Vichy-Normaderm

  • 10 249
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета да ви попитам за нощния крем не ви ли изсушава кожата?Аз пробвах   този ,който рекламират по телевизията в момента и ми се рони.......,изсушава ,а не ми хидратира кожата?

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета да ви попитам за нощния крем не ви ли изсушава кожата?Аз пробвах   този ,който рекламират по телевизията в момента и ми се рони.......,изсушава ,а не ми хидратира кожата?

Точно така ми се отразяваше и на мен. И наистина е абсурд да се сложи грим в/у него, разнасянето на ФДТ е просто невъзможно, поне при мен.
Ползвала съм го преди около 3-4 год., казвам го, защото може пък да има промяна във формулата все пак.

# 17
  • София
  • Мнения: 797
От около месец ползвам нощния.

 Много съм доволна. Party
Определено има ефект : Не ми излизат пъпки , порите се свиват. Въобще кожата ми е една гладка , чиста   newsm03


 Само нощния ли ползваш? Аз съм със широки пори и се чудя дали да не си го взема, но не е ли по-добре да се комбинира и с дневния?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 161
Само нощния , да .
И при мен започва дас се рони , но когато  го търкам малко повече. За това като го нанасям гледам да го разнеса  бързо .
Знам че става така , когато кремът не е за този тип кожа и количеството което не попие , се рони . Peace

# 19
  • ES
  • Мнения: 2 172
И аз го ползвам има-няма 2 седмици, не виждам да прикрива несъвършенствата де. Наистина поизсушава кожата, но е приятен.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Доколкото разбрах само дневния се води хидратиращ.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е,няма какво да коментирам-голяма хидратация......при цялото ми уважение към Виши.....,явно е за много мазна кожа.....

# 22
  • Мнения: 757
тъкмо мислих да си го взимам,ама щом прочетох тук,че кожата става много суха се отказах,аз съм със суха кожа

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хидратиращите са супер на Вишито.....,вземи си от тях.....

# 24
  • Мнения: 292
Ползвам и дневния и нощния, много съм доволна и в никакъв случай не мога да кажа че изсушават кожата , рони се леко когато повториш, но както е видно вече доста от покривните козметики правят така. Което май добри плюсове,така избягваш да напластяваш ненужно.

# 25
  • Мнения: 99
И аз ползвам дневния и тоника и съм доволна. Лееко изсушава, но дали ще ти хареса това, зависи колко ти е мазна кожата! Simple Smile
Ще го видим лятото как ще се справи на жегите. Сега, на -10тина градуса, и баба знае.... Laughing

# 26
  • Мнения: 40
Ползвам и дневния и нощния, много съм доволна и в никакъв случай не мога да кажа че изсушават кожата , рони се леко когато повториш, но както е видно вече доста от покривните козметики правят така. Което май добри плюсове,така избягваш да напластяваш ненужно.

Да, аз никога не слагам повече от колкото трябва, съвсем мъничко колкото да се разнесе по цялото лице.  Flutter Никога не ми се е ронил крема, а когато си сложа от дневния крем кожата ми е много мека и въобще не може да се говори,че е суха.  Shocked Фон дьо тенът ми стои много добре...Никакви проблеми нямам.  newsm78 Преди крема си слагам от термалната вода на Виши.  Peace

# 27
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
До кожа е.......

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
И до крем  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 5 732
Имам смесена кожа (мазна и нормална) и съм много доволна от гела за миене и крема, който е специално за пъпки.Все пак трябва да се чете и листовката преди да се купува - за каква кожа точно е и дали ще е подходящо за теб.Много е относително да се събира ей така мнение.Много ясно че ако си със суха кожа, а той е за мазна ще се лющиш като гущер.А иначе съм забелязала, че ако слагам повече крем от колкото е нужно той не ми попива и се рони.Трябва и да се уцели, точно колко ти трябва.

Общи условия

Активация на акаунт