Отзиви за Керамоти - моля ви!!!!!

  • 18 709
  • 15
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 849
 Някои от компанията ни пусна мухата, и решихме да отидем до Керамоти! До тук добре, разрових в интернет, видях че няма супер хотели, че плажът е разкошен, но все пак ще ходим в началото на май и общо взето ще я караме на узо Mr. Green Mr. Green
Та молбата ми е - кой каквото знае за Керамоти - да го сподели. Ей, че и рима изкарах Laughing
Ще съм ви ужасно много благодарна! А ще почерпя и по едно узо Hug

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 19:49 от Eliona

# 1
  • Мнения: 934
Керамоти има много хубав пясъчен плаж, с гледка към остров Тасос и по-малкия Тасопула.
През лятото ходихме 2-3 пъти само за плаж там. Водата беше по-топла от въздуха.
Има бар на плажа, с душове и WC.
Иначе е малко селище, с кръчмички по крайбрежната улица, нищо особено.

# 2
  • Мнения: 2 309
Оттам съм минавала само за ферибота...доста малко и бедно ми се видя. Плажовете май са хубави, но откъм заведения е лека скръб.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Оттам съм минавала само за ферибота....

мдам, и аз тъй. Но винаги можете да прежалите 30мин.( и някое евро) и да отскочите на плаж на о. Тасос

# 4
  • Мнения: 934
От пристанището и ферибота не може да се види хубавия плаж, който е зад боровата горичка.
Общо взето е място за икономично пребиваване.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
scorpios, "икономично" - то пребиваване, отъждествява ли се с мизерно?

# 6
  • Мнения: 934
Не исках да обиждам гръците-посетители на плажа, затова се изразих така,
но плажа определено е с хубав зърнест пясък и си заслужава.

# 7
  • София
  • Мнения: 461
Бях там миналата година около 24 май. Наистина е малко селце и не е кой знае какво, но ние си изкарахме супер. Почти всяка къща е хотелче, сервира ти собственикът и цялата му фамилия. Всяка вечер бяхме в различно заведение и каквото и да ядяхме, обилно полято с Рицина Twisted Evil не ни излизаше повече от 25 евро за двама.
Времето беше много горещо, ходихме на плаж, но си бяхме само ние, а и водата не ставаше още за къпане.
Общо взето съм много доволна, пък и като не сте на плаж, можете да пообиколите. Ние ходихме до Кавала, Тасос, има къде да се разнообразите.
Нощувахме срещу 30 Евро на вечер.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 724
за мен няма никакъв смисъл просто до Керамоти- поне иди на Тасос, разликата е огромна, а от Керамоти до Тасос са само двайсетина минути с ферибота.  не знам какво сте консумирали, но смястна вечеря в гърция под 50 евро в хубава, макар и семейна кръчма няма.

# 9
  • Мнения: 386
селото е ок. ако отивате на плаж - страхотно е. за купон не става. и едно но - има много много много комари през лятото и ако хотелът не се пръска редовно става ад - има един симос там с жена българка - е там е супер мърсотия. иначе за ядене - в центъра има едно заведение, което се държи от българка и става за ядене.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 495
Миналата година бяхме там за седмица и тази пак бих отишла.Селото наистина е малко и мизерно,но плажът е страхотен и почти пуст,има шезлонги ,чадъри и масички и ако си поръчате кафе/сервитьорът беше нашенец/стоите си цял ден без да плащате нищо друго.Има няколко кръчми,където сервират студено узо и всякакви морски деликатеси.А какво му трябва друго на човек.Наистина има много комари ,но ние и тук си имаме ,така че това не ни уплаши. 

# 11
  • Мнения: 2 558
Аз бях там миналия юни и останах очарована. Бяхме в едно хотелче в Керамоти, казва се Афродите. Не е кой знае какво, но става. На 2 минути от плажа е.
Ето от чичо Гугъл: http://www.hotel-aphrodite.gr/english/
Обиколихме и целия остров Тасос - много е красиво.
Ако имате възможност отидете и до Кавала - много красив град 

Хайде приятно прекарване и да разказваш като се върнете!
 

# 12
  • Мнения: 361
ние бяхме там в началото на септември. плажът е страхотен- идеално място за плуване. водата е чиста, топла, плитко е на доста голямо разстояние. за хора, които обичат да плуват- това е едно от най-хубавите места, на които съм била. иначе селото наистина е малко, обикаля се за 20 минути, има няколко заведения, няма забележителности. има ферибот за тасос оттам и могат да се правят екскурзии. ние отидохме главно заради плажа и плуването:-)

# 13
  • Мнения: 4 965
Оттам съм минавала само за ферибота....

мдам, и аз тъй. Но винаги можете да прежалите 30мин.( и някое евро) и да отскочите на плаж на о. Тасос

Подкрепям тези мнения.
Там е хубаво да отскочиш за 1 ден на плаж /т.е. заради самия плаж/, но не бих почивала в селцето. Peace

# 14
  • Мнения: 2 037
Вдигам темата с въпрос.
Беше ли някой в Керамоти това лято и как изкара? Търся вариант за морска гръцка почивка в седмицата преди училище.

Общи условия

Активация на акаунт