Мама лекичко коремчето поглажда, ОКТОМВРИ бебенце ще ражда!

  • 11 662
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 258
До сега бях навън-как хубаво се разходих,а вие сте писали.,писали.На мен също ми се яде само соленко и киселичкоТия дни съм се отпрала на зелена салатка,ама с повече оцет.
Severinka миналата седмица се бях депресирала , ама яко,даже имаше и рев ей така без причина-всичко ми е ок  а на мен ми се реве.Било нормално -от хормоните.Но всичко мина и замина. smile3518

# 46
  • Мнения: 817
Галинка, ей сега ще те впиша!
Мише, радвам се, че всичко е наред. Прави си разходки на воля, времето вече е чудесно.
Салем и на мен понякога ми се доплаква без причина  Sad

Иначе тъкмо се връщам от преглед. Всичко е наред, имаме сърдечна дейност и съм много щастлива. Каза, че вървим малко назад, т.е. оплождането е станало по-късно и вероятно терминът ми ще е към 10.10., а не на 04.10., както си мислех аз.

# 47
  • Мнения: 44
Мише,браво!Аз вчера бях на лекар и видях една точица,но докторката каза ,че е рано за да ме успокои ,че това наистина е нормална бременност,а не кухо яйце например ConfusedДругата седмица отново,но ми взеха сега кръв и ми направиха изследване на ЧГХ и той е малко нисък...и все пак съм в началото на 5 седмица!
Докторката ми каза много да се пазя ,защото на моята възраст...било по-трудно да се задържи бременността.А бe глупости аз съм на пределните 30 години!
Най-много я изненадах с въпросите за евентуални фитнес тренировки.Чета ,че някой си подържат формата с танци,момичета какво смятате да правите?Аз не съм спирала да тренирам от 2 години,вярно е,че до скоро бях в рубриката "искам бебе" и положителният резултат е дълго чакан...Объркана съм,хем надделява разума ми и разбирам,че трябва да се пазя много,но в същото време не мога да си представя да си огранича движенията толкова много.Вие какво мислите? newsm78

# 48
  • Мнения: 44
Галинка, ей сега ще те впиша!
Мише, радвам се, че всичко е наред. Прави си разходки на воля, времето вече е чудесно.
Салем и на мен понякога ми се доплаква без причина  Sad

Иначе тъкмо се връщам от преглед. Всичко е наред, имаме сърдечна дейност и съм много щастлива. Каза, че вървим малко назад, т.е. оплождането е станало по-късно и вероятно терминът ми ще е към 10.10., а не на 04.10., както си мислех аз.


Благодаря за бързата реакция,радвам се ,че и при теб всичко е наред Grinning

# 49
  • Мнения: 132
А, бе вие чувствате ли се подтиснати или дори леко депресирани? Нещо напоследък ми е едно никакво настроението
И аз така ужас и ме избива на рев от най малкото CryНаправо съм ужасна Simple SmileДо другия УЗ ще умра от нерви

# 50
  • Мнения: 132
Мише,браво!Аз вчера бях на лекар и видях една точица,но докторката каза ,че е рано за да ме успокои ,че това наистина е нормална бременност,а не кухо яйце например ConfusedДругата седмица отново,но ми взеха сега кръв и ми направиха изследване на ЧГХ и той е малко нисък...и все пак съм в началото на 5 седмица!
Докторката ми каза много да се пазя ,защото на моята възраст...било по-трудно да се задържи бременността.А бe глупости аз съм на пределните 30 години!
Най-много я изненадах с въпросите за евентуални фитнес тренировки.Чета ,че някой си подържат формата с танци,момичета какво смятате да правите?Аз не съм спирала да тренирам от 2 години,вярно е,че до скоро бях в рубриката "искам бебе" и положителният резултат е дълго чакан...Объркана съм,хем надделява разума ми и разбирам,че трябва да се пазя много,но в същото време не мога да си представя да си огранича движенията толкова много.Вие какво мислите? newsm78
Ох и на мен ми казаха това не обръщай внимание всичко ще е ок Hug  bouquet
Въпреки че и на мен ми е малко напрегнато Simple Smile

# 51
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Честита ни нова темичка!Заглавието е супер Hug

Северинка...не си само ти с тия депресарски и разтройващи насторения...имаш компания в мое лице Confused Blush
Хем веселко,след малко,сълзи в очите,мислите препускат от единия край до дригия  ooooh!Скоро ще се лудна аз,ама...

Nikozi....сериозно ли ти на 30 и ти казаха 4е си късна бременност?Малее тия вече тотално изперкаха... newsm78

Mishi84 браво,радвам се че всичко е наред вече.Само така вече.  bouquet

Аз пък ,леееко се притеснявам от срещата утре с ГП-то ми...не е заради друго,ама знам 4е ще се разочаровам,ще очаквам внимание и заинтересованост,а съм сигурна че няма да ги получа... ooooh!...

# 52
  • Мнения: 330
Честита темичка Laughing Дано има само хубави новини Peace
Nikozi мале ти направо ме стресна с тия доктори.То и аз съм на 30 Wink и тъкмо днес си мислех,че много не се пазя,просто няма как да не вдигам детето  Rolling Eyes Надявам се,че каквото ни е писано,това ще стане,дано обаче всичко е наред Praynig Praynig Praynig
 За витамините,аз пих Пре-Натал и съм доволна от тях.Те са на сокчета и са две в опаковка,но поне от тях не ми ставаше лошо.
  Mishi84, Severinka много се радвам,че всичко е наред Laughing
  Добре,че се позатопли да излезем,че и мен ме беше хванала депресията #Crazy Ядосвах се за най малкото нещо,чак аз не се понасям понякога.
 А за хапването ми се преяжда и кисело и сладко Mr. Green
  gale успех утре Peace
  Лека вечер от мен Heart Eyes
 

# 53
  • Мнения: 5
 Здравейте мили мами!Честита ни нова темичка!Аз направо не мога да смогна да ви изчитам,понеже по цял ден съм на работа,чувствам се много уморена,а и сега с този грип,който ме хвана-направо не знам какво ще правя:(((
 Толкова се старах да не се накача-сега се боря с температура 37.4С,имам много гадна хрема и суха кашлица.Обадих се на лекаря при който съм записана на частно и той ми разреши само парацетамол за сваляне на температурата.Посъветва ме да не пия никакви хапчета,а да се лекувам с народна медицина-чайове,разтривки.Сега си лекувам хремата с виатнамско чудо и смуча билкови лукчета за гърлото,пия и много чайове и витамини за бременни.Ако на някоя от вас и се е налагало да се лекува с народна медицина-моля да ми пише съвети за прекратяване на кашлицата и хремата.Ще ви бъда много благодарна.

# 54
  • Мнения: 173
Добро утро, пиленца!
И аз се радвам на новата тема. Влизам за няколко дни в болница, за да получа дълъг болничен след това. И после ще има да чета...
chrisi_82, да не би температурата ти да е от бременността? И аз вдигам до 37.4, но не я лекувам. Макар че ти имаш и други симптоми, пази се и наистина само домашни средства - чайчета, лимони. Да не вземеш да си париш краката с гореща вода  Naughty, както и горещите душове за всички ни трябва да са табу.
Аз съм на 31 - първа бременност, какви са тия приказки за вързастта  #Crazy Трябва си пазене, разбира се, но при всяка жена е различно.
Хайде, вземам си багажа и ви оставям поне до понеделник, ще ми липсвате Sad

# 55
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Добро утро момичета и аз вече едвам смогвам да ви изчета.
Какви са тези приказки за възрастта?! Аз скоро ще навърша 35, е втора бременност ми е, но като чета започват да ми настръхват косите.
Колкото до настроенията, аз съм станала много нервна. Не знам в къщи как ще ме издържат още 7м. Embarassed,карам се за щяло и нещяло.

# 56
  • Мнения: 15
Добро утро , момичета ! От снощи съм в паника - леко прокървих smile3518 . Обадих се на гинеколожката каза незабавно да ми поставят инжекция "Прегнил". Ходих и ми сложиха. През ноща нямах проблем, но сега сутритан пак е същото. След обяд съм на доктор. Дано всичко е наред Praynig. Стискайте палци. Има ли някой да е минал по този път , защото на мен ми е първа бременност и много съм паникьосана Shocked

# 57
  • Мнения: 132
С първата бременост аз имах зацапване ден два.Не точно кръв а кафеникаво, но нямаше нищо.Не се притеснявай казват че при 1/3 от жените в началото на бремеността при закрепянето на бебчето се появява такова зацапване или леко кървене.Стискам палци и пиши като се върнеш от преглед Hug  bouquet

# 58
  • Мнения: 132
Аз също съм шаш и паника незнам защо така тези приказки от лекарите за кухи яйца направо ме побъркват Crossing ArmsЗнам че са длъжни да си го кажат ама питат ли ме мене как един месец ще се стърпя до следващия УЗ.
Моето дете се научи да ми гали корема и да го целува и казава"О беби беби" Laughing

# 59
  • Мнения: 817
Добро утро, момичета!  Hug
cvaki, мила и аз имах зацапване 1-2 дни (кафеникаво). Бягай веднага при лекаря ти и дано всичко е наред.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт