За фразите в подписите?!

  • 4 397
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 940
Не ме дразнят, даже май и не ме впечатляват. Иначе това за дръжката и на мен ми направи впечатление, странно ми се видя, продукт на лоша вечер.........

# 46
  • Мнения: 17 407
Мъжът ми ме е учил, че диня се избира по дръжката- трябва да е изсъхнала. Grinning
Волф, жената на аватара ти бременна ли е, или ми се привижда корем?

# 47
  • Мнения: 6 167
Не ме дразнят.
Подписът село-сваровски-силикон и манталитет-мироглед-мол е гениален.
Жалко, че не знам историята му.

# 48
  • Мнения: 3 826
моите са изключени , не ги виждам , и аватарите са изключени , и тях не виждам , голяма е шарения , заради това ...но ще си пусна да видя тези , за които говорите

# 49
  • Мнения: 2 354
  Много ме кефят авторските. Тези с броя вдишвания не ме радват до безкрай.

# 50
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много мразя лексиконни фразички, в толкова малка част от тях има истина, че е сведена до допустимо отклонение от правилото. Мразя ги. Аз текст в подписа нямам, само под аватара, значи "Като илюзия сред реки от скрита злоба", звучи ми красиво и много нежно, от една от най любимите ми песни е.

# 51
  • Мнения: 272
Отдавна не съм писала и  не помня точно какво имам в подписа си. Иначе, ме кефи подписа на Ерика за таралежа. Дразнят ме онези за миговете, които спират дъха ни и т.н.

АА, подписът ми е част от  българска народна песен, която открих, докато пишех в една стара тема за най-красивите български думи. Страхотна тема беше!

# 52
  • Мнения: 3 521
Дразнят ме само и единствено лентичките "Ще умра от глад/Ще стана 42 кг. след 6 дни 5 часа и 13 мин."
Всичко останало ми е през браузъра.

# 53
  • Мнения: 6 443
На мен ми е интересно да разглеждам подписи и аватари и когато някоя тема ми стане скучна ги гледам само тях.Иначе любим ми е на една априлка мама Илит: "На детето му требват чепици" или нещо от сорта-от рекламата на Вивател.

# 54
  • Мнения: 5 577
 Grinning ха, аз понеже съм си махнала опцията за подписи/аватари и  не ги вижам, незнам за какво говорите.  Embarassed

даже собственият си профил не знаех какъв е, сега погледнах - подписа си го сложих отдавна, прочетох го  в ДиС, точно в подходящ момент.

# 55
  • Мнения: 1 006
А пък аз обичам да си врЪ носЪ в чуждите подписи и да си представям що з ачовек, в какво настроение и с какъв мироглед би го написал и бе го сложил там, та да го четат всички!
 Rolling EyesМи такава съм си - фантазьорка!

# 56
  • Мнения: 6 155
А пък аз обичам да си врЪ носЪ в чуждите подписи и да си представям що з ачовек, в какво настроение и с какъв мироглед би го написал и бе го сложил там, та да го четат всички!
 Rolling EyesМи такава съм си - фантазьорка!
Като гледаш моя до какъв извод стигаш?  Laughing

# 57
  • Мнения: 3 405
И някои какво се дразнят от лексиконните подписи? За всеки има място под слънцето  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 5 370
И някои какво се дразнят от лексиконните подписи? За всеки има място под слънцето  Crossing Arms
Mr. Green Mr. Green
Ти нарочно ли си сложи сега това сърце и "лексиконен" поСЛЕпис?

# 59
  • Мнения: 3 050
Не мисля, че това е толкова важно че да се нервя на някой подпис newsm78 По-скоро някои изказвания в някои теми ми се набиват на очи и просто вече не влизам в темите, отколкото заради някой си подпис. Моите ги сменям често, както и аваторите-според настроението ми Peace

Общи условия

Активация на акаунт