Покажете си хола / споделете идеи-2

  • 82 498
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467
запис  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 11 802
Записвам се да следя новата тема!Хола ми е почти обзаведен вече.Остават ми полилеи и тарпезарни столове,но и това ще стане.
Ако се престраша може да пусна снимки.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 692
Pipinka, поздравления за свежия цвят, който си избрала, мн. добре се е получило!!

# 18
  • София
  • Мнения: 1 078
И на мен много ми хареса хола на Пипинка Peace
На Деси_2 малко е тъмна снимката, но се вижда, че и там е уютничко.
Надявам се, че в скоро време ще се разпиша достойно и аз и тук, и в "Кухните" , и в "Детските стаи"  Peace

# 19
  • Мнения: 211
Ето малко и от мен:
http://images24.snimka.bg/005310367-big.jpg

http://images24.snimka.bg/005310369.jpg

http://images24.snimka.bg/005310372.jpg

Съжалявам, ако са станали малко големи.. не знам как да ги намаля.

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 21:12 от Дивиана

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Цоп! И аз тук

Моят бъдещ хол съм го замислила с една оранжева стена, ламинат избелен дъби  кухненският бокс също в избелен дъб с оранжев гръб  Mr. Green Естествено и диванът ще е оранжев .... личи си кой ми е любимият цвят  hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 4 397
Pipinka много хубаво и свежо 
Desi_2 и при вас е много хубаво и уютно и аз си падам по малко по тъмните светове като пердето ти и дивана.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 482
Цоп! И аз тук

Моят бъдещ хол съм го замислила с една оранжева стена, ламинат избелен дъби  кухненският бокс също в избелен дъб с оранжев гръб  Mr. Green Естествено и диванът ще е оранжев .... личи си кой ми е любимият цвят  hahaha

Пу, аз съм първа! Моят хол вече е решен в оранжев цвят. Simple Smile
Снимки може утре, че старите съм ги затрила.

# 23
  • Мнения: 4 970
Много фенове на оранжевото сме се събрали тук Grinning.И моят диван ще  е решен в този цвят Peace( ама това е ,защото мъжа ми ми забрани  жълтото Rolling Eyes).Сега се чудя за стените в хола- в какви цветове да са newsm78.Паркета е златен дъб, кухнята( която е в същото помещение)- също.Давайте идеи Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 11 802
Хайде още една фенка на оранжевото.При мен този цвят го има и в хола и в кухнята.
Но започвам да ствам фенка и на червеното.Ако сега обзавеждах хола си,а не преди половин година сигурно нещо червено щях да сложа.

# 25
  • Мнения: 844
И аз съм фенка на оранжевото и дивана ми е такъв цвят, много е слънчево и уютно с оранж Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 970
Хайде, реализиралите вече оранжевите си идея да пуснат по някоя снимка Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 11 802
И аз съм фенка на оранжевото и дивана ми е такъв цвят, много е слънчево и уютно с оранж Simple Smile

Много!А как се цапа с малко дете...Добре,че не е още по-светъл цвят.

Хайде, реализиралите вече оранжевите си идея да пуснат по някоя снимка Wink
Щях да пусна,ама на компа ми излизат много тъмни,а на апарата не толкова.Дали не е от скапания ми комп  newsm78?
И хола не е съвсем оправен.Липсват ключове на советлението,трапезарни столове и полилеи  Embarassed,та много-много не е за пред хора.

# 28
  • Мнения: 4 668
На майка ми и баща ми хола беше в оранжево , бяха го съчетали с много светло бананово  и сиво  Peace
Стана уникално , макар , че така като си представи човек цветовете си мисли , че нещо не е в ред  Laughing
Диванът им беше оранжев с бели възглавници , имаха и много контрастни картини и скрити осветления .
Говоря в минало време , защото този апартамент скоро го продадоха , но ако изровя снимки ще ви пусна  Peace

# 29
  • Мнения: 4 970
Ме4тателка ,  да не е от монитора ти?Пускай снимките, пък ще видим Hug

Общи условия

Активация на акаунт