"24 часа" научи за Дюкан и сега очакваме прилив най-голям - 79 част

  • 27 218
  • 687
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 123
Благодаря за посрещането, момичета, Hug
Ще следя темите с интерес, но доста бързо ги пълните дано не пропусна нещо важно. 
Боби1973, миличка, не искам да те дразня и без друго си "яхнала метлата" но за житните зародиши прочетох тук http://www.bgtrener.com/hr/hrani.php?hrani_id=21 и за това реших че могат за заместят поне временно овесените трици. Нали все пак идеята на триците е подобна - да ускорява обмяната на веществата и да набавя витамини, които липсват в протеиновите храни.
И в кръга на шегата  ще кажа  - Липсата на витамин B6 вреди сериозно на нервната система и води до депресии Simple Smile

# 481
  • Мнения: 1 890
Деатка, от сутринта чета и водя записка, чета и водя записки...

Значи "Записки по Дюканските вълнения" Joy

# 482
  • Мнения: 1 314
Фоли, какво newsm78
Нели ВБ smile3501
Аз пък отказвам да психясвам, да се чувствам депресивна, апатична, безхаберна, склеротирала и невротична  Crossing Arms, ми сега какво, ша ма изключвате от дюканските редици ли Rolling Eyes

# 483
  • Мнения: 1 890
Фоли, какво newsm78
Аз пък отказвам да психясвам, да се чувствам депресивна, апатична, безхаберна, склеротирала и невротична  Crossing Arms, ми сега какво, ша ма изключвате от дюканските редици ли Rolling Eyes

Е, видя ли сега, ти сама ще се изключиш. То само ние лудите си се разбираме. Joy Joy

# 484
  • Мнения: 3 202
Добре, че ме подсети, бях го забравила,ама нали съм безхаберна вече.... Joy

Така си е и ще  го докажа.
1. Психясах, ей , няма измъкване от форума, все за него мисля. newsm78
2.Депресирах се, как до сега не съм разбрала за тоз режим, ами се мъчих с диети 15 години и все си бях дебела и гладна. #Crazy
3.Апатична съм вече към всички видове диети, добавки и лекарства. Crossing Arms
4. Напълно безхаберна съм, толкова добре се чувствам, че ми и де да литна. Laughing
5. Забравям и не ми пука Simple Smile)

# 485
  • Мнения: 1 890
Добре, че ме подсети, бях го забравила,ама нали съм безхаберна вече.... Joy

Така си е и ще  го докажа.
1. Психясах, ей , няма измъкване от форума, все за него мисля. newsm78
2.Депресирах се, как до сега не съм разбрала за тоз режим, ами се мъчих с диети 15 години и все си бях дебела и гладна. #Crazy
3.Апатична съм вече към всички видове диети, добавки и лекарства. Crossing Arms
4. Напълно безхаберна съм, толкова добре се чувствам, че ми и де да литна. Laughing
5. Забравям и не ми пука Simple Smile)

По т.5ПП. и затова повтарям. hahaha

# 486
  • София
  • Мнения: 184
Дидиживко, пий си засега лекарството и просто си следи хемоглобина и желязото. Консумацията на яйца, риба, месо която тук е засилена, може би ще оправи нещата. Консултирай се с лекар все пак. Моя хемоглобин е в норма, но серумното ми желязо е ниско и след 3 месеца на режима, налага се да вземам фолиева киселина допълнително.

# 487
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Защо така , момичета  ....

# 488
  • Мнения: 819

 А при вас защо така за нас.... newsm78

# 489
  • София
  • Мнения: 186
Не знам дали от както 24 часа научи за Дюкан,но сега се връщам от Била и там пилешкото филе днес е 12.20лв Shocked Shocked Shocked Shocked

# 490
  • Мнения: 1 890
Дидиживко, най-добре се консултирай с личния си лекар, защото:
"Форумът е за обмяна на личен опит и информацията в него не е предназначена да замени напътствия, назначено лечение или препоръки на медицинските специалисти. Преди да започнете употреба на някоя терапия, дискутирана във форума - потърсете съвета на Вашия личен лекар, медицински специалист или козметик. "

# 491
# 492
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Фоли, какво newsm78
Аз пък отказвам да психясвам, да се чувствам депресивна, апатична, безхаберна, склеротирала и невротична  Crossing Arms, ми сега какво, ша ма изключвате от дюканските редици ли Rolling Eyes

Е, видя ли сега, ти сама ще се изключиш. То само ние лудите си се разбираме. Joy Joy
лелеееееееее аз те разбрах фоли...бая съм изрперкала значи  Joy Joy Joy
раче пустинник - не се стягай....ние лаф моабет си правим...не сме с лоши чувства..всеки има право на избор  Peace

# 493
  • Мнения: 3 202
Не знам дали от както 24 часа научи за Дюкан,но сега се връщам от Била и там пилешкото филе днес е 12.20лв Shocked Shocked Shocked Shocked
Ау.......... мискини. В неделя пазарувах в ХИТ и щанда с пилешко беше почти празен.

# 494
  • Мнения: 107
Я разкажетет повече за тази статия в 24 часа или дайте link да я прегледам.

Предварително ви благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт