm78/ павлинито искаше май да каже, че е бил при Тошков.

# 28
  • Мнения: 1 840
ами
на мен успя да ми каже къде са проблемите зони и чесно казано позна ,тъй като бях си правил
преди това доста изследвания и имах долу горе представа за проблемите

предписа ми билкови лекарства които щели да оправят проблема -не знам надявам се да е прав
вие ще кажете дали сте използвали неговите билкови хапове и дали помагат наистина.......

Да, пихме билките според рецептата и накрая опряхме до Пирогов - операция по спешност. И въобще не видя хроничните заболявания на никой - нито болната жлъчка на мъжа ми, нито хипертонията на свекърва ми (има си я от 15-20 години), нито хроничния й цистит - нищо. Само общи приказки - задържала се лимфна течност и трябвало да стоим надолу с главата, за да се оттича - всичките - и възрастните, и децата. Crazy И накрая изписа билки - ако не помогнат, няма да навредят, нали... Така и аз мога да лекувам и сигурно ще се справям по-добре.
Явно не си разбрала /или аз не съм newsm78/ павлинито искаше май да каже, че е бил при Тошков.

Сигурно, да. А пък аз си говорех за тоя в Радуил!  Crazy Извинете, ако не съм разбрала правилно!  Embarassed

# 29
а ходим вчера при него и ми хареса това което каза

питах го за главоболието и той ми каза че няма никакви проблеми с главата и че имам проблем
с черния дроб и щитовидната жлеза
за черния дроб не знаех но за щит жлеза е прав защото аз съм си правил много преди това излседвания и имам малки проблеми там .Имам и две малки кистички така че е казал правилно тъй като просто е нямало от къде да знае за тези неща

предписа ми сега неговите билкови лекарства и ощя утре почвам да ги пия .каза ми че скед 2 месеца проблема трябва да се тушира
и ще се оправят нещата.
ако можете да споделите дали сте пили от неговите таблетки и дали помагат

Общи условия

Активация на акаунт