Клуб на храбрата шивачка - 4 тема

  • 115 566
  • 599
  •   1
Отговори
# 585
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Търся интересни модели на макси поли за по-едра и висока фигура,с нестандартни разкроявания и модерна визия newsm78

# 586
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
ехоооо,още чакам

# 587
  • Мнения: 206
И аз да попитам някой може ли да ме насочи към кройта на тези "възглавнички" от снимката , че от един час не мога да го измисля как се шие това  newsm78

# 588
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Като кутия /паралелепипед/:)

# 589
  • Мнения: 8
момичета пишете в стара тема вече сме тука http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=393594.0

# 590
  • Мнения: 2
момичета знае ли някой къде в софия правят илици на палто

# 591
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
В близост до женския пазар, правят илик с око, там има няколко цехчета.

# 592
  • Мнения: 2
благодаря ivalex това на завоя на трамвая ли е?

# 593
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Да точно там от ляво преди пазара.

# 594
  • Мнения: 2 096
Здравейте,
имам  малък син, който иска да е джудже на Дядо Коледа.. искам да го облека с такъв костюм, но не мога да намеря.. мога да взема плат и да го дам на една приятелка за шеф,но аз трябва да и го разкроя.. та ако някой има кройка за момченце 96см за панталон с ластик и блузка, моля за съдействие..

# 595
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Sky, извади кройка от някоя негова дрешка.
Ще е най0лесно, бързои сигурно.

# 596
  • Мнения: 2 096
взимам панталонче очертавам и оставям по два см за шев.. така ли

# 597
  • Мнения: 452
Стига вече писахте тук,отдавна вече има нова тема.

# 598
  • Мнения: 262
Запис,да почета като имам време. Embarassed

Старата ми машина беше TOYOTA,доста стар модел но бая нещо е ушила.

Новата е някаква юбилейна бройка на Пфаф(уж 100 г. пфаф)  и се казва Грицнер Sick.Купихме я с мъжа ми преди около 6-7 години и беше около 500 лв,не ме е дънила досега но няма никакви екстри.
Елементарните,различни тигели и опция за елик,и няколко окрасителни и двоен newsm78.
Бях супер разочарована че трябва да купя тая нечувана марка(поне за мен де),но тези който ме блазнеха не ми бяха по джоба бяха от порядъка на 1200 лв Thinking.

Сега шия завивики на децата от парчета,или така наречения пачурк но изопачен по мой си начин.
Шия си чанти и им правя ръчни апликации.
Обаче снощи ми казаха че съществували някакви мини машинки точно за такава апликация,изглеждали като голяма машинка за телбод.Някой има ли идея и виждал ли е такива машинки newsm78.

Режа всичко до което се докопам,като бях малка накълцах роклята на баба ми която си беше приготвила за изпращането си от тоя свят.Не ме биха,но си бях за шамари....още ми го споменават Sick

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 12:17 от bg_mama

# 599
  • Мнения: 0
запис от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт