Къде сте почувствали...

  • 4 062
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 654
Арбанаси и Царевец. Прераждам се там. Просълзявам се без да знам защо. Сякаш всичко натрупано се отмива в тия сълзи. Необяснимо е и много хубаво.
Абсолютно! HugЗа мен това са най-зареждащите и романтични места...

# 46
Прилив на енергия получавам винаги когато съм на Мадарският конник.
Там е прекрасно, там енергията е силна, там можеш да почувстваш Господ.
Посетете и ще се уверите сами. Flowers Four Leaf Clover

# 47
  • Мнения: 305
За мен и съпругът ми мястото, на което просто настръхнахме от някаква необяснима енергия ли, не знам  как да го определя беше Черепишкия манастир.Бяхме в Оряхово и на връщане минахме с кумците ни през този манастир.Мисля, че беше близо до Мездра.
Усетих невероятно чувство и няколко дни след това разбрах, че съм бременна, а чаках тази новина повече от 2 години.

Другото свето място, на което ходя с удоволствие е Бачковския манастир.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Кръстова гора там човек се преражда .Такава сила има в тази църква ,цялата треперех и сълзите ме сами си течаха.
Някой спомена за парцали по дърветата те бяха далеч от църквата там при аязмото,но вече са го отсекли това дърво с тях.Това е адет на роми и помаци и затова е било така но вече не е, забранено е има и табела.
А за природа  Родопите, Момчиловци и х.Момчил юнак връщам се от там заредена все едно с гориво което трае поне месец.
Също така от пещери- Леденика,Ягодинската пещера,Дяволското гърло.

# 49
  • Мнения: 943
Може би Кръстова гора,но аз по-скоро съм склонна да мисля,че е до нагласата ,скоято тръгваш.Всички ти обясняват колко е божествено и неземно и то сигурно започва човек да си втълпява

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Незная, ходила съм много пъти и винаги така ми действа .Не  защото ако си бях втълпила щеше да е само първия път не винаги .

# 51
  • Мнения: 957
На Памуккале беше уникално изживяване..Но най-хубавото преживяване и прилив на енергия ми беше когато се върнах от щатите в България..Бях най- щастливия човек на света

# 52
  • Мнения: 533
Хмм, в много малки параклисчета из цяла България съм се чувствала така...Където много рядко стъпва човешки крак. Нещо много странно ми се случи есента, бяхме в църквата Св. Димитър в Солун. Много исках да я видя и докато стоях пред мощите и се молех, една жена от групата се натъкми пред мен и поиска да я снимам  Shocked Като видя шокираната ми физиономия, дори ми предложи да ме снима и мен Shocked Shocked#Crazy...просто отбелязах, че ми се струва неуместно, свято място...същия ден на томболата на агенцията, с която пътувахме, спечелих икона...на Св. Димитър Praynig , беше изработена в подножието на Метеора...
И в Родопите, на Татул...още когато нямаше толкова туристи...
И в Рила, когато се загубихме в мъглата в люта зима ooooh! просто се прераждаш, молиш се да оцелеете и определено си едно с БОга и природата...

# 53
  • Мнения: X
Мен никое свето място не може да ме зареди с  толкова положителна енергия ,както природата- планини,гори,реки, там намирам аз Господ.

# 54
  • Мнения: 191
За първи път ми се случи на Бачковския манастир.Обзе ме някаква слабост и страхопочитание. Може би защото беше първият манастир който посещавам.

# 55
  • Мнения: 3 263
Родопите, морето.

# 56
  • Мнения: 90
Планините са моята слабост и там се зареждам с много положителна енергия.

# 57
  • Мнения: 69
Манастирът "Свети Мина". С мъж ми ходим там всяка неделна сутрин. Смело мога да кажа,че на нас този манастир "помага". И желания са ни се сбъдвали. А на Рупите се задушавам, незнам защо но това място ми действа ужасно.
Това е любимото ми място за отдих......,както и спомените ми за срещите с баба Злата.
  Там се освобождава душата ми  Peace

# 58
  • Мнения: 1 294
Морето зимата-бурно, шумно, свежо и пречистено от лудостта на лятото.Много положително ме зарежда.

# 59
  • София
  • Мнения: 604
Цитат
Винаги на морето се чувствам така
  Peaceсъщо и на плажа, да по-безлюдно и да няма много хора. И едно мнпго специално за мен място-Крушунските водопади-вижте Simple Smile
http://www.maarata.com/?act=index
http://www.maarata.com/?act=index

Общи условия

Активация на акаунт