Отговори
# 30
  • Мнения: 2 908
Като гледам сте на 8 месеца Crazy-дъщеря ми и до сега така си прави-поне по 6-7 пъти се става нощем от рев,не ми е искала ядене от 2 месечна,иска си бибата.То не са зъби,не са емоции явно,уплаха от нещо...Не очаквам скоро да спим цяла нощ(или почти цяла).А мислих да я местя сега в собствена стая-не виждам как ще стане.... Sad

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 857
И сина ми се буди безброй пъти на нощ от няколко месеца. Давам вода, биба, но не всеки път я иска. Заспива за макс. час и същата процедура отначало  Tired до сутринта. Не помня кога за последно съм спала през нощта, но при него причината са зъбките. Докато нямаше нито един, сега за месец му избиха три и четвъртия е напът. Ще отмине, но кога ли  ooooh!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 603
Да, Ева се роди 1 мин преди 12. Много тъпо да ги запишат на различни дати.

Е, страхотно. Не ми беше хрумвало, че може да е така. Не е тъпо - уникално е. А и празничните дни в годината са с един повече.
Да са ти живи и здрави.

# 33
  • Мнения: 223
И при нас имаше такъв период - от раждането до към 10 месец.
Всяка нощ се буди по 1000000 пъти, реве, дере се, не иска да яде, не иска да го носим..нищо не помага
Пробвали сме какво ли не: повдигнахме матрачето, махнахме спалния чувал за да може да се върти свободно, давахме вечер преди лягане оризово брашно в млякото...но нищо не помогна.
Като стана на 10 мес. започна да спи, пак се буди по няколко пъти на нощ, но поне не реве..
Съветът ми е да се заредиш с търпение и да из4акаш този период да отмине.

 Hug

# 34
  • Мнения: 306
И ние сме така,вече си мисля че и е станало навик.

# 35
  • Мнения: 27 524
Е, страхотно. Не ми беше хрумвало, че може да е така. Не е тъпо - уникално е. А и празничните дни в годината са с един повече.

И аз мисля, че е уникално  Simple Smile

# 36
  • Русе
  • Мнения: 2 354
същото положение. Отдавам го на никненето на зъбките

# 37
  • София
  • Мнения: 5 720
Оп и аз тук Mr. Green
Ние вече 2 месец сме така и е малък ад,а до 4 месец беше душичка!
Ядеше последно в 20,30 и се будеше в 08,сега ядем и в 00,30 и заспива но от 03,00 натам.....  до 06,00 06,30 ooooh! Tired НЯма зъбки но са доста побелели венците и подути и то на 6 места ..... ужас! ooooh!
Дано мине бързичко!

Общи условия

Активация на акаунт