Добър гинеколог във Варна

  • 2 522
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 203
Моля дайте предложенията си и съветите... Hug Вече съм в третия месец и само веднъж съм ходила на преглед в София преди месец... но вече е крайно време да си избера личен акушер - гинеколог във Варана и да си ходя редовно на прегледи.
Благодаря предварително!!!
  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 632
Др.Тодорова при която родих и 2-та пъти.Страшно съм доволна и до края на живота си ще и благодаря!

# 2
  • Мнения: 2 960
Скоро имаше две подобни такива теми.И тогава и сега ще ти препоръчам/а ти можеш да си ги разгледаш другите мнения в другите теми/ д-р Мичев и д-р Танев в АГболница.Аз лично съм родила е двете си дечица при д-р Мичев и съм страшно доволна от него -той следи цялата ми бременност /води  и ж.к/ голям специалист,внимателен ,отговорен!!!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Моля дайте предложенията си и съветите... Hug Вече съм в третия месец и само веднъж съм ходила на преглед в София преди месец... но вече е крайно време да си избера личен акушер - гинеколог във Варана и да си ходя редовно на прегледи.
Благодаря предварително!!!
  bouquet

Аз бях при Петинка Цветкова, но в края на бременността си, и съжалявам, че не отидох по рано. Има и жени с много лошо мнение за нея, но аз съм доволна. Има си акушерки , които ти водят консултацията всеки месец. Пускат ти изследванията които са необходими и изобщо не се ослушват за тези неща. Иначе мога да препоръчам д-р Скочев от ОКРБ - аз родих при него (секцио). Много съм доволна и от него, но не работи с касата. Аз ходех и при двамата в края на бременността. 2 мнения никога не са излишни. Поне аз не можех да разчитам само на едно - като чета какви груби грешки допускат много от лекарите. Лека бременност и раждане   bouquet

Последна редакция: пт, 29 фев 2008, 23:20 от Empres

# 4
  • Мнения: 119
д-р Ана Атанасова в Майчин дом. Тя ми следеше цялата бременност и при нея родих/секцио/. Мн съм доволна.

# 5
  • Мнения: 554
Аз съм много доволна от Д-р Скочев - ОКРБ Peace

# 6
  • Мнения: 676
Според мен кой ще ти води консултациите не е много важно, защото за мен те са си чиста формалност, но виж хубаво е да ходиш на 3-измерен или 4-измерен видеозон според интервалите, на които ти кажат.Аз лично съм ходила при Давидков и съм доволна, но малко солени са му станали прегледите - 80лв.(ходи се мисля 4-5 пъти за цялата бременност).

# 7
  • Мнения: 4 496
И аз съм доволна от д-р Давидков, но чувам, че цените му били малко ...според човека. Иначе като диагностик е отличен специалист!

# 8
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Ето я темичката която ти трябва :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4369.0

Аз лично ще търся през април доктор Танев! Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ако става въпрос за 3Д, д-р Уалид има такъв ехограф. Цената беше 35 лв със снимка миналото лято. В момента може да има промени в цената, но 80 лв  #Crazy , са си много паричики според мен. А само за една атракция...... Жизнено важните неща се виждат на 2Д така, че изобщо не е задължително да ходиш на 3 или 4Д , още по малко пък няколко пъти  Naughty

# 10
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
уФФФФ " любимата " ми тема ooooh! ooooh!
мнооого малко стават ooooh!

# 11
  • Мнения: 491
Ходих при д-р Давидков всеки месец,много съм доволна.Родих в Аг при д-р Мичев и от него съм страшно доволна

# 12
  • Мнения: 676
Ако става въпрос за 3Д, д-р Уалид има такъв ехограф. Цената беше 35 лв със снимка миналото лято. В момента може да има промени в цената, но 80 лв  #Crazy , са си много паричики според мен. А само за една атракция...... Жизнено важните неща се виждат на 2Д така, че изобщо не е задължително да ходиш на 3 или 4Д , още по малко пък няколко пъти  Naughty
Всъщност не съм съгласна с теб, но всеки сам си решава. Аз лично си плащах спокойния сън докато бях бременна.

# 13
  • Мнения: 95
Д-р Капка Атанасова в Майчин дом.Тя ми води консултациите , при нея родих, а да не говорим , че си ходя при нея от 6-7г преди това. Мн е внимателна, добър специалист, изобщо доволна съм от нея. Естествено, кофтито е, че в Майчин дом излиза малко соленичко. Както бяха писали преди мен, смятам че така си осигурих добрия сън и спокойствие през бременността.   bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ако става въпрос за 3Д, д-р Уалид има такъв ехограф. Цената беше 35 лв със снимка миналото лято. В момента може да има промени в цената, но 80 лв  #Crazy , са си много паричики според мен. А само за една атракция...... Жизнено важните неща се виждат на 2Д така, че изобщо не е задължително да ходиш на 3 или 4Д , още по малко пък няколко пъти  Naughty
Всъщност не съм съгласна с теб, но всеки сам си решава. Аз лично си плащах спокойния сън докато бях бременна.

Питай който искаш лекар да ти обясни повече по въпроса. Аз не съм медик и няма да те убеждавам. Аз  съм била много спокойна през бременността, не защото са ме гледали на 3Д, а защото ме гледат специалисти, и то не един, а няколко. А като вярвате на такива шарлатани като Давидков, дето гледат само да ви вземат парите ..................(мое мнение) Всеки сам си решава къде и по колко да ходи. Въпрос на възможност и предпочитания. Но поне не обърквайте хората!

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 10:47 от Empres

# 15
  • Мнения: 4 496
Не можеш да твърдиш, че на 2Д се вижда всичко така, както на 3Д, смешно е просто. Момичето иска предложения и имена, а не ненужни умозаключения. Темата пак ли ще се превърне в "за-против"?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не можеш да твърдиш, че на 2Д се вижда всичко така, както на 3Д, смешно е просто. Момичето иска предложения и имена, а не ненужни умозаключения. Темата пак ли ще се превърне в "за-против"?

От твоя пост пък имаше още по малка полза! Поинтересувайте се малко повече за това къде как се вижда. Не пишете глупости, моля!

# 17
  • Мнения: 4 496
На мен лично д-р Скочев ми препоръча да  ходя на 3Д ехограф, понеже "заешката устна", "вълчата паст" и кръвоносните съдове на пъпната връв, както се изрази той, не могат да се видят добре на 2Д. Той самия гледа на 2Д /става въпрос за времето преди една година, сега не знам какъв ехограф има./ Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абе добре си е да се отиде поне два пъти през цялата бременност на 3Д или 4Д.Иначе през останалото време и обикновен ехограф върши работа.Друг е въпроса,че специално на д-р Давидков е малко под въпрос какъв му е видеозона.Преди 2 години се хвалеше,че е 3Д,а се оказа 2Д.Но все пак е добър диагностик,аз съм доволна от него,прегледа вече е 100 лв.
Аз лично от ЗК си бях в нашата поликлиника,а отделно веднъж в месеца ходих при д-р Танев в АГ и си родих при него.

# 19
  • Мнения: 258
Абе добре си е да се отиде поне два пъти през цялата бременност на 3Д или 4Д.Иначе през останалото време и обикновен ехограф върши работа.Друг е въпроса,че специално на д-р Давидков е малко под въпрос какъв му е видеозона.Преди 2 години се хвалеше,че е 3Д,а се оказа 2Д.Но все пак е добър диагностик,аз съм доволна от него,прегледа вече е 100 лв.
Аз лично от ЗК си бях в нашата поликлиника,а отделно веднъж в месеца ходих при д-р Танев в АГ и си родих при него.

И аз ходих при Давидков преди около 2години и половина и тогава той изрично подчерта, че е по-важен човека, който те гледа, а не това дали е 2Д или 3Д видеозона..
Цитирам го: "Ето, аз например, работя с един глупав двуизмерен доплер, но виждам много повече от други, които се хвалят с триизмерните и четириизмерните си видеозони."

Много съм доволна от този лекар, изключително добър диагностик! Тогава прегледа му беше 50 лв... нормално е да е скочил с още толкова за 2 години и половина...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 493
mutzunkata аз подчертах че съм доволна от него.Но тази реплика не съм я чувала,която цитираш.

# 21
  • Мнения: 203
Много благодаря  Hug на всички..и за мен идва най-трудното да се спра все на някой.!!!  bouquet

# 22
  • Мнения: 378
Аз съм много доволна от Д-р Скочев - ОКРБ Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 912
не мога да ти препоръчам при кого да отидеш, но мога да ти препоръчам при кого да не отидеш - Антонина Радева от ОкрБ

# 24
  • Мнения: 2 100
Още един глас за д-р Скочев  Peace

# 25
  • Мнения: 10
Горещо препоръчвам д-р Кирчева.Изключителен лекар,занимава се с много бременни.Работи в "Манус Вита" на третия етаж в стоматологията.

# 26
  • Мнения: 4 335
Мила,погледни вьв здравния справо4ник,ще се ориентираш много по-лесно Peace

# 27
мили мамчета предстойми цезарово сечение при док.Маджаров и док.Илинденов. Някоя от вас да може да ми даде повече информация за тях  ще ви бъда благодарна.

# 28
  • Мнения: 32
др УАЛИД и др Марков- Военна болница

# 29
  • Мнения: 223
д-р Петър Атанасов-много улегнал и точен 0887495836

# 30
Не един, а 101 гласа за д-р Петър Атанасов - СБАГАЛ "Проф. Д. Стаматов" - гр. Варна. Той е невероятен лекар и още по - невероятен човек. Готов е на всичко за своите пациенти. Истински лекар, положил Хипократова клетва. Май малко останаха такива като него...

# 31
Zdraveite,
imam pitane,slu4aino Dr.Atanasov ot Varna da vzima stvolovi kletki?
Re6ix da se zapi6a v programata na Crio Save,a i tarsia dobar ginekolog?

# 32
Той е първият гинеколог от Варна, който стартира с процедурата по взимане на стволови клетки. Горещо ти го препоръчвам, kiki_37!
Работи с лаборатория CRYO-SAVE доколкото знам...

# 33
Здравейте на всички, аз най-после се регистрирах. В 27-ма г.с съм. Доста попрочетох,  тъй като съм се насочила да раждам в АГ при д-р Николов, но никъде нищо не прочетох за него като израждащ. Повечко пишете за Танев. Ако някой е раждал при Николов (в момента е шеф на Вип-а) моля да сподели впечатления. Благодаря!

# 34
Zdraveite,
za doktor Tanev znam,4e e ot 6kolata na d-r Atanasov i e mnogo dobar i vnimatelen lekar. Za Nikolov oba4e ni6o ne sam 4ula.
Pozdravi na vsi4ki bade6i maiki ot Varna

Общи условия

Активация на акаунт