Чувствам ли се красива.....?

  • 4 975
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 647
Епилацията си я правя и без да ходя на преглед, т.е. не правя нищо особено преди преглед.

сещам се за един пирятел ,който ми разказваше ,че гаджето му обичало да ходи на гинеколог понеже се възбуждала като я човъркат с онези железа ...и тя така се докарвала - прически ,солариуми - ходела често щото гинеколога бил секси и и харесвал

Едва ли толкова се кефи на "железата", колкото на доктора.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 189
Нищо особено не правя преди преглед.
И аз не си събувам чорапите Simple Smile
Коремът ми е хлътнал, щото и без това съм със затаен дъх през цялото време, много ми е неприятно да ме човъркат.
Колко са сини очите на гинеколога няма никакво значение, аз виждам само едни железа.

# 32
  • Мнения: 757
да бее,слагам си и балната рокля Crazy Joy

# 33
  • Мнения: 452
а един приятел на мъжа ми е гинеколог и той като го пита- "еееееее аре ме вземи с теб някой път да гледам -ще си сложа една престилка "- тоя му вика- "хич не ме интересуват .п....е .на всяка п....гледам като на 40 лева !"така че ...... хората изобщо не ги интересува как изглеждаме ,а да си вземат парите
антицелулитни масажи
едномесечен курс на солариум
 интимни  прически хехе човека гледа парите да си прибере и да влиза следващата
а дали се чувстваш красива изобщо ама изобщо му е все тая - това си е твой проблем създаден от твоя мозък

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 10:51 от zvetina

# 34
  • Мнения: 4 435
Ами слагат ти едни щипки на ръцете и на краката и едни топчета на гърдите и така се прави кардиограма Peace
Благодаря! Това не го знаех... Hug

Не го знам твоя кардиолог,обаче аз когато ходя никога,ама никога не са ме карали да си събличам дънките  Shocked,тези щипки и топчета ми ги слагат на глезените и само ме карат да си вдигна дънките за да се виждат глезените.

# 35
  • Мнения: 5 647
а един приятел на мъжа ми е гинеколог и той като го пита- "еееееее аре ме вземи с теб някой път да гледам -ще си сложа една престилка "- тоя му вика- "хич не ме интересуват .п....е .на всяка п....гледам като на 40 лева !"така че ...... хората изобщо не ги интересува как изглеждаме ,а да си вземат парите

Колко брутално звучи "гледам като на 40 лева".

# 36
  • Мнения: 452
Блутално или вулгарно - това е живота ~ Hug

# 37
  • Мнения: 3 459
Баси аз както ходя почти всеки месец трябва целогодишно да тренирам походка и тем подобни  Mr. Green
Ама тцък не тренирам, нито вися по солариуми, нито отслабвам  Wink

# 38
  • Мнения: 35 998
ми тя мойта дофторка ме е виждала разпорена и отдолу, и през корема, много й пука каква ми е стойката, когато яхам магарето  hahaha

# 39
  • Мнения: 5 647
ми тя мойта дофторка ме е виждала разпорена и отдолу, и през корема, много й пука каква ми е стойката, когато яхам магарето  hahaha

Тя е жена все пак. Ама четох по-горе за някакво маце, което се кефи като й ровичкат с железата.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 459
ми тя мойта дофторка ме е виждала разпорена и отдолу, и през корема, много й пука каква ми е стойката, когато яхам магарето  hahaha

Тя е жена все пак. Ама четох по-горе за някакво маце, което се кефи като й ровичкат с железата.  Mr. Green
Хора всякви, някои по-откачени от другите  Mr. Green
На мен пък моята козметичка ми разправяше за няква нейна клиентка, дето си умирала от кеф като и правели кола на триъгълника.
Вика ми, така вие и охка, че имам чувството, че всеки момент ше свърши  hahaha
Сори, че малко се отклоних от темата, но го давам като пример на горния  Wink

# 41
  • Мнения: 216
Ами слагат ти едни щипки на ръцете и на краката и едни топчета на гърдите и така се прави кардиограма Peace
Благодаря! Това не го знаех... Hug

Не го знам твоя кардиолог,обаче аз когато ходя никога,ама никога не са ме карали да си събличам дънките  Shocked,тези щипки и топчета ми ги слагат на глезените и само ме карат да си вдигна дънките за да се виждат глезените.
                                                                                                                                                     Aми Slav4e_Av4e аз не съм казала че ме кара да се събличам ,просто да навия дънките си до колената.А относно топчетата винаги са ми ги слагали на гърдите Peace

# 42
  • Мнения: 402
Една жена, която държи на външния си вид, не се налага да полага специални грижи преди да иде на гинекилог. Дори си мисля че е странно да и минават подобни мисли. Едно хигиенизиране преди това е достатъчно. А започвам да си мисля че ако се явя на моя гинеколог чак така нагласена, че и с пиниз в походката, че и чорапите да си събуя, за да ми види педикюра  Rolling Eyes сигурна съм че би се усъмнил в моите намерения и би се впечатлил повече, отколкото ако съм си нормална и се държа естествено.
И по тая логика, щом ще се отслабва и ще се ходи на солариум и други подобни, то тогава някои жени цял живот няма да се престрашат да идат на гинеколог, просто защото не могат да отслабнат или нямат време и възможност за разкрасителни процедури от подобен тип. Изобщооооо нещо странничко ми звучи всичко. Ама това, е някои жени си мислят, че като са голи пред мъж и той се впечатлява. Един стабилен лекар, който приема сериозно работата си, едва ли те възприема като сексуален обект.

# 43
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Руске, на кок да си вдигнеш косата. Много е модерно! Wink
А за да сащисаш доктора, може пиърсинг да си направиш.  Joy Няма да остане безразличен. 40 лева, че и с бижу, нали... Joy

# 44
  • Мнения: 42
Най-големите ми притеснение са пред гинеколога и пред зъболекара! И там никак не се чувствам красива!

Общи условия

Активация на акаунт