нова спирала на Maybelline

  • 2 741
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Sofia
  • Мнения: 277
момичета, днес бях в Бонжур и видях цяла нова серия на Maybelline-Спирали, моливи за очи и вежди. Спиралата ме заинтригува много и ако някой вече я е ползвал-нека да сподели  Laughing

# 1
  • Мнения: 451
От зелената не съм доволна...Има и за обем в цикламена опаковка, нея не съм я пробвала

# 2
  • Мнения: 2 414
А какво представляват новите моливи за очи и вежди? Praynig

# 3
  • Мнения: 855
И аз не съм я ползвала, сега се чудя дали да си взема нея или на Макс Фактор с лилавата четка (не се сещам как се казваше сега  Embarassed)

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 277
Ами тази на Мейбълин е с много интересна четка-прилича на новата на Орифлей
Все още не съм си я купила-но се надявам да е хубава, защото от Volume express пак на Бейбълин ХИЧ, ама ХИЧ не съм доволна #Cussing out

# 5
  • Мнения: 223
Каква й е цената ориентировъчно ?  Flushed

# 6
  • Мнения: 1 027
аз лично предпочитам лореал и боржоа... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 572
Цената й е 12-13 лв.

# 8
  • Мнения: 165
Аз си купих такава и съм много доволна ! newsm03

# 9
моя приятелка я има и е ужасна,все едно нямаш нищо

# 10
  • Мнения: 223
в такъв случай не си струва и стотинка от  цената  nono

# 11
  • София
  • Мнения: 1 890
      Като я гледам с тая четка, ми се струва, че е повече за разделяне на миглите като Мастърпийса...Ако някой си е свикнал да напластява и да има "тежки" мигли, много ясно, че ще остане разочарован. Зависи какъв ефект търсиш.  Peace

# 12
  • Мнения: 165
Въпрос на вкус казало кучето и се облизало под опашката  hahaha

# 13
  • Мнения: 22
Вчера си я купих и  пробвах. Доволна съм много.

# 14
  • Мнения: 2 452
разделя миглите  но не ги удължава нито придава обем.Според мен  за цената си става но ако сте склонни да дадете повече пари нямате нужда от тази спирала.

# 15
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Аз си я взех още преди да излезе рекламата по ТВ-то, за 11,80. Четката е силиконова и разделя миглите много хубаво. Тя е само за удължаване и извиване, не за обем. Аз лично съм доволна, защото преди това дадох 19 лв за Masterpiece на Максфактор и въобще не ми хареса.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 890
  Значи правилно съм се ориентирала по четката.  Crazy  Mr. Green

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ами тази на Мейбълин е с много интересна четка-прилича на новата на Орифлей
Все още не съм си я купила-но се надявам да е хубава, защото от Volume express пак на Бейбълин ХИЧ, ама ХИЧ не съм доволна #Cussing out

Тази на Орифлейм майка ми си я беше взела, пробвах я само и щях да си избода очите с нея. Самите гумени връхчета на четката са изключително груби и е пълна отврат за нанасяне. Като се преборих най-накрая да я нанеса що годе ставаше, ама то си е истинско приключение да се справиш. Тази трябва да я видя как е (на Maybelline), аз от техните съм доволна само то една - Full and soft и тя дори не се продава в Бг.  Tired

# 18
аз си я купих преди 1 седмица,без да съм гледала рекламата,вчера я изпробвах не е нищо особено(те мойте мигли не са от най-гъстите),но все пак...

# 19
  • Мнения: 393
Аз лично си я купих преди няколко дни и съм доволна, но наистина зависи какъв ефект се търси, а също и от миглите. Моите с нея стават едни дълги и извити като кукленски newsm03, една приятелка я пробва но нейните мигли станаха ужасни  Thinking

# 20
  • Мнения: 231
И аз си я купих вчера и съм доволна,ама аз си имам мигли и много няма значение с каква спирала съм и понеже обичам даса ми по напластени и с тая спирала си постигам ефекта. newsm03

Общи условия

Активация на акаунт