Варненско 8-мо мартенско събиране

  • 5 192
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Нонка ши я бия, че ме боли главата зарад таз водка, дет я взехме, пък тя ни заряза да си я пием сами

# 91
  • Варна
  • Мнения: 893

да бе и аз видях че съм забраила да наглася датата на фотото Banghead

sea woman А?! защо аз виновен? нали знаеш - маймун застанал,маймун излязъл  Joy Joy
кой ти каза чи си грозна мари?  newsm66

кво праихме - гореописаното:    Drunk smile3546 eat newsm68
ох много се смях! така не се бях смяла отдавна Mr. Green И МЕН МЕ БОЛИ ГЛАВАТА!!!! по скоро ми се вие свят newsm66


# 92
  • Мнения: 3 995
Аз ша взема в фотошопа да са ръгна между вас Mr. Green Гледам добре сте си прекарали не съм ви липсвала Whistling Flutter

# 93
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз ша взема в фотошопа да са ръгна между вас Mr. Green Гледам добре сте си прекарали не съм ви липсвала Whistling Flutter

Ми да беше дошла,толкоз за 2 часа следобед не можа ли да се измъкнеш

# 94
  • Мнения: 3 995
Не -радвах се на новата си кола и черпих мъжо и майка Peace А и играх в пясъчника на аквариума с Ники Crazy
Нямаше как да му кажа мерси за колата айде чао аз отивам да купонясвам Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 152
Бис , ко ривйеш фе... все си си готина мацка!
Пу дън вий уроки...само организацията Ви куца малко...ама важното е , че сте се събрали над 5 жени  Grinning

# 96
  • Мнения: 3 405
Мда, много казаха, че ще дойдат, но не дойдоха  newsm66  Grinning Хм, май повечето, дето казаха, дойдоха. Но има записали се в анкетата, които не са дошли.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много ми е интересно, защо във всички теми за срещи пишете така:

Бис , ко ривйеш фе... все си си готина мацка!
Пу дън вий уроки...само организацията Ви куца малко...ама важното е , че сте се събрали над 5 жени  Grinning

Някакава закачка ли има или продължава разговорът от вечерта?  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 3 405
Аз не пиша  Laughing

# 99
  • Мнения: 152
Някакава закачка ли има ?  Mr. Green
...ако беше по-редовна...щеше да знаеш Wink (че Бистра ми е голяма тръпка)
Не е ли по-важно , че ви се радвам?
за съжаление не виждам "небесна краставица"... нито "пенелопа сан"... нито "делта форс"... и "галл" не виждам...
Изобщо... както вече споменах - организацията куца малко , но важното е , че сте се събрали Wink

# 100
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Фиатаджия, аз нямах предвид само теб, а всички. Просто твоя пост ми попадна пред погледа. Wink

# 101
  • Варна
  • Мнения: 893
за съжаление нямахме време да разпечатаме официални покани и да ги разпратим на всички Tired ,
още повече, че никой от "обичайните заподозрени" не се нае да организира нещо по-рано, така че като за организирано от лаици буквално в последния момент мисля че доста добре си беше  Peace

# 102
  • Мнения: 152
Знаете ли , 'що софиянки ви бият по всички параграфи?
'щото са единни...а вие (извинете ме ако греша) , се имате за много важни! Мога и поименно да посоча , ама не ща!
Мога да ви кажа , че...вече два пъти бях на купон с варненските мами и нито един от двата пъти не струва в сравнение със софийските спамърки (и с тях съм бил..даже тоя месец пак ше бъда)!
Това танци (всякакви), бъзиците със сексуален привкус се приемат за нещо нормално...и не мислете , че там се шибат на поразия-напротив!
Мога да ви изредя още неща с които ви превъзхождат , но не искам да ви чупя хатъра...а и честно казано бях приятно изненадан , че изобщо се събрахте. Кефите... браво... и дано имате още повече и по-качествени срещи!

# 103
  • Мнения: 3 405
Не си виждал други купони, затова така говориш  Laughing

# 104
  • Варна
  • Мнения: 893
Фиатче,  не мога да разбера защо се заяждаш и защо обиждаш???лично ли се засягаш??
пуснали сме тема ТУК и линк към нея във Варненската тема какво още да направим  - билборд???.
който го интересува чете и идва, трябва ли да пращаме лични съобщения на всички потребители от Варна? мен никой не ме е канил лично, видях линка и се включих. не виждам защо трябва някой да се сърди?! който дошъл дошъл,пак беше весело, но тъй като не беше там няма как да знаеш нито какво сме правили, нито какво сме си приказвали!!!!!
а докато съм на темата я да те питам аз ами ти защо не дойде като толкоз мерак за сбирки имаш ?  newsm66
другия път организирай ти нещо, вместо да се заяждаш, белким по-добре се справиш!  пък ако толкоз не ти харесваме върви си при софианките Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт