Граматика

  • 28 134
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 750
Мислех, че сърцето ми е издръжливо, но щях да получа удар....

# 271
  • Мнения: 14 654
Рамбо Силек,
има една тъпа тема, в която всеки може да поства цитати с грешки. Ако искаш да покажеш колко невежа и неграмотна е форумката, там е мястото.

# 272
  • Мнения: 641
Видях я .Отивам там.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 15:24 от Рамбо Силек

# 273
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390

Я лекичко с квалификациите, моля  Crossing Arms

# 274
  • Мнения: 6 029
Рамбо Силек,
има една тъпа тема

И твърдиш, че е тъпа... защото... ти си много умна?
Темата мен лично ме радва, от там научих за съществуването на Шиния Токонър. Избягвам личните нападки и чета само бисерите.

# 275
  • Мнения: 750
Хайде, моля ви, да запазим добрия тон и да не се нападаме   bouquet

# 276
  • Мнения: 1 671
Мисля, че фокусът на темата Правописни консултации и вариации -  в амнайсет издания досега,
бе изместен. Тя тръгна с идеята да показва грешките и да ги обяснява, но се спусна само
в руслото на показването. Затова и стана клюкаро-сеирджийска и заядлива.

Нека не превръщаме и тази тема в подобие. Нека тук обясняваме правилата и нормите при писане.

Защото аз продължавам да вярвам, че когато човек има желание, може да навакса пропуските в правописа си.
Е, правописен полицай едва ли ще стане, но може да добие приемлива правописна визитка.

# 277
  • Мнения: X
Права си и още как, само че никой не обича да му навират кривиците в лицето. Обаче хайде - тук е Форум, бива и да поизпуснеш някоя запетая или пълен член, но има хора, които пишат официални документи по такъв начин, че лошо да ти стане. За съжаление и по-зле ще става, с тези чатове и подобни, нашите деца ще си измислят нов правопис.

Общи условия

Активация на акаунт