Във Варна блъснаха майка с бебе в количка!

  • 3 398
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 187
Cry Вчера на обяд! На пешеходна пътека Sad ! Там където всеки ден пресичам и аз! И майката и бебчето са в тежко състояние. Дано се оправят Praynig ! Обръща ми се стомаха като си помисля. Още не мога да се осъзная! Минах от там малко след случката, цяла нощ не можах да спя!
Моля Ви бъдете бдителни и внимателни! Пресичайте само на зелено и ако колите са достатъчно далеч! Почти всички убедена съм и шофират, карайте внимавнимателно Sign Exclamation

 Нека да се помолим за тази жена и детето и да се оправят!


P.S.Моля за извинение, ако темата не е за тук!

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
О, боже, просто нямам думи!
Дано се оправят, дано!

# 2
  • Мнения: 2 575
Само дано се оправят милите!!!! Cry  Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 2 686
Олеле, ужас! И на пешеходна пътека! Това е отвратително. Нямам думи просто. Стискам палци да се оправят.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 686
Странно, че никъде не пише за инцидента. Иначе се пишат какви ли не маловажни идиотизми, а като става дума за нещо сериозно и важно - нищо!

# 5
  • Мнения: 3 200
Кошмар Close
Все едно сме на война Close

# 6
  • Мнения: 411
Е направо нямам думи. Напрво наструхнах като прочетох.
Само дано се оправят , а виновниците да се накажат.

# 7
  • Мнения: 4 187
Цитат на: Tintiri-mintiri
Странно, че никъде не пише за инцидента. Иначе се пишат какви ли не маловажни идиотизми, а като става дума за нещо сериозно и важно - нищо!



Да и на мен ми стана много странно! Как може? Ако не бях видяла сигурно и аз нямаше да знам!

Тук навсякаде се говори, но от уста на уста! Дано да се оправят! Нямам никакви сведения. Ако разбера нещо веднага ще пиша!

# 8
  • София
  • Мнения: 8 280
Дано се оправят милите

# 9
  • Мнения: 3 562
Дано да хванат чудовището, което ги е блъснало  #Cussing out
Ужас  #2gunfire

Дано да се оправят майката и детето и да няма лоши последствия  Praynig

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ужас! Дано да се оправят!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ужасно! Дано се възстановят напълно! #Puppy dog
Знаете ли, преди да родя, докато пътувахме с кола с любимия, все се чудехме, защо при пресичане, разни отвеяни майки стоят на тротоара, а количката с бебе е почти цялата на платното за движение... Голяма част от майките си мислят, че на шофьорите им дреме за тях... (Аз избягвам кръстовища например,щото там стават какви ли не нелепи инциденти.)
Затова бъдете много, много внимателни!
Поздрави!

# 12
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Леле, ужасно е Sad Дано се оправят майката и бебенцето Praynig
Интересно, че никъде не видях или чуж нещо за случая.

Стар, моля те информирай ни за състоянието им при възможност

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
ано да го пипнат тоя изрод и да го затворят. Такава ни е културата. Ние сме като на война като сме на разходка. Кога ще се научат да уважават пешеходците мама му стара. На пешеходна пътека са били

# 14
  • Мнения: 5 140
Много гадно и неприятно.Дано се оправят и възстановят бързо newsm17
Знае ли се сега какво им е състоянието?

# 15
  • Мнения: 4 187
Помолих познат лекар да провери какво става с майката и бебчето! Бебчето е в болница, но положението е овладяно! За майката нямам инфо дано всичко е ОК Praynig!

# 16
  • Мнения: 17 407
Майката е добре. Не се знае какви ще са последствията за бебето.

# 17
  • Мнения: 5 140
Ох дано се оправят и двамата,дай Боже. newsm17

# 18
  • София
  • Мнения: 1 511
Кошмар
Преди няколко месеца това се случи и в Пазарджик!
Някаква хлапачка взела новата кола на възрастния си любовник и това стана на една от главните улици,които водят към пешеходна зона!Карала е с 70 км/ч!!!!!!!От тогава там почти винаги има POLICE и глобите за превишена скораст са доста солени!
Моля се и се надявам бебчето и мама да се оправят!!!

# 19
  • Мнения: 368
Дано се възтанови бебенцето.  newsm17
Големи идиоти има на пътя бе - все за някъде бързат. ама така е като не са по строги санкциите. Нямам думи при такива случай!!!

# 20
  • Мнения: 3 932
Дай боже всичко да е наред!!!
 Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ей, кажете какво става с майката и бебчето?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 060
Боже, дано бебчо и майка му да се възтановят напълно! Дано няма никакви последици от случката, освен уплахата!
Всеки ден пресичам пред нас на пешеходна пътека и умирам от страх - трябва да сме много, много предпазливи!
Пишете какво става с бебето и жената - дано всичко мине бързо и без последици, дано  newsm17 newsm17

# 23
  • Мнения: 3 394
Милите невинни душици!
Дано, Боже се оправят и всичко да е само един лош спомен без последствия Praynig

# 24
  • Мнения: 2 274
Нека оздравеят, миличките!  Praynig
А спомняте ли си случая от миналата година в София, когато пиян шофьор уби майката и парализира бебето пред БНБ ...Делото още не е приключило, а адвокатът на шофьора обясняваше как клиентът му е невинен (неси спомням точно какво му  беше обяснението).
Да пази Господ!  Praynig

# 25
  • Мнения: 426
МОЛЯ се да се оправят Praynig Praynig Praynig
направо побеснявам като тръгна по улиците.
тея шофьори не дават никакво предимсто а да не говорим че дори и на зелено  гледат да минат преди теб .
.НАПРВО СЪМ ОТВРАТЕНА ОТ ВЪЗПИТАНИЕТО И ПОВЕДЕНИЕТО ИМ.
СЯКАШ НЕ СА БИЛИ ПЕШЕХОДЦИ НЯКОГА. #2gunfire #2gunfire

# 26
  • Мнения: 781
Господи дано да са все по-малко жертвите на автомобилната война, която се води по улиците!!! Момичета шофьорки и пешеходки, отваряйте очите си и пазете най-скъпото - децата ни!!!

# 27
  • Мнения: 4 187
За жалост нямам информация по случая! Надявам се че са добре и майката и бебчето! Можля се за това  Praynig!

# 28
  • Мнения: 2 534
Чак сега прочитам , дано всичко да е наред  Praynig
Аз така още треперя след инцидента на големия бул. в ОК , колата с пияния шофьор помете младото семейство , а момичето беше бременно в осмия месец . Починаха и двамата , само детето извадиха , но то милото изобщо не е добре , стрес при раждането и сега е инвалид ...
Да не дава господ да се случват такива неща , пък каквото зависи от нас да го правим - да бъдем внимателни !

# 29
  • Мнения: 1 214
Моля се за майката и бебето Praynig
За съжаление движението във Варна е ужасно,а алеи за майки и бебета няма.Ама какви алеи,то и паркове няма-само междублокови пространства.
 В понеделник пристигаме във Варна и ще видим има ли някаква промяна от миналата година.А къде се е случило това?Защото там от където взимам детска кухня във Варна улицата е страшно натоварена ,постоянно пресичат майки с колички,но това не пречи на шофьорите да дават пълна газ.

# 30
  • Мнения: 2 807
Дано се оправят и възстановят бързо!:pray:PraynigPraynig

# 31
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Боже Господи! Cry Вече и на зелено да го е страх да пресече човек. Sad
Дано се оправят по-бързо и майката и детенцето. Praynig

# 32
  • Мнения: 883
И аз чак сега виждам темата, дано вече са се оправили майката и бебчето  Praynig!
И нас щяха да ни блъснат така преди около месец. Пресичах на зелено, на пешеходна пътека, а един глупак с микробус за малко да ни помете, спря на сантиметри от количката, аз дадох назад, а той ми се нахили, помаха и си продължи  #2gunfire #Cussing out.

# 33
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Защо ли не се учудвам на случилото се?!Като няма строги закони за такива шофьори-така ще е -ще ни трепят кой къде свари!Няма КАТ, няма закон!
Дано се оправят милите и дано няма последствия и за мамйката и за детенцето newsm17

Общи условия

Активация на акаунт