LaRedoute.fr-Oбсъждане.Всичко за поръчката-50.ПРОЧЕТИ първия пост преди да питаш

  • 62 510
  • 1 161
  •   1
Отговори
# 870
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цитат
То па егати проверката правят......преди обед мъжа ми ходи да проверява и нямаше нищо.....е преди 30 мин. ми донесоха известие.....сега да си ми върнат 1,15 лв. за проверката тея тъпанари /не че ще забогатея с този лев, но е принципен въпроса/.....отгоре на това ми казаха, че е с нарушена опаковка и разлика в килограмите   Сега
Според мен известието ти е старо.
И аз днес полу4их за ве4е полу4ен колет Peace

# 871
  • Мнения: 26
Да се включа и аз.
Освен парите за 29.01.Днес са дръпнати и за 01.12 и 15.02.
Все още чакам да си вземат тези от 06 и 8 .12
А за Бургас за питам освен Амелия някой взел ли е от митница за датите от 18 нататък.
От 21.01 (митница), ми пристигна на13.02.,а от 26.01(поща) на 15.02. Чакам 22.01 ,23.01,25.01 и т.н.
Аз пък си чакам поръчката от 28,01 и вече ме познават по телефона  Embarassed
На кой номер звъниш за справка. Че аз току що звъннах и една жена с леден глас ми каза: "Справки по телефона не се дават!"
813512 това е тел в новата поща -колетна служба днес не съм звъняла че вече ме запониха и ми се карат по телефона

# 872
  • Мнения: 212


А така ...
Пу за мене ...  Mr. Green



аз ли нещо недовиждам или не мога да разбера какво е това? Embarassed

# 873
  • Мнения: 3 219
Днес си взех 4кг колет от пощата, поръчката ми е от 15 януари.Има три клейма, не им разбирам, едното е от 24 януари, после от 29 януари, и накрая на Български пощи-15 февруари. Не мога да разбера   Rolling Eyes



А така ...
Пу за мене ...  Mr. Green



аз ли нещо недовиждам или не мога да разбера какво е това? Embarassed

Ми бельо с дупка на необходимото място

# 874
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
мма, това са, как да ти кажа, бикини за лесен достъп. Ако си под 18, все едно не си прочела това Mr. Green

# 875
  • Мнения: 212
мма, това са, как да ти кажа, бикини за лесен достъп. Ако си под 18, все едно не си прочела това Mr. Green

е, не съм под 18  и бебе си имам даже  hahaha

Само дето не мисля, че бих сложила такова нещо Simple Smile Може би ако бях на 18. Joy

# 876
  • Мнения: 1 701
И да искаш няма да сложиш, аз изкупих всички бройки!  Mr. Green

# 877
  • София
  • Мнения: 651
Ей сега се връщам от митницата - няма ми го колета от 23  Cry, но ми казаха, че в момента има много получени и ги обработват, така че утре може и с два да ме зарадват (23 и 25.01)

# 878
  • Мнения: 212
Леле, че съм пенсионерка, newsm78 а?
Добре де съвсем ли не остави, че се зарибих да го пробвам пък. Laughing

# 879
  • София
  • Мнения: 3 905
Аз днес ходих до митницата по повод пратка от друга държава.За разлика от други момичета нямах шанс да чета имена по страницата, където се подписвам.Понеже колета ми беше обемист влизах вътре в склада, в краката ми имаше една пратка за Дима от Ла редута, ако чете тук да отива.Иначе ми казаха,че тъкмо са получили огромна пратка с колети от Франция и ги обработваха.

# 880
  • Мнения: 4 916
Ей сега се връщам от митницата - няма ми го колета от 23  Cry, но ми казаха, че в момента има много получени и ги обработват, така че утре може и с два да ме зарадват (23 и 25.01)

И докато дойде известието до мойта къща... ботушите, дето ги чака колежката, ще останат за другата зима.

# 881
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
Добре де съвсем ли не остави, че се зарибих да го пробвам пък. Laughing
Е, ако няма, винаги можеш да опропастиш с ножичка чифт обикновени бикини. От мен бонус идея - и сутиен без връх. Само гледай да не попадаш в инциденти с такова бельо Mr. Green че какво ще си помислят за теб лекарите?

# 882
  • Мнения: 3 094
Добре де съвсем ли не остави, че се зарибих да го пробвам пък. Laughing
Е, ако няма, винаги можеш да опропастиш с ножичка чифт обикновени бикини. От мен бонус идея - и сутиен без връх. Само гледай да не попадаш в инциденти с такова бельо Mr. Green че какво ще си помислят за теб лекарите?

те и лекарите са хора - само хубави неща биха си помислили Laughing

# 883
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
В Пловдив на митница ми дойде едно мъничко колетче от 22-ри
Ако не го бяха опаковали в кашон със сигурност щеше да е за пощата ама...
Повечето неща не бяха за мен, но....
http://benitka.multiply.com/photos/album/33/La_Redoute#1 - симпатично е, но е щампа повечето шарка
http://benitka.multiply.com/photos/album/33/La_Redoute#2 - розовата блузка от лотчето е страшна
http://benitka.multiply.com/photos/album/33/La_Redoute#9 - това много съжалявам, че не е за нас - страшно е
http://media.laredoute.fr/product/picture/33257291o_aix.jpg - тази играчка е много хуваба, но според мен не си заслучава парите.
другите неща са коментирани

# 884
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Получих известие за пратката от 25.01., но за митница... И имам въпрос-преди съм чела в темата, че като получиш известие, че пратката ти е на митница, първо трябва от пощата да вземеш съответното известие, с което отиваш на митница. А моето известие е от Разменната пощенска станция при митница. Направо там да отивам, нали? Или първо в пощата?
Сори, че задавам такъв въпрос, но досега не съм се разправяла с митницата, само пратки за пощата съм пускала, но този път май не съм изчислила кг-те.
За София става въпрос.

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 16:11 от Мимита

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт