Пей с мен!

  • 23 931
  • 583
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878
И аз да се включа Grinning
 Доста съм скептична по отношение на Пей с мен, не заради нещо друго ,ами ми просто е интересно, какви ли " звезди" ще бъдат в щоуто. Имената ,които досега бяха споменати ( Ивайло Гюров??, Миро, Деси слава ) не са за мен имена на звезди, а на кометки ,леко проблеснали на българския звезден хоризонт. Не искам да обиждам феновете на никой, това е моето мнение,но пък ще изчакам, може и да ме изненадат и да почна да го гледам Peace

# 16
  • Мнения: 603
Аз ще гледам Пей с мен, но мисля че ще си разделят рейтинга двете предавания. Светльо от Хиподил ми е любим водещ и ще преглътна Камен заради него. Иван и Андрей отдавна не са това, което бяха...

# 17
  • Мнения: 229
Като за начало ще се прехвърля да гледам Пей с мен. Пък после ще видим. Засега МА ми харесва доста. Според мен е много по-атрактивно, по-забавно и по-скандално от първия сезон. И Сървайвър втория сезон по-ми хареса от този, който продуцира Слави. Така че съм доста скептично настроена към напъните на Дългия да сътвори някое шоу. Пък и какви ли звезди има в Пей с мен? Аз поне не виждам някое от гореспоменатите имена да ми грабват слуха.
Чао от мен!   bouquet

# 18
  • Мнения: 11 747
коментарите за 'звездите' са ми малко странни?! Thinking

Силвия Кацарова е от по-старото поколение и определено си е звезда за България. Пее много сериозно!
Кали - не мисля, че е звезда...
Деси Слава - от поп-фолка определено е звезда. Ако вземем предвид и че това е най-слушаната музика в БГ - тя е от най-големите звезди! Пее много сериозно!
Миро - ами от младото поколение поп изпълнители няма по-голяма звезда! Определено пее, много красив глас!
Ивайло Гюров - не особено известен, да не казвам - хич! Не е ли оперен певец? Определено не е звезда!
Камелия Тодорова - от старото поколение, до колкото знам за времето си много голяма звезда! На младото поколение е непозната, но все пак не само те ще гледат предаването...

Кои да са звездите? Кои певци са по- популярни, обичани?? Ясно е, че от чужбина няма да викнат Мадона и Майкъл Джексън, нашенски ще са си.

# 19
  • Berlin
  • Мнения: 11 259
аа от кога почва пей с мен и за какво иде реч?  Mr. Green аз засега съм на ма, но кой знае, може да се прехвърля. чак до сваляне на предаванията от нета или гледане онлайн няма да стигна, щото едва ли ще ме грабнат толкова. свалям само lost  Laughing

# 20
  • Мнения: 11 747
сега видях корицата на 'Блясък' - Софи Маринова щяла да спечели 'Пей с мен'

В понеделник почва.

# 21
  • Мнения: 23
Мюзик айдъл този сезон въобще не струва, а журито е арогантно понякога с кандидатите, което при първия сезон не се забелязваше. Журито ме дразни ако трябва да съм честна  #2gunfire И аз си мисля, че "Пей с мен" ще се гледа повече  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз да се включа Grinning
 Доста съм скептична по отношение на Пей с мен, не заради нещо друго ,ами ми просто е интересно, какви ли " звезди" ще бъдат в щоуто. Имената ,които досега бяха споменати ( Ивайло Гюров??, Миро, Деси слава ) не са за мен имена на звезди, а на кометки ,леко проблеснали на българския звезден хоризонт. Не искам да обиждам феновете на никой, това е моето мнение,но пък ще изчакам, може и да ме изненадат и да почна да го гледам Peace
Искам само да те попитам според теб ако това са кометки, то кои са "звезди"-те в БГ?
 
А иначе аз ще гледам Пей с мен, МА е ужасно тъпо този път, а Фърни...просто...
 

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Миро от Каризма, Софи Маринова и Тони Димитрова са част от журито! Такава информация имам от достоверен източник!  Rolling Eyes

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Миро от Каризма, Софи Маринова и Тони Димитрова са част от журито! Такава информация имам от достоверен източник!  Rolling Eyes
Ти направо разби схемата на конспирацията.
Та нали Софка ще печели конкурса? В Блясък го писаха  Mr. Green

# 25
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
ще гледам`` Пей с мен``, много съм любопитна да видя какво ще е ????

# 26
  • Мнения: 2 897
Миро от Каризма, Софи Маринова и Тони Димитрова са част от журито! Такава информация имам от достоверен източник!  Rolling Eyes
Ти направо разби схемата на конспирацията.
Та нали Софка ще печели конкурса? В Блясък го писаха  Mr. Green

Миро не е ли един от дуетните участници? Thinking

Софка няма да спечели,нищо,че така пише Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 1 020
На мен МА ми харесва само епитзодите от кастингите, после ми става доста скучно, та затова сигурно ще гледам Пей с мен, първо че е нещо ново и второ много ми се ще да е интересно.
Та залагам на Пей с мен!

# 28
  • Мнения: 1 005
от понеделник започват да дават сборни материали от кастингите доколкото разбрах, а истинския старт на шоуто е на 17-ти

# 29
  • Мнения: 1 005
стига бе не го ли знаете Ивайло Гюров? Оперен певец, слушала съм го наживо и определено има уникален глас. Много е известен в Щатите. И се носи добре Simple Smile. И някаква много известна сръбкиня щяла да участва, но и забравих името

Общи условия

Активация на акаунт