Доволни ли сте от магазин Бебчо Варна?

  • 13 163
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 225
Споделете -харесва ли ви магазин Бебчо на ул.Студентска? Ще започна първа. Не ми харесва защото: (ще класифицирам причините по низходяща важност според моите разбирания):

 1.  Купувайки едно кенгуру казвам че искам бебето да гледа в двете посоки-  с лице към мен, и с гръб към мен- предложиха ми едно за 29 лева. После казвам че искам по-евтино- ми имало(на половината пари на предното) обаче бебето не гледало в двете посоки, а само към майката. Добре, казвам аз- взимам по-скъпото. Прибирам се вкъщи и гледам че са ми сложили по грешка инструкцията за по-евтиното- а то също беше двупосочно. Стана ми кофти.
 
 2. Преди 4 месеца.Отиваме с майка ми. Казвам й да стои с количката отвън ама тя искала да разгледа. Е, добре казвам, ще питаме, така е редно- дали може. Отварям врата и културно питам- може ли да влезем с количката.Можело. Аз все пак я оставям до вратата-да не пречи на другите. Питам аз за един чорапогащник и продавачката ми показва.Изведнъж някакъв оръфляк- и той някакъв служител там- изведнъж изскочи пред очите ми и ме гледа в ръцете, като видя продавачката че е до мен видимо се успокои. Стана ми гнусно. За жалост същото е направил и с майка ми. Съжалявам че чорапогащника ми беше спешен и си го купих. Чувала съм че има крадли с колички, но ние оставихме количката до вратата, а и можеше да бъде много по-дискретен, защото мен това като клиент ме обижда, отблъсква, и секва ентусиазма ми за пазаруване. (точка 2 е по-обидна от точка 1 всъщност)

 3. Казаха ми че по принцип нямало по-евтини термобоксове от 10 лева- е, аз моя за 7 лева си го купих от едно мъъъничко квартално магазинче. Точка 3 е подобна на точка 1- подвеждане.

 4. Още неориентирана за бебешка козметика казвам че искам нещо хубавичко- по-хубаво от Нивея. Веднага ми се предложи Саносан- ама колко бил супер, ама как нищо друго не струвало, ама било нова технология, 100 пъти по-хубав от Нивея, ама как лесно се хващал с мокри ръце, нямало смисъл да купувам друг защото рано или късно ще разбера че Саносан е най- добре за детето. Въобще нямало смисъл да обсъждаме другите шампоани.Да оставим настрана факта че РАЗБРАХ че не е нещо по-добро от Нивея (да ме прощават мамите които са доволни)- просто после видях че на касовата бележка от магазина както и  на бележката на бълг.език за шампоана(където пише вносител)- видях едно и също име на фирма- тоест те са вносители и имат интерес да се продава. Добре- търговски похвати, ама нали като разбера че затуй е супер (щото те го внасят и не трябва да се застоява) няма да си го купя следващия път?

 5. Не дават цени по телефона- еми сори ама аз обикновено съм сама с детето и нямам време да обикалям по 10 магазина за да си намеря най-добрата цена; ама те затова и не казват по тел.- щото не са им ниски цените.  Само те от всички бебешки магазини не са ми казвали цена по телефона.

 6. Цените- височки са! Когато купувах Аптамил в кварталното малко магазинче го купувах за 21.50 а при тях за 22.60. Пюретата също са по-скъпи. Но това с цените си е тяхна работа- никой не ме кара насила да купувам затова и това е последна по важност причина да не ми харесват.

Ами споделете и вие- да видим правилна ли ми е преценката!

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 23:07 от antoanetastat

# 1
Не, не сме доволни. Язък за големия магазин. Асортимента куца. Ходих веднъж от любопитство и няма да повторя. Опитваха се да ми продадат една бебешка вода, че била чудесна. Ама не е.

# 2
  • Мнения: 69
Аз съм с други впечатление.
Продавачките са мили и обръщат достатъчно внимение на клиентите, информирали са ме без да ме насилват да купя или да се сърдят ако не си купя нещо. Магазина е голям и има достатъчно място, дори и когато има много хора. Цените са добри- може да не са най- ниските, но то навсякъде едно неща са ефтини, други по- скъпи.
Относно количката- виждала съм доста майки с колички вътре и никой не им правеше забележки Rolling Eyes
Нивеа и Саносан- моето мнение е, че Саносана е в пъти по- добър от Нивеата (мое мнение!)
За цените по телефона- не мисля, че някой е длъжен да го прави- може да си от конкуренцията  Mr. Green
Та на въпроса- доволна съм. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 225
 Найтгейл, никой не ми е правил забележка за количката- тъкмо обратното. За друго ставаше въпрос. Затова и по-подробно обясних  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 69
OK! Разбрахме се.  Wink Просто не им се връзвай толкова Whistling

# 5
  • Мнения: 3 971
Влязох веднъж и няма да повторя.Скъпо с ужасно обслужване.
Да вземат да си сложат камери ,а не да следят клиентите като крадци Rolling Eyes
От  този до Окръжна съм доволна Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 388
От този до Окръжна болница пазарувам аз и нищо лошо не мога да кажа относно обслужването, едната продавачка особено е много мила (жалко, че не съм запомнила как се казва). Смятам, че собственичката,  (много пъти съм общувала с нея) е любезна жена и никога не се е опитвала да ме заблуди, т.е. да си купя нещо от което тя ще има по-голяма изгода.Жалко, че в другия си позволяват подобно държание.

# 7
аее ко против имате бебчо е??!!?!? магазина си е наи хубавия във варнаа а персонала са най добрите.. кат не ви харесва не недеите ходете . Аз съм от тяхната редовна клиентела..

има и някои минуси:
  -  твърде стръмна рампа  (при големия магазин)
  - а до-колкото знам и в двата магазина няма wc  за клиенти

# 8
  • Мнения: 4 916
аее ко против имате бебчо е??!!?!? магазина си е наи хубавия във варнаа а персонала са най добрите.. кат не ви харесва не недеите ходете . Аз съм от тяхната редовна клиентела..

има и някои минуси:
  -  твърде стръмна рампа  (при големия магазин)
  - а до-колкото знам и в двата магазина няма wc  за клиенти

Специално заради този пост ли се регистрира?

# 9
  • Мнения: 225
 Laughing това  най-вероятно е оръфляка от точка 2.  Laughing

# 10
  • Мнения: 17 407
Доволна съм. ПАзарувам и от двата. Никога не с аме следили, винаги съм намирала това,  което търся. За по- големи деца няма избор голям, но за бебета си е добре. НЯкои неща са в торби, не върви клинетът да тръгне да рови сам, затова може би вървят след вас. НА мен ми е писнало от турски боклуци.
Саносан е доооста по- добра от НИВея, според мен, за това пък изобщо нямаш основание да ги виниш. Малко по- спокойно го давай! Wink Peace

# 11
  • Мнения: 3 405
Да, всички големи неща са ни от там.
Собственичката е високата чернокоса жена, много е мила.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 433
Извинявайте, че ви се обаждам във Варненската тема, обаче ми направи впечатление репликата за крадящи с колички. Истина ли е това?! Ама как така - доакато са с бебето ли? Аз имам магазин отскоро и ми е много странно това - не знаех за явлението, а и през ум не ми е минавало....

Някой ако знае повече по темата или такъв случай - нека да ми каже, за да не ми се случва.

Естествено, сега няма да започна да гледам подозрително всички, които си влизат с количката Simple Smile Просто ще съм информирана

# 13
  • Мнения: 3 405
Не ми е минавало през ума, че има крадли с колички  ooooh!. Но хора всякакви.

# 14
  • Мнения: 17 407
Напълно е възможно. Аз оня ден съвсем спокойно може да си скатая два чифта чорапки. Другите неща бяха едри Grinning
. Виж, батковците в ПИкадили яко ме нервят, щото там кражбата е доста по- трудна. Сори за отклонението.

# 15
  • Мнения: 3 405
Следят те, нали?  Grinning
В Бебчо не са ми ходили по петите, нито в малкия, нито в големия магазин.

# 16
  • Мнения: 17 407
Следят ме не, ами...ДАже чантата са ме карали да си отварям.
В БЕбчо последният път чаках да се появи някоя кака, за да попитам нещо. Спазват дистанция, ако мога така да го кажа Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз съм доволна от обслужването. Това, че вървят след теб не значи, че те приемат за потенциален крадец, а просто такава е политиката на персонала, което не е никак зле. 2 пъти съм ходила в този магазин и двата пъти служителка стоеше до мен и ми отговаряше адекватно на въпроси. Това помага за бързата ориентация на клиента. Със сигурност, ако нямаше кой да ми обясни повече за стоките които ме интересуват, щях да напусна магазина без да си купя нещо. За цените - вярно че са височки, но има магазини с много по високи цени, а нямат дори и на половина качество на обслужването -  "Хиполенд" е жив пример. 

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 22:01 от Empres

# 18
  • Мнения: 4 335
Аз сьм много доволна от обслужването и се изненадах,като про4етох какви неща са ви се слу4вали там.Цените верно са си висо4ки в сравнение с други места Peace

# 19
  • Мнения: 847
Макар , 4е не съм от Варна и аз посетих така прословътия магазин Беб4о....
По темата - Не,не съм доволна.Като за първо посещение , но ми е достатъ4но...няма да повторя..
Не съм доволна от обслужването , цените са доста високи , а за стоката не бих казала , 4е е от най-ка4ествената....има и други магазини , ще ходим там...когато пак сме във Варна..
Да собствени4ката е мила ,любезна, но здраво държи продава4ките - даже имах 4увство ,4е ги е страх д ане кажат нещо не на място...хубава идея ,но лош маркетинг...както и да е...да уто4ня , 4е ходих в този Беб4о срещу болницата....
Неразбирам какво толкова го хвалят (беше ми препоръ4ан от една приятелка Варненка,която само там пазарува.),нищо особенно - магазин като магазин..

# 20
  • Мнения: 847
аее ко против имате бебчо е??!!?!? магазина си е наи хубавия във варнаа а персонала са най добрите.. кат не ви харесва не недеите ходете . Аз съм от тяхната редовна клиентела..

има и някои минуси:
  -  твърде стръмна рампа  (при големия магазин)
  - а до-колкото знам и в двата магазина няма wc  за клиенти
да беше го написал(а) поне малко по-грамотно... Peace

# 21
  • Мнения: 502
....,нищо особенно - магазин като магазин..

е това е и моето мнение, но имам приятелки, които само от там си пазарят. аз лично не си харесах нищо от тях и затова не пазарувам.

# 22
  • варна
  • Мнения: 355
В началото бях доволна ,но не бях го посещавала често,като се роди детето решихме да поръчаме количката от там.приеха поръчката,дадохме капарото,но после два пъти ни връщаха,че се била забавила доставката,накрая отидохме вдигнахме един скандал и количката на следващия ден пристигна! Mr. Green
после откриха новия магазин на студентска и понеже живея наблизо,когато нямам възможност да ходя другаде,пазарувам от там.
първото нещо ,което ме дразни е вървят след теб из целия магазин,направо сси те следят!
второто беше същия този саносан.отидох за бюбхен,защотосъм доволна от него,но продавачката успя да ме убеди че саносан е супер.няма да си го купя повече!посл свекърва ми отишла за олио за детето,пак и пробутали саносан.после видях че те са вносители!
цените на храните са по високи,пък и за такъв голям магазин няма голямо разнообразие.че то на гаражите на чаталджа има много по голям избор!
другата излагация беше,когато след нова година започнаха да подаряват към покупката от малките разфасовки на шампоанчетата саносан.чудесно ,но им оставаше седмица до изтичане на срока на годност! Twisted Evil
и най тъпото е че пак ходя от време на време там! Embarassedами на 300 м от нас е,да му се невиди! Mr. Green

# 23
Честит празник, госпожи и госпожици!
Казвам се Б.Василева и съм управител на магазини „Бебчо”.От мое име и от името на собственика благодаря за всички мнения - и положителните и не толкова положителните.Те са важни, защото показват, че имате към нас високи изисквания, а това не може да не ни ласкае /знаем надписа в каубойските барове: „не стреляйте по оркестъра – толкова може” /.Както винаги през последните десет години ние ще ги разгледаме внимателно и ако сме допуснали пропуски, ще ги отстраним.Нашите клиенти знаят, че диалога с тях е от първостепенно заначение и ние отговараряме писмено на всяко изразено в книгата ни за препоръки конструктивно мнение, стига разбира се да не е анонимно.За тази цел бихте могли да ползвате и следния Е-mail адрес: office@bebcho.bg , който се обслужва непрекъснато.Още веднъж благодаря и нека помним, че всички възрастни имаме един най-важен оценител – децата - и сме длъжни да се отнасяме към всичко свързано с тях добронамерено, с любов и отговорност!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 791

Те са важни, защото показват, че имате към нас високи изисквания, а това не може да не ни ласкае


 newsm78 това не го разбрах...

# 25
  • Мнения: 225
 Като автор на темата- нека мнението ми не е анонимно,  казвам се Антоанета Стателова.  Заставам зад всяка една моя дума от първия пост. И добавям- преценявайте клиентите си по-добре. ТЕ НЕ СА ПО- ГЛУПАВИ ОТ ВАС!

  Цитат-  " благодаря за всички мнения - и положителните и не толкова положителните" 
Василева, пишете като щраус, с глава в пясъка- мненията за вас не са само положителни и не толкова положителни- има и отрицателни.  Laughing Ако човек вижда само това което желае без да се огледа за коректив, той  никога не се променя качествено и градивно!

Последна редакция: сб, 08 мар 2008, 23:08 от antoanetastat

# 26
  • Мнения: 212
аз пък съм много доволна от "бебчо". продавачките са супер лубезни винаги и обясняват всичко много подробно. винаги обръщат нужното внимание и до сега всичко от там съм си купила, а то нее никак малко. скоро о кошариристолчета пак от там ще вземем .

# 27
  • Мнения: 260
И аз се присъединявам към тези с отрицателно мнение.Не съм  доволна и от двата магазина.Още преди да родя имах проблеми с креватчето.Така и                отидох да си го купя от друго място.Каквото и да потърся е или на много висока цена или няма избор.

# 28
  • Мнения: 40
Аз съм доволна от обслужването - никога не са ме следили, винаги съм получавала бързо обслужване, цените им са височки, но пък нещата които съм купувала са качествени. Магазина е близо до нас, обичам да ходя там  Peace

# 29
  • Мнения: 745
Ще дам още едно положително мнение за Бебчо.Момичета,кажете ми къде сте срещали повече внимание и добро и компетентно мнение на служители в бебешки магазини.Аз никъде!!!
Кажете,та да посетим въпросния магазин.
Повечето  големи неЩа за сина ми съм ги купила от бебчо.
За Цените-аз мисля че са си съвсем нормални.
Доволна съм много и от Саносан.Дори си го купувам и от други места,където го предлагат.
За подаръците,които правят,защо не.в случая като не искате не ги ползвайте Grinning

# 30
  • варна
  • Мнения: 355
впрочем в последно време престанаха със следенето! Grinningявно има полза от темата!
последния майтап с тях е за едни чадърчета на чиполино.искам да си купя сиво,защото ми пасва на количката.от месец и половина ходя да питам дали са получили и всеки път ми казват,че утре ще получат!и така месец и половина! Joyвече взе да ми става забавно,купих си вече от другаде,ама пак си питам и все едно и също казват!! Mr. Green

# 31
  • Мнения: 540
НЕ ИСКАМ ПОВЕЧЕ ДА ЧУВАМ ЗА ТЯХ!!!Купува ли сме за над 2000лв. и не спряха с простотиите:
1.Въртележка за кошарата на малкия,по тяхна препоръка,а кошарата също е тяхна,и  естествено не пасна,ходихме 3 пъти-обясниха ми че не я слагам правилно,а в последствие стана ясно че просто не става.И вместо да я сменят  или заменят за нещо др,не я приеха защото не щазя кутията  newsm78,е това каквое?
2.Купихме шезлонг на АБЦ,който ш най скъпия в магазина,в последствие се оказа счупен,но го видяхме едва в къши и като одидох за да ми го подменят  веднага,ми обяясниха че не може и тъй като е гаранционен го изпратиха в София за ремонт и чаках 1 седмица
3.Купих к-т спален ,но вкъщи се оказа чечаршафа е с др.шарка различна от останалите,е не ходих да се разправям защото пак сигурно шяха да ми искат етикети,кутии и др.глупости
ТЕ НИКОГА НЕ ПОЕМАТ ВИНАТА ДОРИ КОГАТО Е ПО ТЯХНА ГРЕШКА.Е МОЖЕ ЛИ ПЪК ВИНАГИ ДА СА ПРАВИ.ПРЕДПОЧИТАТ ЗА 20,30,50 ЛВ ДА СИ ЗАГУБЯТ КЛИЕНТИ,КОИТО ПЛАЩАТ. Joy

# 32
Momi4eta nikoga nqma da bydete dowolni wsi4ki wie. Az sym ,no towa ne ozna4awa ,4e wsi4ki sa na edno mnenie. Az systo imam magazin i znam ot li4en opit ,4e ne moje wseki pyt da si bezupre4en. Po4ti wsi4ko za moeto bebe sym kupila ot "Beb40" i sym dowolna ot obslujwaneto i nikoga ne sa me sledqli kakto 4eta. Moqt sywet kym wsi4ki e ne tyrsete pod wola tele a se radwaite na swoite deca.p. s. Sajalqwam za latinicata. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 225
Momi4eta nikoga nqma da bydete dowolni wsi4ki wie. Az sym ,no towa ne ozna4awa ,4e wsi4ki sa na edno mnenie. Az systo imam magazin i znam ot li4en opit ,4e ne moje wseki pyt da si bezupre4en. Po4ti wsi4ko za moeto bebe sym kupila ot "Beb40" i sym dowolna ot obslujwaneto i nikoga ne sa me sledqli kakto 4eta. Moqt sywet kym wsi4ki e ne tyrsete pod wola tele a se radwaite na swoite deca.p. s. Sajalqwam za latinicata. Simple Smile


Виж сега, Наде,...... изчети темата отначало до край.... вникни малко по-подробно...  нямах намерение да обсъждам ничие мнение, но коментара ти " ne tyrsete pod wola tele a se radwaite na swoite deca",  меко казано ме вбеси. Радвайки се на моето дете ПОСТОЯННО, дали не мога да отбележа че някой някъде ме е направил на глупачка? И ми е пробутал нещо ЗАЩОТО СЪМ В НУЖДА? А прибирайки се вкъщи разбирам че съм дала около 15 лева на тоя дето клати дърветата? Това е половин кутия от моето АМ(тогава)!!!!! Ощетяването на моето дете не е за мен търсене под вола теле.... а приказките на въпросната Василева "сме длъжни да се отнасяме към всичко свързано с тях (децата) добронамерено, с любов и отговорност!"- са приказки от сорта ала бала пУртАкала- голяма отговорност демонстрират, няма що.

# 34
Razbirase 4e ne trqbwa da se primirqwas ako nqkoi iska da ti probuta kofti stoka ili pyk ne se dyrji kakto trqbwa,kato s klient .Misylta mi e ,4e 4owek nqma ugoda i nqma da ima magazin, koito izcqlo e po wkusa mu[kakto e w slu4aq].

# 35
  • Мнения: 4 595
единствената ми забележка е  че този до окръжна е много тесен, вътре винаги има мн хора , и нищо не мога да видя ако не търся нещо конкретно не ходя няма голяма видимост на дрехите  и е неудобен  за количка
доста неща съм купила от тях за мен са любезни доколкото могат , като се сетя как ме ядосаха в неделя в ''арлекин'' при положение че за 2 мин. дадох 55 лв,  в бебчо са направо златни ,щъркела ми е също любим

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 00:52 от yasmina

# 36
  • Мнения: 3 743
Ще дам още едно положително мнение за Бебчо.Момичета,кажете ми къде сте срещали повече внимание и добро и компетентно мнение на служители в бебешки магазини.Аз никъде!!!
Кажете,та да посетим въпросния магазин.
Повечето  големи неЩа за сина ми съм ги купила от бебчо.
За Цените-аз мисля че са си съвсем нормални.
Доволна съм много и от Саносан.Дори си го купувам и от други места,където го предлагат.
За подаръците,които правят,защо не.в случая като не искате не ги ползвайте Grinning

В магазин Рошко. Вярно са им по-скъпи продуктите, ама на това му казвам аз европейско обслужване. Мнението е компетентно и не е натрапено. Дай боже в тази насока да върви сферата на услугите и то не само в бебешките магазини Peace.

# 37
  • Мнения: 282
аз трудно се впечталявам от обслужване, по принцип си купувам каквото ми трябва и нищо друго не ме интересува, но ми стана гадно и мен като излъгаха. Купихме за бебо едно синичко легло, тяхно производство било, нямало ги другаде, хубаво си е леглото , ама го видях СЪЩОТО с 40 лв по-малко и то в магазин Биберон до хотел Черно Море. Поне да не ме бяха лъгали, че само при тях ги има

# 38
  • Мнения: 17 407
За Рошко- подкрепям напълно.

# 39
  • Мнения: 367
Много съм доволна от магазина на Студентска.Страхотно обслужване.Ние живеем по далече,но винаги ходим там да пазарим.И мъжа ми съм пращала,никога не са му пробутвали боклуци,връщал се е с поръчаните неща Peace

# 40
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
и аз  се вклЮчвамс  негативно мнение за магазина

Продавачките са отвратителни...найстина ми вървят по петите...а мен това АДСКИ ме дразни.Чуствам се  като в кутия в която седят ио ме зяпат..немога да се концентрирам да си избера нужното

да не говорим че рредовно си купувах пюрета Бейбивита от тях  и ме знаят..и бях закупила едн амлечна каша от тях  да си имам запас вкъщи.да ама  На следващия ден  като дадох от предната  детето започна да повръща и аз реших да я върна...за да не седи вкъщи.Нито беше разопакован  нито нищо.НЕ БИЛИ ПРИЕМАЛИ СТОКИ ОБРАТНО #Crazy
аз и обясних на продавачката ...ама нъцки...
а долу на Чаталджа на магазинчетата си приемат хората  с касовия бон без проблем..мнгоо ме хвана яд

и найстина цените са под всяква критика Sickскъпо,скъпо и прескъпо #Cussing out

а Това със САНОСАНА....ейй гадните продавачки залъгаха мъжа ми..аз като видях с кво се връща вкъщи побеснях..А детето ми е с проблемна кожа..."това било най доброто на пазара"убедила го тя #2gunfire #2gunfireеми аз се мажа с него и е баси тъпото мляко #Cussing out

# 41
  • Варна
  • Мнения: 152
Аз съм много доволна от магазин Бебчо.
Почти всичко съм купила от там. Продавачките са много учтиви, обясняват много и никога не са ми тикали в ръцете неща, които не искам да купувам. Честно казано такъв богат избор и толкова добро обслужване на друго място във Варна не съм виждала.

# 42
  • Мнения: 79
Аз също съм доволна от магазина и особено от обслужването. Винаги са били любезни и компетентни и ми помогнаха много да взема решение какво да избера, особено като се има предвид че ще ми е първо раждане, а аз обичам да съм подготвена отрано.А когато искам просто да разгледам дискретно се отдръпват....и никой не ме зяпа в ръцете. За цените - като навсякъде - има и продукти по-скъпи от колкото в другите магазини, има и по- евтини.

# 43
  • Мнения: 790
Ходила съм няколко пъти там с приятелка, тя пазарува от там за нейната дъщеря, а аз само набелязвам за сега, тъй като още сме в очакване (остана ни седмица). Малко съм със смесени чувства, за този магазин. От една страна е голям и с избор, трябва да призная, че лично аз срещнах много добро обслужване. Имат и по скъпи стоки и по-достъпни. От друга страна, за такъв магазин очаквах по-адекватна реакция, като се върнахме да сменим една рокличка, че се оказа малка (не я приеха). Могат да взимат малко пример според мен от, да кажем, Прмаман, които винаги са отзивчиви да ти сменят стоката. Също привличат и клиентите си с намаления, които са задължителни за такива големи и скъпи магазини и вериги, че дори и за по-малки магазинчета като Рошко (мисля че беше там в подлеза), който също ти прави намаление при определена сума. Как да направя сметка от 2000 лв. в Бебчо за същите неща, за които в Премаман ще ми направят и 10% отстъпка? Все пак цените на някои стоки като Чико и Авент са регламентирани навсякъде, ми естествено, че ще си ги купя от Премаман и не от Бебчо, които не признават замени и намаления (шефката дето се беше включила, надявам се си води бележки за подобренията които обеща да направи от нашите постинги Laughing).

# 44
  • Варна
  • Мнения: 384
започнах да пиша изобщо за Бебчо, имайки предвид този срещу Окръжна-за мен отношението , което получавам там не може да се сравни с никой друг детски магазин във Варна.
За Студентска- ами не толкова топло , но достатъчно приветливо и любезно, не съм имала лоши покупки , не ме притеснява когато някой от персонала е до мен -това му е работата /всъщност и не съм забелязала подобно следене/
Ако оценяваме магазина в сравнение с другите варненски детски магазини -перфектен е!
Ако го оценявам по мои лични високи критерии разбира се има върху какво да работят.

# 45
  • Варна
  • Мнения: 384

да не говорим че рредовно си купувах пюрета Бейбивита от тях  и ме знаят..и бях закупила едн амлечна каша от тях  да си имам запас вкъщи.да ама  На следващия ден  като дадох от предната  детето започна да повръща и аз реших да я върна...за да не седи вкъщи.Нито беше разопакован  нито нищо.НЕ БИЛИ ПРИЕМАЛИ СТОКИ ОБРАТНО #Crazy
#Cussing out

Абсолютно подкрепям факта , че не можеш да върнеш храна
Ако беше обратно щеше да е ужасно

# 46
  • Мнения: 17 407
Така е, смърф!
Ани- бани, и в аптеката не мож върна лекарство/неразопаковано/ Wink

# 47
Аз съм към недоволните.Търсихме си лятна количка и там си харесахме на ABC тъкмо я бяха получили незнаели още цената,но ще е около 150 лв. О.к. отиваме на другия ден оказа се че цената е 180 лв.Не е голяма разлика,но вместо да оставим тия 30 лв пак там(че и повече) за други покупки взехме си количката и няма да ходим повече там Mr. Green

# 48
много са мили и гледат да ти набутат възможно наи скъпите продукти.вярно това им е работата,но ако нямате тази възможност те карат да потъне6 в дън земя

# 49
  • Мнения: 35
Честно казано, за мен това е най-доброто място, от което можеш да си купиш всичко за очакваното бебе.
Обслужването много ми допадна - предлагат, без да натрапват мнение..
Най-вече съм доволна от разнообразието на подбрани марки продукти, това никъде другаде не го видях.
Препоръчвам горещо!! Peace

# 50
  • Мнения: 4 335
И предния пьт бях писала,4е сьм доволна,но бях ходила само няколко пьти.Сега сьм им сьвсем редовен клиент и не бих ги сменила.Вси4ко за сина си купувам от там-памперси,АМ,пюрета,дрехи и т.н.Ве4е май даже по4ити не влизам вьв други детски магазини.Много сьм доволна от обслужването и не сьм имала проблеми сьс нищо закупено от там,а вси4ки големи покупки са ми от Беб4о(големия)-коли4ка,кошница,стол за хранене,люлка,шезлонг...Препорь4вам го Peace

# 51
  • Варна
  • Мнения: 617
аз харесвам бебчо, ако пазаруваш за малко бебе е много добър избор. За по-големите асортимента не е толкова голям. Отношението е много любезно, но това повече важи за този срещу Окръжна. Там има една жена, която беше адски мила. Еми предвид ужасното отношение в Арлекино /въпреки че цените им са по-ниски/, липсата на отношение и въобще някакви знания за продуктите в Хиполенд, късмета дали ще са на кеф в Образцов дом мисля че магазина си е супер. Дълго време пазарувах и пюрета бебевита от там. Цените си бяха конкурентни, а предлагането другаде почти го нямаше.
Не съм забелязала да ми дишат във врата. В крайна сметка магазина е голям и е хубаво да са наблизо в случай че поискам да попитам нещо, а не да ги издирвам аз. Съвсем нормално е.

# 52
  • Мнения: 4 335
Аз този срещу Окрьжна само от вьм сьм го виждала,така и не сьм влизала там.Но тои не е ли много тесен newsm78и има ли тькьв богат асортимент,като другия магазин Thinking

# 53
От там купихме едно одеялце което ни го рекламираха за немско и наистина на етикета oт вън така пишеше, но изненада - като го отворихме вътре етикет Made in Turkey. Селски номерца

# 54
  • Мнения: 4 335
Днес като ходих на Беб4о ми дадоха брошурка,ве4е имат интернет магазин.Мисля да го пробвам с една кошарка за игра Wink

# 55
  • Мнения: 5 178
НЕ - по ред причини
-скъпо
- не може да се влиза с количката, че количката ще нацапа и си оставяш детето на входа или си го разнасяш на ръце
- няма избор на дрехи за деца над 1 год
- за Саносана им теглих една майна още в самото начало и си кютам с Нивейката
- изживяха се вече като магазин за богати и проходилки на чиполино, бертони и други известни само в Бг марки няма
- последния път спорихме за една играчка на Чико, че е повредена и, че освен да свети трябва и да пее. Сигурна съм, защото моя син я има същата..ама пък знае ли човек може нашата да е дефектна

# 56
  • Мнения: 24
НЕ - по ред причини
-скъпо
- не може да се влиза с количката, че количката ще нацапа и си оставяш детето на входа или си го разнасяш на ръце
- няма избор на дрехи за деца над 1 год
- за Саносана им теглих една майна още в самото начало и си кютам с Нивейката
- изживяха се вече като магазин за богати и проходилки на чиполино, бертони и други известни само в Бг марки няма
- последния път спорихме за една играчка на Чико, че е повредена и, че освен да свети трябва и да пее. Сигурна съм, защото моя син я има същата..ама пък знае ли човек може нашата да е дефектна


Здравейте! Мнението ми за магазин "Бебчо" е много добро! Още преди да родя си бях направила списък с необходимите неща за бебето, отидох и продавачките бяха много отзивчиви и любезни, разведоха ме из магазина и ми показаха всяка стока, от която се интересувах, като знаеха, че в този момент нищо няма да купя! Изключително коректно обслужват клиентите си, не са от типа продавачки, които ти "дишат във врата", като в Хиполенд например, там или те следят неотлъчно или ги търсиш из целия магазин и никакви ги няма! Всичко, което съм си купила от "Бебчо" е качествено и съм нямала проблеми, има скъпи, но има и стоки на съвсем достъпни цени, храните им са на нормални цени и имат бих казала един от най-големият асортимент от бебешки храни! И Напротив, влизам си с количката без проблеми, а от Саносан съм доволна /дъщеря ми също е с проблемна кожа/, но това бих казала е строго индивидуално, пък и никой не те кара да си купуваш конкретна козметика за бебето, ти си преценяваш! Проходилка на Бертони си купих лично от там преди два месеца и все още има!  Така че, лично моето мнение е: едно голямо "ЗА" магазин "Бебчо"!

# 57
  • Мнения: 2
Zdraveite, skapi mami ! Az sam mnogo dovolna ot magazina na Varna, za men nqma po- hubav i topal magazin , kadeto tvoite mechti da stanat realnost spored dgoba.Tam sa podbrani (kompetentni slugiteli i kachestveni stoki) koeto e garanciq za uspeh bravo na sobstvenika, koito qvno dobre si motivira horata da imat toplo otnoshenie kam vseki potencialen klient. Mnogo neshta sam si kupila ot tam i vinagi tova me raztovarva i sam ubedena che sam napravila verniq izbor, dori da ne e nai- skapoto.Blagodarq che vi ima za men i moeto sakrovishte bebe Krisi veshe na 1 godina i 2 meseca.Savetvam mamite da go posetqt ako pak ne im haresa ..........(samnevam se) vseki ima pravo na izbor.

# 58
  • Мнения: 225
 ВСЕКИ артикул в "Бебчо" можете да намерите на същата или по-добра цена(най-вече)  и в другите магазини. Всеки да си отваря очите и ушите и да си прецени. Такива пошли рекламки за магазин с високи цени са неуместни.

# 59
  • Мнения: 225
и имат бих казала един от най-големият асортимент от бебешки храни!

пълни глупости... нито млеката, нито пък пюретата, (да не говорим пък за храни за деца над 1г дето изцяло липсват) са в пълен асортимент. Разходи се малко из града, плийз.

# 60
  • София
  • Мнения: 30 146
преди 2 седмици получих т.нар. ваучер от магазин Малечко. Понеже са една верига, предположих, че мога да го ползвам и в двата магазина, но уви.
Ходих до големия магазин. Много неприятно е усещането да те следи някой. Сложете си камери като се съмнявате и не притеснявайте клиентите си!!! Баучерът важял 1м за магазина с/у Окръжна. Отивам там и нямат нищо, кой знае какво квалитетно. Чадърчета за 6лв, незнам още какви неща. Накрая купих глупости, за да си изхарча подаръка  Sad

# 61
  • Мнения: 3
Здравейте! Днес се регистрирах, понеже видях темата и се засилих да пиша в нея.
Работата е там, че очакваме бебенце след около 3-4 месеца и решихме, че вече е време да позакупим поне най-основните неща. Интересувам се от магазин Бебчо, тъй като много от приятелките ми го препоръчват. Непрекъснато ми повтарят, че персоналът там бил много компетентен, че всички са изключително мили и ще ти дадат повече информация от всички интеренет сайтове и в доста случаи дори от някои лекари в родилния дом! Освен това магазинът (или поне този на Студентска) бил много голям и удобен, имало и места за паркирне даже (което в случая с мъжа ми си е истински плюс - изнервя се ужасно като трябва да търси места за паркиране! Party ). А и казаха, че имало всичко и било на доста добри цени.
Аз обаче изчетох всички ваши коментари и виждам, че нещата не са еднолицеви и понеже искам да получа най-доброто за първото си бебче, а магазинът ми е доста далече (живеем във Възраждане), бих искала първо вие да ми дадете съвет дали да се разходя дотам и да се убедя лично. Ние по принцип щяхме днес да ходим, но възникна нещо и сега ще видя дали мъжът ми ще се върне по-рано от работа, ако не - утре ще отидем. Ще се радвам да получа отговор преди аз самата да дам оценка след утре. Wink Предварително благодаря и го давайте по-позитивно! Wink
Лек ден!
П.П. Сега видях, че имат и интернет сайт, откъдето също може да се пазари, а и тук ги има цените на артикулите Party (за който беше казал, че по телефона не давали инфо). Сайтът е bebcho.bg. Видях, че и от август се задават доста добри промоции!... Hug Flutter
П.П.2   missence, кой е този магазин Малечко??? newsm78

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 16:47 от milirocketqueen

# 62
Хахаха, тъй като гледам конкуренцията работи с пълна сила! Все съм чувала за такива неща като "антитеми", създадени от конкурентни фирми за оплюване на други, обаче тука нещата като че ли излизат извън контрол! То е толкова "анти", че чак е смешно! Бива-бива, antoanetastat, ама пък виж другитe хора като се изказват отрицатлно как си личи, че поне са искрени, пък ти, не само, че (както се беше изризило едно момичe по-горе) "търсиш под вола теле", ами направо от пръстите си ги смучиш! hahaha Joy Жалко е, да знаеш! Просто остави хората да си се изказват спокойно, виж другите как го правят с по едно-две изречения, с по един-два поста, пък ти 502! За най-малката хвалба от някой дружелюбнонастроен и веднага - 100 изприказвани опровергващи приказки. Че ти ги изкара по-черни от дявола тези Бебчо бе! hahaha Бъркате младото момиче, което скоро ще става майка. Мила, аз съм изгледала 3 деца и ВСИЧКО съм взимала само от там! Много съм доволна, но пък и не смея да ги хваля, просто защото сега "опозицията" като нищо да ме изкара...чакай, как беше... а, да, онзи "мърльо" (или някаква подобна дума беше използвала за онова мило момче, което им е шофьор и разнася мебелите - у нас е идвал около 10 пъти вече да ни носи мебели!  Party). Според мен всеки си има право на мнение, но пък съм убедена, че идеален магазин няма, а и едва ли ще има. Като цяло не е и необходимо да се търси. Все пак няма да ходиш да се жениш за продавачките или за шефа им - използваш ги за 2-3 мин. и толкоз! Вършите си взаимно услуга и "чао"! Затова и ми стана смешно за цялата злоба, криеща се в най-мъничките неща! Още малко и ще вземете да обсъждате с какъв цвят гащи ходят от магазина!
milirocketqueen, аз бих ти препоръчала да отидеш и да се убедиш сама, че с тези приказки, нали знаеш, ЕЖК (една жена казала)... като нищо да се объркаш още повече!  Wink (може пък приятелките ти да имат право, откъде знаеш!  Rolling Eyes )
Хайде със здраве и стига толкоз нерви за един магазин! Tired Laughing

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 012
milirocketqueen, моят съвет е да отделите време и да обиколите с мъжа ти всички по-големи магазини за бебешки стоки във Варна, включително и Бебчо и тогава да прецените от къде да пазарувате. Не бих казала, че е проблем, че Възраждане е далече, ние живеем в Кайсиева и колко пъти обиколихме магазините само с проучвателна цел, без да купуване нищо.
Моето лично мнение за Бебчо е положително. Два пъти ходихме без да купуваме и продавачките бяха много любезни и ни обясняваха доста подробно, а на третия път вече си купихме каквото бяхме набелязали, като прекарахме в магазина 2 часа и през цялото време ни обръщаха внимание!
Предимството според мен е, че има от всичко по-малко и като тръгнеш да купуваш, купуваш всичко накуп. Което не значи, че задължително от там трябва да се вземе всичко. Останалата част от нещата взехме от Бебино и от Бебе Депо център. Други големи магазини във Варна, които заслужава да се разгледат са Слънчо и Биберон, може би и Рошко. След това за консумативи и дребни неща по-евтини са цените на малките магазинчета и гаражчета на Колхозния.

# 64
  • Мнения: 5 178
В. Петкова поне кажи, че си служителка в магазина  Crazy
Не мислех да пиша пак в тази тема, защото изминахме възрастта за пазаруване от вас, но последното, което ми се случи във вашия магазин просто ми дойде в повече..
Хайде сменете си счупената костенурка на Чико, стига сте я продавали. Освен да свети, костенурката и свири Twisted Evil

# 65
  • Мнения: 93
Доволни,недоволни  Thinking монетата е винаги с две лица ,отиваш и си правиш заключение Naughty

# 66
  • Мнения: 93
Забравих и аз съм от недоволните, ама както казах това си е мое лично мнение

# 67
  • Мнения: 3 971
има бутон *редактирай*  -използвай го Peace

# 68
  • Мнения: 4 595
ама в края на крайщата има толкова детски магазини в които някакви момиченца си продават с една ръка и дори едно добър ден не казват
аз съм доволна от бебчо и от щъркела , и в двата магазина даже обръщат прекалено много внимание
в биберона също ми харесва както и в един магазин на селиолу срещу'' бай бисер''
всичко което съм купила от тези магазини е излязло сполучливо

п.п в този срещу окръжна на генерал колев само това не ми харесва че стоката не може да се разгледа добре и трудно се пазарува с дете

# 69
  • Мнения: 93
има бутон *редактирай*  -използвай го Peace

ОК. Laughing
Случват се и такива неща Laughing

# 70
# 71
  • Варна
  • Мнения: 27
Аз пазарувам в Бебчо и съм много доволна.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Оф...заради тази тема,минала есен ,когато се подготвях за моето бебе бях решила да не ходя в Бебчо...Е добре че отидох , за да се убедя, че колкото хора по света-толкова и мнения

Ами доволна останах...какво да ги плюя хората, всичко от което имах нужда го намерих там.
Да не говорим ,че от 5я месец на бремеността ми ходех да разглеждам количките там и момичетата най-любезно ми демонстрираха моделите,които днес ми харесват-утре-Не, докато накрая се наканих и избрах...
Нито са ми правили физиономии,нито сцени,нито са вървели след мен....

За цените-да, малко е по-скъпо от кварталните магазини, но -за всеки влак си има пътници...В кварталния магазин примерно няма дрехи на Санета,които да речем аз пък ги харесвам и макар и скъпи-що да не си взема Simple Smile

Много по-разочарована съм от обслужването в Образцов дом  Peace-там по-скоро биха те изнервили и отказали да пазаруваш,отколкото обратното

# 73
  • Мнения: 1 559
Клиент съм на "Бебчо", доволна съм. Винаги са се отнасяли внимателно, а да не говорим колко време се занимаваха с едни чаршафи и обиколници, които исках. Правиха поръчки, носиха, връщаха....и в крайна сметка получих комплекта, който желаех. Иначе ми е тясно (магазина до Окръжна болница). Минус е, че няма човек постоянно в мострената зала, а трябва да идва от другия магазин. Иначе цените не са ниски, но пък имам клиентска карта. Като цяло съм доволна.

# 74
  • Мнения: 4
Наистина са много любезни но при последното ми ходене ми направи впечатление, че първо предлагат по-скъп вариант....става въпрос за протектор за матрак. Първо ми предложиха на немска фирма за около 30 лв. Когато ги попитах дали нямат по-евтин се оказа, че има на Бертони...на половината от цената.

# 75
  • Варна
  • Мнения: 27
Наистина са много любезни но при последното ми ходене ми направи впечатление, че първо предлагат по-скъп вариант....става въпрос за протектор за матрак. Първо ми предложиха на немска фирма за около 30 лв. Когато ги попитах дали нямат по-евтин се оказа, че има на Бертони...на половината от цената.
Ситуацията при мен бе същата Simple Smile))

# 76
  • Мнения: 0
Az go posetih dva pyti i moga da kaja, che takova obslujvane rqdko mojesh da poluchish. Tyi kato shte stavam skoro maika syvetite, koito mi dadoha opredeleno shte sa mi ot polza  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт