Един спор между мен и съпругът ми.

  • 4 783
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 126
Бебина, аз точно такива мнения очаквах  Rolling Eyes
Тук са се събрали само мъжки момичета, които не натоварват мъжете си с проблемите, даже на хотел се изнасят, за да им действат зле на настроението  Crazy

Човек създава семейство И заради съчувствието и подкрепата в такива моменти, това е моето мнение, дано са повече хората, които го получават и не се срамуват от това ...
Благодаря ти Никол,благодаря,че има хора като теб в този форум-бях изгубила надежда и вече започнах да се замислам за какво ми е брака,след като имам компютър,тв,домашно кино...-дете вече и сама мога да си направя и сама мога да го гледам...А на мъжките момичета мога да кажа,че само губят от това,че не са истински жени и не могат да се почувстват щастливи,закриляни и обичани...

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 268
 Ох, Бебина, смили се над нас...... Praynig

Горките ние...... щастливата ти..... Амин!

# 47
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Един съвет и от мен: Дръж се мъжки, пеперудко!

# 48
  • Мнения: 4 292
А на мъжките момичета мога да кажа,че само губят от това,че не са истински жени и не могат да се почувстват щастливи,закриляни и обичани...
Е стига де! Нали разбираш разликата между мъжкарана и мъжко момиче? Уверявам те, че някои се чувстваме достатачно закриляни и обичани, че даже и щастливи...
Говорим за конкретната ситуация. В случая ти не искаш закрила, а бавачка. Разликата е доста голяма, надявам се един ден да го схванеш. Без лоши чувства.  Peace

# 49
  • Мнения: 378
Бебина, аз точно такива мнения очаквах  Rolling Eyes
Тук са се събрали само мъжки момичета, които не натоварват мъжете си с проблемите, даже на хотел се изнасят, за да им действат зле на настроението  Crazy

Човек създава семейство И заради съчувствието и подкрепата в такива моменти, това е моето мнение, дано са повече хората, които го получават и не се срамуват от това ...
Евала!А пък това за работата направо ме разби и аз сам ходила недоспала и мъжа ми и той ама ето нищо ни няма Hug,сигурно като ви се наложи да ходите на гости или на рожден ден ги отлагате да може да се наспинкате не вярвам авторката да го кара цяла нощ да бодува,а си мислех,че всяка жена обича да се глези от време на време,е явно тук са се събрали само строго морални.

# 50
  • Мнения: 126
Един съвет и от мен: Дръж се мъжки, пеперудко!
А мъжът ми по женски ли да се чувства? Joy

# 51
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
 Joy Да!  Joy

# 52
  • Мнения: 126
Ми освен и професията да си сменя,вместо медицинска сестра ще взема да стана минъор примерно Joy

# 53
  • Мнения: 884
Не разбирам какъв точно е проблема на авторката, но ако съпругът ми поиска нещо такова от мен, аз също не бих се съгласила.Малко ми понамирисва на глезотия, и на хипохондрия, без да се изживявам като диагностик. Какво означава "не се чувствам добре"  и колко ли често се случва?
 Сега прочетох и последните постове-отивам да с погледна в огледалото-бе аз май съм момиче, ама дали съм "мъжко"!?

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Предполагам, преди да заспи от умора (понякога човек просто не може да си държи очите отворени), ти е предложил обезболяващо, питал те е как си, гушнал те е и т.н. прояви на съчувствие и грижа.
Какво повече искаш, не е ясно.

На мен, дори когато детето ми е болно, ми се затварят очите, меря температури, давам лекарства, за колики съм й слагала бутилка с топла вода иииии очите ми се затварят. Това не значи, че съм безчувствена, неподрепяща и темерут. Или греша?!

Иначе и аз обичам да се глезя, но когато болката не минава, ако ще и на главата си да седи съпругът ми, защо да го мъча повече. Да си спи, а ако ми стане още по-зле, ще го събудя.  Whistling

# 55
  • Мнения: 378
Абе Бебина следващия път като се почустваш пак самотна си вземи куче или коте,явно така правят тука форумките за да щадят мъжете си и да бъдат мъжки момичета Laughing Laughing Laughing

# 56
  • Мнения: 600
Бебина, аз точно такива мнения очаквах  Rolling Eyes
Тук са се събрали само мъжки момичета, които не натоварват мъжете си с проблемите, даже на хотел се изнасят, за да им действат зле на настроението  Crazy

Човек създава семейство И заради съчувствието и подкрепата в такива моменти, това е моето мнение, дано са повече хората, които го получават и не се срамуват от това ...
Благодаря ти Никол,благодаря,че има хора като теб в този форум-бях изгубила надежда и вече започнах да се замислам за какво ми е брака,след като имам компютър,тв,домашно кино...-дете вече и сама мога да си направя и сама мога да го гледам...А на мъжките момичета мога да кажа,че само губят от това,че не са истински жени и не могат да се почувстват щастливи,закриляни и обичани...

 Joy Joy Joy тук вече се разтекох и щях да се изгубя в дебрите на канализацията, ако бях в банята.

'ма как ще си направиш сама дете и ще го гледаш като ти и себе си не можеш да отгледаш newsm78

за едно просто действие вечер пускаш тема, сама не можеш да прецениш, той ли бил прав, ти ли, много си била мила, ама веднъж си го обидила, въобще к'ви са тия глупости ooooh! пък и ни учиш как да живеем Thinking че и нещо грубичко се държиш newsm78

права си, тук е за мъжки момичета - ние пазаруваме сами, раждаме сами, готвим сами и пием хапчета за глава като ни боли. така се оцелява. ти се радвай, че си намерила някой мъж, жена не би те изтърпяла дълго Laughing

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Бебина, аз точно такива мнения очаквах  Rolling Eyes
Тук са се събрали само мъжки момичета, които не натоварват мъжете си с проблемите, даже на хотел се изнасят, за да им действат зле на настроението  Crazy

Човек създава семейство И заради съчувствието и подкрепата в такива моменти, това е моето мнение, дано са повече хората, които го получават и не се срамуват от това ...
Благодаря ти Никол,благодаря,че има хора като теб в този форум-бях изгубила надежда и вече започнах да се замислам за какво ми е брака,след като имам компютър,тв,домашно кино...-дете вече и сама мога да си направя и сама мога да го гледам...А на мъжките момичета мога да кажа,че само губят от това,че не са истински жени и не могат да се почувстват щастливи,закриляни и обичани...
Момичета и на двете ще кажа -не значи че като проявявате капризи ще сте щастливи и по истински жени от нас --мъжкараните.
Аз имам 33г щастлив брак и да е такъв се дължи на съпругат ми .Тъй че точно от вас не искам квалификации кой е щастлив и кой не. Когато вие с вашите капризи стигнете да моите години съвместен ЩАСТЛИВ ЖИВОТ -пак може да поспорим.

# 58
  • Мнения: 2 196
Никол,не става въпрос да не се товарим взаимно с проблеми.
Едва ли някои тук има това предвид.Именно за това сме семейство - за да споделяме и радости,и болки,и тревоги.
Но и трябва да съобразяваме един с друг.Не може да настояваш партньорът ти да прави неща,който в момента очевадно не му е приятно да прави.И то нещо като гушкането и утешението,което би трябвало да е изпълнено със взаимност и топлота.
''Аз го помолих,даже се разревах'',на мен ми звучи като емоционално изнудване.

# 59
  • Мнения: 884
Евала, аз като прочетох "мъжкарана", ми прозвуча леко обидно, ама добре ,че сте вие-да, и аз съм горда мъжкарана, пък може и за това да ме обича милото...

Общи условия

Активация на акаунт