Спешно питане за леене на куршум

  • 21 456
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
Всичко си има някаква причинно- следствена връзка.На мен от силна уплаха е започвало да ми капе косата, по простата причина, че от уплахата в организма се задействат някакви процеси, които влияят на състоянието му.Така че може да се пробва с леене на куршум (може да се изясни причината, ако е от уплаха), но и психолога може да прецени, стига детето да е на възраст, на която може да говори и да се изказва.Защото все пак психилога не може току-така да отгатне причината.А може и да е чисто здравословен проблем, който трябва да се изследва от специалисти. Така че има много варианти, които да са в основата на проблема, за съжаление.

# 16
  • София
  • Мнения: 642
Никой ли не се е сблъсквал с такова нещо? Sad

Чувала съм за една баба, която лее куршум. Близо до София е.
Ще ти пиша на лични. Peace

# 17
  • Мнения: 3 423
Момичета, моля насочете ме към някой, който лее куршум в София или околността.  Praynig Но да не е шарлатанин.
Едва ли ще намериш.

# 18
  • Мнения: 50
Има почти във всяко село баба,която лее куршум и който и да питате в селото ще я знае. Ходила съм и съм се оправяла. Оставят се пари кой колкото реши,обикновено 2,3,4лв .Ако някой иска определена сума,значи е шарлатанин . Надявам  се детенцето да се оправи. Твърдо вярвам,че леенето на куршуми помага.

# 19
  • Мнения: 135
някои смятат това за опасно, просто щото църквите по традиция (вероятно от векове) съзнателно и целенасочено са се опитвайли да "изкоренят"/отхвърлят всякакъв друг начин за духовни/енергийни опрерации освен църковните - антиконкурентна политика. (протестантските са особено "ревностни - така ги учат май специално, и ако има кажеш че някои неща не се решават само с твърдението "Исус те обича"... да не казвам какво може да стане)
Според мен чрез "леене на куршум", се премахва натрупана отрицателна енергия, която може да е причина дори за физиологичен проблем, въпроса е този който работи с това, да има и други способности, не само как се разтопява олово.
Самия факт че официалната религия не може да помогне на немалко хора... мисля че значи нещо, и причината може да не е че някой е... грешен.

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 16:55 от Deepinside

# 20
  • Мнения: 1 775
май наистина не сте наясно колко опасно е това.
Аз все пак не разбирам, за каква опасност става въпрос?

# 21
  • Мнения: 135
май наистина не сте наясно колко опасно е това.
Аз все пак не разбирам, за каква опасност става въпрос?

някои смятат че всичко дето прилича на магия е от "дявола", което не е така!
(и май е ...почти безсмислено да им се обяснява)

# 22
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Ще ме извиниш,но падането на косата,няма да се управи с леене на куршум.....Дори и да му леят куршум против стрес,няма да се спре падането на косата без лечение....Не свързвайте страха с болести....,които трябва да се лекуват с медикаменти....

Значи, детето е твърде малко за помощ от психолог - пробвано е. С медикаменти не става - пробвано е. Изследванията са перфектни - тоест не касаят заболяване. Самите лекари са категорични, че е от стрес, който трябва да се преодолее, но не дават рецепта как да стане това. Причинителят за стреса е премахнат, но въпреки това детето по цели нощи бълнува, спи неспокойно и т.н. Преди години моя братовчедка като беше на 3 години се стресна от дреболия и й опада цялата коса. Обиколиха най-добрите лекари и клиники у нас и в Европа. Нищо не помогна. Така беше докато стана на 30 години. Да не описвам какво детство - с подигравки и унижения, е имала. Накрая решиха да пробват и този метод - тоест да повярват на бабини деветини. Косата й порастна точно за една година - красива, гъста, здрава. Сякаш никога не е имала проблем. Така че виждала съм с очите си как този метод помага. И не съм възприела несериозно молбата за помощ. Затова и зададох въпрос във форума, защото си мисля, че все някой може и да се е сблъсквал и да помогне.  Peace

# 23
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
 PeaceБабата на Азис лее куршуми

# 24
  • Мнения: 1 860
Не го отричам, на мен ми помогна преди години да преудолея стрес след катастрофа.

Знам, че не ми е работа, но ще попитам. От какво, толкова малко дете има такъв сериозен стрес? И как така причината е премахната? Човек ли беше, животно? Сташно ми се струва и аз съм майка, за това питам. Ако не е подходящо не ми отговаряй. Дано се оправи дететнцето!

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има си.....бабини илачи....наистина,които помагат.

# 26
  • Мнения: 51
В с.Петково (до гр. Елин Пелин) има една баба, която мисля, че може да помогне. За съжаление й изгубих координатите, но там всички я познават. Преди години помогна на моето дете.

# 27
  • Мнения: 2 131
Не знам за колко голямо детенце става въпрос. Чувала съм, че на бебета не леят куршум. Не виждам нищо лошо да се пробват подобни методи, но наистина да е сигурно, че не става въпрос за шарлатани, за хора с лоши мисли. То може да е относително наистина, но поне човекът да има положителна енергия и искрено желания да помогне.
Дано се оправи детенцето!  Praynig

# 28
  • Мнения: 729
Есента ляхме куршум на сина ми, но във Враца. Жената каза, че е уплашен от човек, водихме го и на църква вътре с дядо поп, където само мъже влизат, и хомеопатия е пил, но от както се е родил до ден днешен не спира да реве неистово и да врещи понякога денем и нощем. Буди се безброй пъти нощем и просто реве, през деня е по-спокоен.
Ако искаш все пак подробности за жената, пиши ми на лични. Искаше да го водим три пъти.

# 29
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
На 3 години е детето. Впечатли се от един бушон, който гръмна. А точно на следващия ден крушката на нощната лампа изгърмя здраво в ръцете й. И бушонът, и крушката са сменени. Даже нощната лампа е сменена с друга. На пръв поглед дреболия, но явно силно я е стресирала.

Общи условия

Активация на акаунт