Гатанка с албатрос

  • 48 565
  • 879
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 435
ОК, знам още около 4 такива Grinning Ти кои знаеш?

Сещам се за една по изречението "Влакът мина и тя умря". Имаше и една за човек без дрехи намерен в пустинята с клечка в ръка (но тук историята не си я спомням много добре). Но историята, с която започна ти е една от най-трудните, които съм разгадавала....дори не си спомням дали я разгадах или се предадох  newsm78

# 31
  • Мнения: 491
значи не е видял нещо по храната? - Не, не е видял (понеже е бил сляп)
ама това си е за чат  Laughing

Сещам се за една по изречението "Влакът мина и тя умря". Имаше и една за човек без дрехи намерен в пустинята с клечка в ръка (но тук историята не си я спомням много добре). Но историята, с която започна ти е една от най-трудните, които съм разгадавала....дори не си спомням дали я разгадах или се предадох  newsm78
Супер, тази за влака не я знам, ще ми бъде много интересно да я "чуя". А за човека в пустинята я знам и си я спомням много добре. Действително, тази с албатроса е най-трудната за разгадаване, но се е стигало до отговор след около половин час игра на живо и с няколко жокера. Ключът за разгадаването е да се задават всякакви въпроси и то по много, тъй като не знаеш от къде може да изскочи заека.  Peace

# 32
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Забравил ли си е портфейла в таксито, за да плати сметката? newsm78
Забравил ли е в таксито си куфарче с пари? newsm78

# 33
  • Мнения: 491
Забравил ли си е портфейла в таксито, за да плати сметката? newsm78 -Не
Забравил ли е в таксито си куфарче с пари? newsm78
-Не

# 34
  • Мнения: 3 810
нещо с албатроса ли не е било наред?

# 35
# 36
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Моряк ли е бил?Капитан?

# 37
  • Мнения: 396
Човека да не би да е прогледнал и да е получил инфаркт по тази причина?
Албатрос има ли лечебни свойства?  Laughing

# 38
  • Мнения: 212
Човека да не би да е прогледнал и да е получил инфаркт по тази причина?
Албатрос има ли лечебни свойства?  Laughing

  И аз това се чудя

# 39
  • Мнения: 396
тази загадка ми напомня ( мисля, че в този форум я бях чела преди доста време, обаче ...) за един човек , който пътувал с влак и скочил от него и трябваше да се разбере защо.

имало ли е добавена съставка към храната му?
само албатрос ли си и е поръчал?

странно ми звучи да си поръчаш албатрос, досега не съм чувала ... Може би това е важно ... newsm78

# 40
  • Мнения: 491
нещо с албатроса ли не е било наред? - Не, т.е. всичко е било наред

Моряк ли е бил?Капитан? - Да!!! Моряк!  smile3501

Човека да не би да е прогледнал и да е получил инфаркт по тази причина? - Не
Албатрос има ли лечебни свойства?  Laughing - Няма значение.


имало ли е добавена съставка към храната му? - Не
само албатрос ли си и е поръчал? - Да

странно ми звучи да си поръчаш албатрос, досега не съм чувала ... Може би това е важно ... newsm78 - Да, важно е

# 41
  • Мнения: 1 143
Да не би той самият да е носел със себе си албатрос и да го е забравил в таксито?

# 42
  • София
  • Мнения: 6 743
Прогледнал е и от шока като видял , че не са му дали албатрос, а нещо друго получил инфаркт  Laughing

# 43
  • Мнения: 3 810
 newsm78 и какво като е бил моряк...
май не сме стигнали до отговора още....
сляп моряк си поръчва албатрос и получава сърдечен удар...
всъщност...нямам въпрос Sick

# 44
  • Мнения: 9 905
сред моряците се смята за зла поличба да убиеш албатрос - чака те и теб сигурна смърт. да не би морякът да е бил толкова отчаян от това, че е сляп, че нарочно да си е поръчал албатроса, за да се гътне?

Общи условия

Активация на акаунт