Хълцане на бебето в корема на мама

  • 21 085
  • 56
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!
В 32 седмица съм бременна и чакам момченце през април. От няколко дни бебчо много хълца в корема ми.
Моля, кажете дали това е нормално, прави го по 3/4 пъти на ден.
Мерси за мнениата Wink

# 1
  • Мнения: 728
Моя също много хълцаше и то доста продължително.. Нормално е .. пък и нищо не можеш да направиш за да го накараш да спре.
Айде пък след 7-8 седмици ще ти хълца на живо. Mr. Green
Леко раждане Hug

# 2
  • Мнения: 113
Напълно нормално е . Леко раждане и от мен! Hug

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Няма нищо страшно,Кристиян хълцаше почти постоянно,особено в края на бременността.Гинеколога ми обясни  тогава,защото и аз се притеснявах,че това за бебето е вид упражнение за извънутробния живот.По този начин бебето поемало малко количество околоплодни води,а заедно с тях и кислород.Което учи бебенцето да диша само,когато се роди.Така че,не се притеснявай,нормално е.А и чувството е приятно и му се радвай сега,докато имаш още време.Желая ти леко раждане и здраво бебнце! Hug

# 4
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
И моят юнак хълцаше доста често преди да се роди, а след това направо не спираше. Вече се оправиха нещата, не се притеснявай. Леко раждане !

# 5
  • Мнения: 2 663
Ми да, нормално е!
Сина му хълцаше страшно много и продължително, направо ми разтърсваше корема!
Дъщеря ми за цялата бременност само 2 пъти- при всяко бебе е различно

Леко раждане и да родиш едно здраво, малко, сладко бебче  Hug

# 6
  • Мнения: 450
 Laughing Да, нормално е и не само сега в корема, а и след това като излезне ще продължава да хълца, всички бебета са така, не се притеснявай.
Леко бременеене ти желая  bye

# 7
Ей, много ви благодаря сега вече се чувствам по-спокойно.

Всичко хубаво и на всикчи вас и вашите бебоци.

Анена

# 8
  • София
  • Мнения: 1 185
Моето бебче, докато беше в коремче хълцаше почти всеки ден! Други мами от форума прокарват идеята, че се дължало на усукана пъпна връв, но на моето бебче не беше!

# 9
  • Мнения: 4 784
Не съм имала усукана пъпна врав, но бебо си хълцаше на поразия.

# 10
  • Мнения: 27 524
Съвсем нормално е. И моят хълцаше много и почти непрекъснато  Crazy

# 11
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Съвсем нормално е. И моят хълцаше много и почти непрекъснато  Crazy
леко и безпроблемно раждане...  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 262
моята беба хълцаше много (ама много) докато ми беше корема, и пак толкова много след като се роди  Wink така че приготви се за продължение  Peace леко раждане и прекрасно бебче ти желая  Hug

# 13
  • Мнения: 21
И аз съм от априлските мами,и моята бебка хълца доста често,а на моменти много бързо!!!Но явно всичко това е нормално.Леко доизкарване на бременността,и на април ще си гушкаме сладките бебчета Hug!!!

# 14
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Почти всеки ден хълца , нормално е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт