Среща на кърмещите майки в София

  • 1 102
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 5 228
Момичета, ще се срещаме ли тази събота? Прогнозата е за слънчево време!

# 1
  • Мнения: 3 161
Браво, Сим, аз се заплеснах нещо, имам други планове за събота, но мислех да пусна тема така или иначе. За сведение - в Борисовата дойдоха доста повече майки, отколкото в Южния, така че може би е добре да е някъде по-централно...
Приятна среща на всички ентусиастки от нас и се надяваме следващия път и ние да сем там!

# 2
  • Мнения: 1 547
Става!! Само да се уговорим къде  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 4 242
Аз съм на линия където и да решите. Laughing  На мен ми хареса в Борисовата Laughing

# 4
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Аз мислех да ходим в зоопарка тази събота Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз предлагам, ако е слънчево времето, утре в 12 часа среща на езерото с лилиите в Борисовата, където преди беше срещата.
Кого да очакваме с Али?

# 6
  • Мнения: 4 242
Идвам! Даже с още една-две мами (некърмещи обаче)

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Ей, да не забравите фотоапаратите Grinning

# 8
  • Мнения: 698
И ние с Борис ще гледаме да дойдем, макар че той ще е в ролята на бившо кърмаче.  Laughing

# 9
  • Мнения: 4 242
Какво ще правим, не е много слънчево като гледам Rolling Eyes ?
Аз започвам да се приготвям и ще чакам да видя какво ще решите окончателно.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 845
Мери, ние със сигурност мислим да отидем, така че идвай смело. Обаче мислим да останем до към 3 часа, че после сме на бабин дом.

# 11
  • Мнения: 5 228
Аз пак се изложих - пуснах темата, а няма да мога да дойда, таткото ми е спретнал цяла програма за деня  Sad .

# 12
  • София
  • Мнения: 1 845
В момента се показа слънце на хоризонта.

# 13
  • Мнения: 4 242
Тръгвам! Laughing

# 14
  • Мнения: 3 550
Ех, късно пуснах интернета и ще пропусна срещата. Ще водите ли татковци. Нашият е в командировка, ама да знам за следващия път.

# 15
  • Мнения: 4 242
Ами трябва да се уговаряме предварително за татковците, за да не се получи някой тати да е сам, щото едва ли ще му е приятно Wink
Защо днес всички се уплашиха от времето, беше топло и слънчево? Rolling Eyes  Тук желаещи бяха поне 3 мами а бяхме само с marissha и още едно майче (не от форума). Хайде другата седмица дано сме повече Laughing
Ето снимковия материал Laughing

# 16
  • Мнения: 8 464
СТрахотни снимки Мери!Ами аз не съм се уплашила от времето но нямаше кой да ни докара защото татито беше на работа.Но имам надежда че няма да пропусна следващата среща. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт