Каква спирала?

  • 60 495
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 13 627
Значи трябва да я потърся, отдавна я чакам. А btw, аз винаги си слагам пудра на миглите преди да си сложа спиралата и ефекта е страхотен! Без пудра ефекта на супер обемни мигли не ми се получава.

# 721
  • София
  • Мнения: 5 289
Значи трябва да я потърся, отдавна я чакам. А btw, аз винаги си слагам пудра на миглите преди да си сложа спиралата и ефекта е страхотен! Без пудра ефекта на супер обемни мигли не ми се получава.
Както писах по горе моята спирала я взех от Пиротска.

# 722
  • Мнения: 1 111
 Странно, днес мина търговския на Лореал и каза, че още не е пусната в Бг.
 Жаклин, ти от Пиргос Стил ли си ги купуваш, аз Герлен освен там не знам на друго място да продават.Ета беше писала за една тяхна спирала, нямаше я.В Дъглас дали ще има Герлен?

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 19:13 от Ji

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Харесвате ли Lash Power Extension Visible на Клиник?

# 724
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Странно, днес мина търговския на Лореал и каза, че още не е пусната в Бг.
 Жаклин, ти от Пиргос Стил ли си ги купуваш, аз Герлен освен там не знам на друго място да продават.Ета беше писала за една тяхна спирала, нямаше я.В Дъглас дали ще има Герлен?

по принцип дъглас работят с герлен....
друг е въпроса 4е не въвъ вси4ки техни магазини се предлага....

# 725
  • Мнения: 2 768
Аз лично не съм виждала Дълас, в който няма пълна гама продукти декопративна козметика на Герлен.

# 726
  • София
  • Мнения: 5 289
Някой да е ползвал розовата спирала на Мейбълин?Гледам, че четката е същата като при зелената, а туша как ли е? newsm78

# 727
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз лично не съм виждала Дълас, в който няма пълна гама продукти декопративна козметика на Герлен.
тези магазини от веригата , които са разположени в по големи търговски центрове, или в по централни  квартали имат вси4ко, по малките и  и в по непрестижните  квартали не предлагат вси4ки марки.....
В Испания всяка марка от селективната или по високия клас си има някакви нормативи и  преценя дали може да се предлага в конкретния магазин или не....

# 728
  • Мнения: 2 768
Даа, определено всеки магазин предлага различни марки, но на всякъде, където съм била са продавали Герлен. Това са били предимно централни градски части, големи шопинг центрове, но понякога и не толкова.
Обаче МАС, например, се среща доста рядко.

# 729
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тук M A C съм виждала  само на  6тандовете им   в магазините на  луксозната верига  el corte ingles
По принцип парфюмите на герлен ги има във всеки един дъглас, кремовете на доста места,декоративната съ6то, но когато магазина е по малък е малко трудно да се сместят  6тендери(или както там се казва) с тестери на декоративна козметик на  пове4е от 6 или 7 марки..,
със сигурност дъглас имат ексклузивитет тук  за марки като  арт деко иса дора и немската фирма МБР, но не съм виждала   в техните магазини декоративна козметика и парфюми на сисли например....

# 730
  • Paris
  • Мнения: 1 727
В Бургас ще бъде открит първия Дъглас за България. Да, ще продават всичко на Герлен и много, много други добри марки.

# 731
  • Мнения: 2 768
jaklins , Beauty Zone e Дъглас, всъщност, тяхна собственост. Там има всичко на Герлен. Най-вероятно става дума именно за тях.

Спомням си, че съм виждала в един австрийски Дъглас и Сисли, но да, като цяло е рядкост.
От един Кьолнски пък си купих разни неща на МАС, имаше и Бенефит, Боби Браун, Нарс. Но от целия град (аз поне) ги открих само в един магазин на веригата.

# 732
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Права си. От най-високия клас козметика ще се продават марките Сисли и Ла прери. За МАС и другите марки, които споменаваш не съм сигурна все още дали ще се продават. Но се надявам да ги има, защото имат наистина добри продукти. Ще има и марки, които се правят специално за Дъглас, лично за мен са непознати.

# 733
  • Мнения: 2 229
Дъглас марка козметика ли е или верига магазини, или нещо друго,  хич не разбрах? Embarassed

# 734
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Верига магазини за парфюмерия и козметика, един от най-големите и най-силни на този пазара. Конкурират се със Сефора. Факт е,
че доста по-рано стъпват на българския пазар от тях. Сефора се очаква 2010. Вторият Дъглас ще бъде открит в София.
http://www.douglascosmetics.com/03.php

Общи условия

Активация на акаунт