Недоносени деца - 8

  • 18 363
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 431
Здравейте на всички момичета. )))

Да се запиша в новата темичка и аз. )))

SLADKA MAMA, браво за мерките ви, все така хубаво да наддавате и скоро да сте си в къщи. )))

GERI844, радвам се, че с вас вече всичко е наред и се оправяте. )))

В предишната темичка някой са ми отговорили, бях писала за това, че вчера ни сложиха ваксината за Хепатит В и докторицата искаше другата седмица да слага Пентаксим.
Гледам, че и по имунизационният календар това се прави на следващият месец. Та май ще и тегля една и ще си я сложим другият месец когато отидем на консултация. Аз още вчера я попитах дали може толкова рано и тя ми вика - ами да.
При някой от вас случвало ли се е толкова ранно поставяне на следваща ваксина?

# 16
  • Мнения: 1 685
iliyova   - Hug Hugбраво на теб!

# 17
  • Мнения: 178
Включвам се само да кажа че днес от кансултацията резултата е 12кг. и 79см.

# 18
  • Мнения: 388
 newsm81 Искре, утрепа рибата Влади, а?!  ooooh!

# 19
Здравейте и от мен. HugТези дни само ви 4ета,но дано имам време и да пиша.
   Sladka Mama браво на беб4о.Дано бързо да ка4и грам4етата и в къщи.
Geri844 радвам се 4е вси4ко е минало успешно.
А сега и аз да се похваля. Преди 3 дни бяхме на консултация. Дани тежи 3400 г и е 50 см.
Тони 19 кажи ми доволна ли си от фризолака.По4нахме да преминаваме на фризолак 1,но незнам постепенно ли трябва или отведнъж.
Желая много здраве на вси4ки де4ица.  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 685
 Oha!  iskra v.s  -браво на малкия браво!!!

# 21
  • Мнения: 630
Привет момичета   bouquet
И аз да се разпиша в новата темичка и то с хубава новина - днес Алекс изгука 2 пъти. До сега не беше издавала никакви звуци освен рев, хълцане и прочие. Нито 'а' нито 'у' нито викове. А и консултация минахме - вече е 4350гр. и 53 см.
Лека и спокойна нощ на всички  Hug

# 22
  • Мнения: 50
Сега ако успея и да сложа снимка като подпис.................... newsm78

# 23
  • Мнения: 167
Здравейте  и от мен в новата темичка.

Дари е вече 1580 гр.Качила е 80 гр. за един ден   
Дано да продължава така и да започне да папка от шише и да си я вземем за 8-ми март.
Иначе днес не ходих да я видя зашото с баткото сме болни.

Това е в понеделник още.ЧАО
 

# 24
  • Варна
  • Мнения: 965
Здравейте!
Чета ви, но не успявам да напиша това, което ми се иска. Вики почти не спи през деня. Ако случайно заспи, то е или върху мен или навън. Най-накрая се престраши да се разхожда сам и вече го водя проходил. Е, на моменти пак ми търси ръката, но си ходи сам и е внимателен.
Сега по същество: много се надявам Ади да не е с астма, а да се намери лечение за стафилококите и да се оправи детето.
Искре, браво за килограмите. И нас ни биете по килограми Simple Smile.
Браво и на малчовците, които наддават добре. За празника на мама да са си в къщи!  Heart Eyes
Гери, Жорко е голям герой (и ти покрай него). Минахте поредното изпитание. Дано няма повече. Желая му бързо възстановяване и изпращаме целувки Simple Smile.
Мим4о, относно притесненията ти: за да започне да дъвче давай му лъжицата по към бузата, а не централно. Инстинктивно с език си премества храната и постепенно започва да дъвче. При нас тази хитрост имаше ефект (освен когато много го болят венците и в такива моменти гълта като пате). За интереса към храната - и Вики не проявяваше интерес доскоро - сега като ми види вафлата "споко с фъстъци" и пада голям рев - иска, ама не давам  Mr. Green. За уменията - Вики вече въобще не иска да ме чуе като го питам на колко е години. Много е "разсеян", а ако в следващия момент го питам колко голям ще порастне веднага вдига ръце. Не иска да каже кое животно как прави или пък като го питам кое животно къде е да ми го покаже. Обаче когато нещо му стане интересно (особено ако е беля), много помни. Така че наистина всичко е до темперамент и какво му е интересно.

# 25
  • Мнения: 1 685
ilyova щом ми остане малко време ще ти пиша на лични каквото ми е пасала  elissee за снимката в подписа Laughingте нашите подписи станаха исторически Mr. Green.   сладка мама  браво на малката Дари Hug Hugскоро ще си е у дома да се гушкате-това е прекрасно!  viki-76  ще предам целувките на жорко Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 284
Здравеите!Не пиша често че в това хубаво време все сме навън  Crazy .Сладка мама браво на бебчето,дано все така да наддава  Hug - аз и в предната теме бях питала ама.... та колко кг. трябва да са бебоците,за да ги изпишат?
Гери а защо са оперирали Жорко?Пробвали ли сте и друг метод?И Марти има херния но на него му слагат коланчета от анкерпласт и няма да има нужда от операция(надявам се  Praynig).
Относно АМ и ние сме на фризолак в началото се запичаше но откакто го смесвам с фризовом (в съотношение 3:1 ) няма проблеми.Та това е от нас за сега лека вечер  Hug

# 27
  • Мнения: 108
Лично на мен фризолака не ми харесва newsm62, но на Вики му харесва  newsm10
Dundurel4е , чудя се защото фризо 2 е с намалени по -сътав вещества, витамини и т.н. , а нали ние ги захранваме по-късно и няма от къде да си ги набавят децата... smile3515 newsm12
Вики не се запича от фризолака, но пък ходи веднъж на два -три дни  smile3506, но  прочетох че такива бебоци усвояват почти на 100% храната и затова не са редовни, а и педи казва, че е въпрос на организъм.  newsm10

# 28
  • Мнения: 108
Тони 19 кажи ми доволна ли си от фризолака.По4нахме да преминаваме на фризолак 1,но незнам постепенно ли трябва или отведнъж.
След като Вики мина  3 кг. му дадох направо фризолак 1
Браво на Дани , вече е пораснала  Hug

# 29
  • Мнения: 50
GERI844  Hug Hug Hug Това е за теб.   love001А това е за Жорко хубавеца.

Общи условия

Активация на акаунт