Ягодка и Саса -обсъждане на продуктите-МАРТ/1/.

  • 51 923
  • 1 312
  •   1
Отговори
# 1 140
  • София
  • Мнения: 10 858
.............Но в Саса не пускат тестерчета на кремчето Crossing Arms

их,жалко  Sad тъкмо мислях да вляза да разгледам...но ще чакам,ще си взем таакова кремче аз;))))Сега си чакам мулти енерджайзига Crazyи ще кажа как е за смесена кожа Hug

Да не те заблудих миличка  Embarassed исках да кажа, че гледам да следя за кремчето, но досега не съм го видяла. Разбира се може и да го пуснат де  Praynig
За мултиенерджайзинга не дразни лъва моля hahaha Много го искам, но просто няма кога да го ползвам ... Ще чакам да кажеш как ти действа  Hug

мими23, аз също имам въпросче към теб - кога при теб започна да се вижда ефект от Тотал Търнараунд крема? Аз го ползвам вече трета седмица, само вечер, но засега нямам никакъв ефект.

# 1 141
  • Мнения: 2 013
Миличка  Heart Eyesразбрах те Heart Eyes И аз ще гледам;)Че много искам да го тествам Crazy

# 1 142
  • Мнения: 1 368
Най-сетне поръчката ми от 09.03. в САСА е Dispatched.

Иля , а може ли линк към тези тестери от серията White Lucent , че не ги откривам!! Hug
Постоянно ме вкарвате в изкушения, спрете се вече, моля ви!  bouquet

# 1 143
# 1 144
  • Мнения: 1 368

10Х,  Hug

Вече си харесах 1,2 неща.Пак ще се пуска поръчка, то се е видяло! Grinning

# 1 145
  • Мнения: 22 502
Здравейте момичета, сега преди малко си пуснах поръчка с едни сенки на Ланком пише че трябва да получа имейл, но още няма. Колко време да го чакам и след това за колко време пристига поръчката горе-долу?

# 1 146
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, все забравям да дам отзиви за прословутият серум Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector на Биотерм.http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=31551&goChar=B
 Моят си дойде в срок.
Серумът по мое мнение е просто върха! Хидратира повече от перфектно, кожата е уникално мека, гладка и наситена с вода Heart Eyes Ефекта, който аз винаги съм търсела, го намерих точно в този продукт. Препоръчвам го много, много, много!

На всички, на които им дойдоха серумчета с по-стар срок на годност - пробвайте ги, нищо че са така. Мисля, че няма да останете разочаровани. Продукта си струва  Peace

Скоро ще дам отзиви и за серумчето на Шисейдо.

# 1 147
  • София
  • Мнения: 1 825
мими23, имам един въпрос специално към теб. От няколко дни ползвам Pure minimizer rifininf serum на Клиник и забелязвам, че порите изглеждат умалени само ако не съм нанесла друг продукт отгоре. Наясно съм, че порите няма как трайно да се свият, но разчитах все пак на ефект поне по време на ползването на продукта. На теб какви са ти впечатленията? Има ли някакъв трик, който не ми е известен?

Аз се самоцитирам. Ако има някой ползващ този продукт, моля да се включи.

И на мен консултантката на Шисейдо ми препоръча White Lucency Rocovery night cream. Но на ли съм си обещала вече да спра с поръчките ... Sad

# 1 148
  • Мнения: 1 368
Цитат
Момичета, все забравям да дам отзиви за прословутият серум Source Therapie Pure SPA Concentrate Skin Perfector на

Моят след рекламацията 2-ри серум дойде също със изминал срок Mr. Green. Отворих го само за проба, нямаше промяна в цвета, приятно мирише и смятам да го ползвам. Но още имам друг хидратиращ серум .
Много се радвам, че отзивите за този са добри!!! Peace

А довечерА може би ще пускам към САСА, ако има желаещи от Русе - пишете на ЛС , може да се комбинираме. (Аз за сега съм вътре с 24$)

# 1 149
  • pomorie
  • Мнения: 848
здравейте за пръв път пиша тук скоро направих първата си поръчка от ягодка но на статус пише нещо което преводача превежда като разрешение висящо и на e-meil-а ми изпратиха писмо от което разбрах само че нещо проверявали.така ли трябва да е първият път.а аз се надявах нещата вече да пътуват насам...оп извинявам се май не трябвяше да пиша тук сега видях че има тема за проблеми по поръчката...

# 1 150
  • Мнения: X
Момичета, помогнете ми да избера от мострите на White Lucency дневна и нощна грижа за мазна кожа baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 1 151
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, помогнете ми да избера от мострите на White Lucency дневна и нощна грижа за мазна кожа baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Мина, аз като гледам какви са мострите в Саса, може би само http://web1.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=100726706001 този може да ти свърши работа. Другите които беше постнала по-горе са почистващи продукти.
Виж как са ги систематизирали в Ягодка, там поне е по-ясно кое е дневна и кое- нощна грижа Peace

# 1 152
  • Sofia
  • Мнения: 7 030
Прегледах първа страница и последните  - не видях да коментирате парфюми от Саса.
Само бяла козметика ли поръчвате от там?
А под 75$ колко струва доставката?

# 1 153
  • София
  • Мнения: 1 825
Преди час гледах и един масажен крем за всички типове кожа на Шисейдо от същата серия, но вече не го намирам като тестер. newsm78

Karen, от Саса съм си поръчвала само тестери на парфюми. Но съм си заплюла Розата на Фере като следваща поръчка.

# 1 154
  • София
  • Мнения: 10 858
Прегледах първа страница и последните  - не видях да коментирате парфюми от Саса.
Само бяла козметика ли поръчвате от там?
А под 75$ колко струва доставката?

ми май предимно бяла козметика, да.
Иначе 6 $ е доставката.

Общи условия

Активация на акаунт