Мъжът ми каза,че си слага край на живота!

  • 7 566
  • 117
  •   1
Отговори
# 45
Uvajaema,
 
Nie sushto opitahme da se svurjem sas sapruga Vi, no telefonat vse oshte e izklyuchen. Tuy kato ne e registriran v posolstvoto, niamame informacia za negov adres.
 
Molya, svurjete se s nas na tel 913 598 300 mejdu 15 y 17 chasa, za da ni dadete poveche informacia.
 
Ako pishete, posochete Vash telefon za kontakt.
 
S uvajenie
Konsulska slujba
Madrid

Ето,това е отговора от посолството.Момичета ,не пързалям.Знаете ли ,колко е лошо в такъв момент да нямаш роднина до себе си.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 064
Стискам палци Praynig И послушай момичетата, виж в тези форуми!

# 47
  • Мнения: 1 008
Опитай да бъдеш спокойна. За момента друго не можеш да направиш. Praynig

# 48
  • Мнения: 1 726
Ако е легално там, не може ли някоя мама да съобщи в полицията в Гранада, те ще го потърсят.

# 49
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ако е легално там, не може ли някоя мама да съобщи в полицията в Гранада, те ще го потърсят.

Гандия, не Гранада.  Peace

Проблема е, ако е нелегален. Тогава няма да го има никъде регистриран.


Към авторката - той има ли кредитни/дебитни карти към някоя банка? Ако да, в банката ще трябва да знаят адреса му. Здравната му карта ще е безплатна, и я дават и на нелегални имигранти. Пак срещу адрес. А адреса се легализира, така да се каже, в кметството. Телефоннния номер също е с някаква регистрация, не можеш да си купиш ей така сим карта, без да те регистрират.
Това са поне 4 институции, в които фигурира с адрес.

Ако съпругът ти е дошъл тук след влизането ни в ЕС, ще е без право на работа и ще работи на черно. Как ви праща пари?


Защо ли имам чувството, че си играе с теб, и че ако се задвижи цялата машина - БГ посолство, полиция тук, и го издирят и намерят, ще му се изпари желанието за подобни долни игрички с нервите ти?

Бъди готова да ти вдигне скандал, но не му мълчи - във всичко има граници, и той трябва да го знае.

# 50
# 51
Той е нелегално там.Кредитна карата има на Пощенска банка,но е издадена от София.Не са го регистрирали никъде.Просто фирмата излезна фантом.Има номер испански,но е на валчер.Ако ме лъже,просто да си получи заслуженото.

# 52
  • Мнения: 135
Мила, успокой се малко. Пък и като се замислиш няма логика да си изключи телефона и да си сложи края. Знам , че сега колкото повече си мислиш толкова повече се самонавиваш, но освен да чакаш друго не ти остава.

# 53
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Свърза ли се с консулската служба и какво стана?

# 54
  • Мнения: 45
Uvajaema,
 
Nie sushto opitahme da se svurjem sas sapruga Vi, no telefonat vse oshte e izklyuchen. Tuy kato ne e registriran v posolstvoto, niamame informacia za negov adres.
 
Molya, svurjete se s nas na tel 913 598 300 mejdu 15 y 17 chasa, za da ni dadete poveche informacia.
 
Ako pishete, posochete Vash telefon za kontakt.
 
S uvajenie
Konsulska slujba
Madrid

Ето,това е отговора от посолството.Момичета ,не пързалям.Знаете ли ,колко е лошо в такъв момент да нямаш роднина до себе си.

A писа ли по другите форуми? Пиши навсякъде, във всички! Не знаеш в кой ще се появи някой, който може да го познава, или да е в същият град, да познава други и така...

Напълно разбирам паниката ти, въпреки, че и на мен също ми се струва "блъф", но по-добре един път да направиш нещо повече от неонходимото, от колкото един път да направиш по-малко. Ако всичко се окаже "напразно"...направо... не знам  #2gunfire, как бих се чувствала, но и ако ИМА НУЖДА ОТ ТЕБ или хора около себе си сега и аз си губя времето, също не бих си го простила.

Успех, успех!!!  Praynig Hug

# 55
  • Мнения: 365
Аз също мисля, че е блъф и дано да се окажа права. Според мен съпругът ти те манипулира. Вероятно е изпаднал в тежко положение и не може да се справи със ситуацията и чрез тази "заявка" за самоубийство иска да изглежда като жертва на обстоятелствата в твоите очи. Хора, самосъжаляващи се и искащи съжаление от околните, са хора с лабилна психика и слаб самоконтрол. Мисля, че е въпрос на време да се свържеш с него и тогава реакцията ти нека не е "Мило, добре ли си? Колко се притесних за теб!", защото точно такава реакция се стреми да провокира той. Тегли му едно яко конско, че и на теб не ти е леко положението, а той допълнително ти го усложнява.
Дано се обади по скоро, за да ти спести нерви!
Успех и бъди силна!

# 56
навсякъде писах,и по весници,новини,ох всичко.

# 57
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
дори и да е на ваучер пак се дават данни, не е нужно обаче да си даде адреса
от испания не ви ли праша пари и ако да по какъв начин
като какъв работи
имам познати в гандия  дай повече информация за да можем да го потърся
по самия тел също може да се попита в тел компания
най важното е да успокоиш
мисля че просто блъфира

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Дано всичко да е наред. Опитай се да се успокоиш, дано Анет да ти помогне ако може.

# 59
Пари не е пращал,той е от 2 месеца там.Телефонният му номер е 0034693361074.Знам ,че е вхотел,на 100 м. от плажната ивица.При някакъв Росен.Там има и такива ,които берат портокали.Не е в самата централна част на града.Повече нищо не знам.Също така знам,че подчти всички са си тръгнали,които са заминали с тази русенска фирма.

Общи условия

Активация на акаунт