Истината за Тони Сопрано

  • 12 381
  • 144
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 677
Тони, на какво "духовно" ниво бе Анджи? Допадахте ли си в секса?

Искаше ли да предреди Барбалекс? Мръсница. Close


На високо ниво. Тантра-мантра, знаеш как е.
Барабалекс е била малка, тогава, не е искала.


Тони, верно ли БраД Пит те е помолил да и направиш дете на Анджито, щото той е импотентен?
Дай повече подробности!
Кой носи вибратор в чантата си?
Кой яде боб и пъ..и ли след това?

Имелда, обещал съм и да не обсъждам тази тема и Брат. Ще ти пиша на ЛС, ако държиш.
Вибратор в чантата си не знам кой носи, но веднаж доизядох едни яйца на очи на Мария Илиева и бих могъл да кажа, че сме си много близки от тогава.
Боб яде коня, мноо ясно. След тва не знам, не разбирам въпросът ти.



Тони, премълчаваш нещо ми се струва!  Naughty

Премълчава Адриана Лима. Всъщност май тя е причината за охладняването му към Джоли.

ДеВаня, мислех те за по-дискретен човек, вече ще внимавам с кой-какво споделям.

# 31
  • Мнения: 2 070
Брях. Много индиец, много нещо на софийската гара.

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Всъщност, Тони, не се обиждай, ама развяването на личните ти драми ме комплексира. Аз дори една нямам, която дискретно да подшушна на 60 000 съфорумки.
Така съпреживявам твоята, ах, да знаеш само...

# 33
  • София
  • Мнения: 38 489
А Брад Пит сам си призна че кльопа сладолед в леглото и пръцка.

# 34
  • Мнения: 3 447
Брях. Много индиец, много нещо на софийската гара.
Това е собственикът на Кремиковци, много естествен и земен човек.

# 35
  • Мнения: 2 891
А, да се похваля, че запазих една от чашките с жинтоник и сега ежеминутно се любувам на отпечатъкъТ от устни по ръба й  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 3 447
А, да се похваля, че запазих една от чашките с жинтоник и сега ежеминутно се любувам на отпечатъкът от устни по ръба и  Heart Eyes
Ако отпечатъкът е от устните на Анджи, можеш да я даваш под наем на джентълмени-фенове, за някои по-така... саморъчни занимания.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 783
А Брад Пит сам си призна че кльопа сладолед в леглото и пръцка.
Шъ пръцка ми, той друго в леглото не може....Дона, на филм е едно, но аз съм минавала през две улици от него, земен човек е, вярно, но импотентен. Знам го, защото Тони ми се довери на ЛС и помоли да съм дискретна.

# 38
  • Мнения: 1 992
Тони, ти докосна много сърца със своята история. Благодаря ти, че я сподели с нас. Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 677
Не искам да обсъждам Брат, обещал съм, съжалявам. Това е минало за мен, те сега си имат семейство и не е удобно и възпитано, някак си.
Имелда, благодаря ти за дискретноста.

# 40
  • Мнения: 25 610

Тони, премълчаваш нещо ми се струва!  Naughty

Премълчава Адриана Лима. Всъщност май тя е причината за охладняването му към Джоли.

Не, Ване. Намекът ми беше за общинарката от Полски Тръмбеш. Надушвам аз тук някаква голяма драма, но... Може би причината за необичайната дискретност се казва Барабалекс?  Thinking
Тедо, пошушни поне на ЛС малко подробности, моля!  Praynig Hug Flutter

# 41
  • Мнения: 3 447
Дона, на филм е едно, но аз съм минавала през две улици от него, земен човек е, вярно, но импотентен. Знам го, защото Тони ми се довери на ЛС и помоли да съм дискретна.
Имелда, учудвам се с каква лекота раздаваш обидни квалификации за хора, които дори не познаваш. Мен веднъж ме сваляше първият братовчед на един тип, който беше абсолютен двойник на Брад Пит, и мога да ти кажа, че НЕ Е импотентен!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 783
Чудесна темичка, ще продължавам да я следя.   bouquet
Дона, ако искаш питай и Дж Дж Окоча, тя му е пила от чашата и му е научила тайните. Аз ще продължа да съм дискретна.
Тони, моля те кажи за трипера на Клуни, имам право да знам. Поглеждал ме е толкова пъти...от екрана.

# 43
  • Мнения: 3 405
Моля да й пишете фамилията. Иначе все си мисля, че става дума за мен. Все пак аз съм с малко по-голяма от нея и в този смисъл името е дадено най-напред на мен. Благодаря  Flutter

# 44
  • Мнения: 2 792
  Разпознах се в общинарката и искам най-официално да помоля Тони Сопрано да не изнася повече факти от интимния ми/ни живот и съдържанието на дамската ми чанта.
 Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт