Какви подаръци получихте/подарихте за Св. Валентин?

  • 3 635
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 784
Започвайки темата искам да споделя, че никога не съм била материалистка и целта на темата ми не е да си изтъквам подаръците или нещо такова, просто споделям радостта си от моите, които много ме зарадваха.
Моят мъж е голям романтик и на всеки празник ме изненадва с нещо приятно и романтично. Днес ми поднесе страхотен букет от червени рози, който поръчал да му бъде направен още вчера за днес по обяд. Като отишъл в магазина към 14ч., продавачката му викала - "Едва го удържах още тука твоя букет, всички точно него искат да купят, даже и цената вдигаха, само и само да им го дам"  Simple Smile
Освен букета ми подари и тематична сребърна монета уникат от ПИБ, дело на новозеландския монетен двор.  Много е красива, а кутийка в която е поставена монетата е под формата на сърце. А посланието в картичката, адресирана към мен беше най-впечатляващо, предизвиквайки за пореден път сълзи от радост в очите ми!
Моят подарък за него беше парфюм.
Надявам се и Вас да са Ви зарадвали с романтични подаръци!

# 1
  • Мнения: 577
 smile3525Рози и парфюм.Аз на него-блузка и боксерки. txtloves   ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !  bouquet

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 18:58 от barboranova

# 2
  • Мнения: 817
На мен ми подариха телефон,а аз нищо не съм подарявала Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 157
Нищо, но от сърце.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
Добре де, ама защо викаш??

# 5
  • Мнения: 577
Ууууууууууууу не знаех,че с големи букви се вика. no  Простете ме за невежеството----за друг път ще знам   smile3505

# 6
  • Мнения: 822
Аз все още си го чакам - мъжът ми и подаръкът  Simple Smile .
А моят подарък за него е хубав парфюм и нат. шоколад Нестле клуб - много му е любим  Heart Eyes


Вече си получих подаръка - хубави тонколонки за компютъра.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 21:26 от Цветен прашец

# 7
  • Мнения: 943
Аз нова преса за коса.Обаче много сложно щяло да се получи ,защото цял ден сме заедно и нямало как да ме изненада с букет  Crossing Arms(за мен не е причина).И аз на него му подарих боксери и блузка .Да сме живи и здрави!  Hug  bouquet

# 8
  • Мнения: 1 505
Аз на моето мило подарих един романтичен  1dating обяд в къщи(всички ястия във формата на сърце,балони и много сърца с надпис обичам те из цялата къща),със свещ и вино и му написах на 366 листчета обичам те,защото... и допълвах(за всеки ден по едно),отне ми 2 седмици в изрязване,надписване и т.н. Two Hearts
.А от него чакам да ме заведе за вечеря на ресторант и там ще си получа подаръка,така ми каза.

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 19:51 от mimi6669

# 9
  • Мнения: 230
Ами аз още не съм го виждала моя приятел Rolling Eyes Ще бъде до късно на работа и предполагам, че няма да има време да ми избере подарък. Но аз пък му купих хубав автършейф и му направих валентинка и заедно с едни страхотно сладки свещички ги опаковах с един полупрозрачен плат Heart Eyes Страхотно стана и много се надявам да го зарадвам поне мъничко Party

# 10
  • Мнения: 192
Аз се "подарих" на жена ми, изкарахме страхотен ден.
Мисля и утре да продължим!

Честит празник на всички, св. Валентин или св. Трифон, кой каквотому е на сърце!

# 11
  • Мнения: 378
Аз получих нова преса за коса(бях му подсказала,че старата не става за нищо),и едно плюшено голямо сърце с цвете,и накрая вечеря навън,а аз му подарих себе си. Hug

# 12
  • софия
  • Мнения: 2 140
Направих си татуировка-подарък от него за мен.А аз му подарих една пижама,която си беше харесал и го заведох на вечеря.

# 13
  • Мнения: 94
той получи прекрасен пъзел от 1500 части Twisted Evil /беше споменал, че иска/ и беше много приятно изненадан
аз - сърцето му - прекрасна кристална висулка за колие
Получи се много романтично, всичко беше непринудено, а много импулсивно. Просто прекрасно newsm76

# 14
  • Мнения: 81
И аз получих подарък и много му се зарадвах ,красива рамка за снимка и рози

а,аз му подарих дънки

# 15
  • Мнения: 1 655
аз- халат за баня червен на бели сърца
той- комплект парфюм, а.ш. и боди лосион Бос Селекшън

# 16
  • Мнения: 636
Аз розичка и пръстенче Flutter той-бельо.

# 17
  • Мнения: 514
Аз на него не му подарих нищо а той се прибра с моето любимо цвете зюмбюлче в саксия да си го отглеждам и занапред!!!!!!!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 634
Балони за детето, цветя за мен и подарък по мой избор - карта за фитнес.

# 19
  • Мнения: 49
Той намен ми подари секси бельо, 15 червени балона във вид на сърце и 9 червени рози опаковани в голям букет, а аз на него цял класически масаж + сауна Grinning остана много доволен.

# 20
  • Мнения: 148
Той на мен - букет рози и картички с послания, скрити на всевъзможни места из цялата къща.
Аз на него - възглавничка -сърце,шоколадови бонбони-сърце, желирани бонбони-сърца, нанизани на месина и 2 торти - едната пак сърце, а втората с еротични мотиви.

# 21
  • Мнения: 2 723
От скапаната Люксембургска авиокомпания ми подариха 4 часа висене на една аерогара, нощувка в отвратитвлвн хотел и вечеря в същия hahaha
Пак доре, че оцелях Mr. Green

# 22
Аз-нищо.Лятото мъжът ми ми подари един лаптоп и каза,че това е за няколко празника напред. Sad

# 23
  • Мнения: 4 753
откакто родих преди 40 дни и подаръците за рождения ми ден всъщност се оказаха за бебето  newsm32 но пък съм адски щастлива, бебешките неща са много готини  newsm51

# 24
  • Мнения: 756
50 лалета,  букет , който разцъфва при светлина , много целувки , а аз му се подарих с прекрасно бельо и още му подарявам подаръка.Сина му му подари чаша за кафе , казвайки му колоко е специален тате

# 25
  • Мнения: 950
Мойто мъж не е много по подаръците, но все пак му направих нещо собственоръчно  за да го зарадвам  Party

тази кутийка е за работното му място да си я ползва за химикали и моливи и да си мисли за мен  Laughing / неможе снимки там/
а това е втората му изненада която много хареса  Party


лека романтична вечеря за допълнение ,а аз подарък не поисках  Whistling поне засега

# 26
  • Мнения: 274
как е дами? обичат ли ви още мъжете...още ли са романтични? има ли цветя на леглото до тебе или се забиха пак по кръчми и задимени зали за хазарт?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 246
Аз получих нов телефон и от онези аранжировки с бамбук(много ме кефят), аз му подарих луксозен халат за баня.

# 28
  • Мнения: 365
Аз получих слънчеви цаки, а му подарих кожен портфейл, да го пълни успешно.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 274
слънчеви кво?

# 30
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Парфюма който си бях харесала преди време  Peace

# 31
  • Мнения: 59
аз получих златно колие и обици,  подарих му белъо и гривна....     получих и кола(но аз нея я чаках за коледа и не е подарък за св.Валентин)

# 32
  • Мнения: 680
Подарихме си взаимно страхоооооооотен секс,  newsm44 гарниран с  шоколадови бонбони!!!

# 33
  • Мнения: 932
Чудо на чудесата-получих страхотна картичка!Защото той хиииич не е по картичките.Аз му подарих валентинска чаша за кафе,а дъщеря ни носеше червена тениска със сърце,на която пише:''My heart belongs to daddy''.Решихме да не излизаме и да не си подаряваме скъпи подаръци,защото ще ходим на екскурзия Grinning

# 34
  • Мнения: 521
как е дами? обичат ли ви още мъжете...още ли са романтични?

оооо,да!аз получих за подарък годежен пръстен  newsm44 !и беше мноооого романтично...направо бяхме за снимки на романтичен филм  Heart Eyes .ако гледах от страни сигурно пак щях да се разплача  newsm62 newsm62

# 35
  • Мнения: 439
Получих страхотен лаптоп за 14 февруари,но подаръкът беше за по-скоро за рожденият ми ден,а не за св.Валентин Laughing

# 36
  • Мнения: 4 784
как е дами? обичат ли ви още мъжете...още ли са романтични?

оооо,да!аз получих за подарък годежен пръстен  newsm44 !и беше мноооого романтично...направо бяхме за снимки на романтичен филм  Heart Eyes .ако гледах от страни сигурно пак щях да се разплача  newsm62 newsm62
Е, разкажи повечко де...и аз съм по романтиката...

# 37
  • Мнения: 521

[/quote]
Е, разкажи повечко де...и аз съм по романтиката...
[/quote]

ами оправям се аз за излизането и бързам да не пропуснем резервацията,и приятеля ми се прибира от работа.аз в тоя момент говорех по телефона с комшито и той влиза,подарява ми букет,бонбони и плюшено слонче.и аз: "мерси мерси (целувка),мерси...".ама комшито не затваря и не можах да му подаря подаръка веднага.и излезе да занесе едни документи и като се върна му подарих неговия подарък (гривна от силикон и стомана и бонбони) и взехме да се черпим с бонбоните.ама на мен така ми се похапваха че бях озверяла докато го чаках  Embarassed .и така аз с 15 000 бонбона в устата,а той отиде до коридора и се връща с нещо зад гърба  Heart Eyes .и ми вика: "ела сега,обърни се и си затвори очите" .и аз взимам още един бонбон за изпът (сакън да не отслабна) и отивам и изпълнявам .и после: "сега се обърни и отвори очи" .и кво да видя  Crazy -човека клекнал на едно коляно отворил дна малка кутийка и : "ще се омъжиш ли за мен?" и аз  Shocked с тия бонбонини напред ни назад.и искам да кажа нещо ама само пелтеча няква такава и той нищо не може да ми разбере  hahaha .и вика: "не ли каза?!" пък аз:"не,не!да!" .и после и грима отиде и за резервацията не ми дремеше...абе беше много яко  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 4 784
Оооо, Велвет, страхотно. Звучи ми като филм! Настръхнах от вълнение, докато ченях. Еми Честито тогава!Желая Ви безкрайна любов и щастие!

# 39
  • Мнения: 830
получих бельо и букет червени рози Heart Eyes подалих бутилка червено вино в червена опаковка.Абе класика в жанра Mr. Green

# 40
  • Мнения: 6 167
съпругът ми ми подари часовник.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз получих от мъжа ми портфейл с 2 лева вътре Laughing, с пожелание да го пълня с повече пари. Подаръкът за него от мен беше парфюм. И двамата - доволни Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 521
veni9 ,мерси мерси  Grinning ,да ти се връща двойно!  Grinning

# 43
  • Мнения: 4 292
Икебана. Доста се изненадах.  Simple Smile

# 44
Аз получих сребърна монета уникат - пуснати са специално за случая -кутийката е във формата на сърце с камъни,а върху самата монета два лебеда са допрели главици и пак се образува сърце.Много е ....Половинката получи комплект на LORD и после го премерихме Wink

# 45
  • Мнения: 77
Аз получих прекрасни кънки за лед. Само че на патерици.

Той получи прекрасна безжична клавиатура, само че няколко дни преди празника.

--
сат

# 46
  • Мнения: 4 784
Аз получих сребърна монета уникат - пуснати са специално за случая -кутийката е във формата на сърце с камъни,а върху самата монета два лебеда са допрели главици и пак се образува сърце.

Елизабет1 - съвпадаме си с подаръците  newsm10
Вчера, по случай рождения ми ден получих още една такава, само че този път е вместо с лебеди с мишка /нали е годината на мишката, според китайския календар/.

veni9 ,мерси мерси  Grinning ,да ти се връща двойно!  Grinning
Мерси за пожеланието!
През 2006г. и аз преживях такова романтично предложение!

# 47
  • Мнения: 3 929
На мен подаръкът ми беше стая, пълна с червени балони - сърца с хелий и букет от 9 червени рози. А моят към него - сватбена халка, тъй като изгубихме неговата.

# 48
  • София
  • Мнения: 275
аз пък получих страхотно стихотворение-лично написано за мен и малко котенце.Голяма е сладурана,мечтаех си от много време за домашен любимец Laughing

# 49
  • Мнения: 2
На мен ми подариха телефон,а аз нищо не съм подарявала Crossing Arms

smile3554 аман! Simple Smile не мислиш ли, че и той би желал да получи подаръче??

 марш да му купиш нещо, и си намери добро оправдание за закъснението! smile3513

# 50
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
То стана време вече за следващия празник с подаръци, но да се похваля и аз.
Двамата оставихме децата на свекървата и си подарихме два дни в хотел извън София. Много сме доволни. 

Общи условия

Активация на акаунт