Патрик Суейзи си отива?

  • 5 347
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 176
Не знаех.
Толкова много го харесвам, особено в "Крайпътна къща".
Криво ми стана. Искам да се оправи.
Стискам палци.

# 31
  • Мнения: 2 161
Патрик Суейзи е незабравим в Призрак.Незнам защо,аз имам чувството,че ще преодолее болеста.

# 32
  • Мнения: 620
Жалко наистина Confused
Въпреки,че като визия никак не ми допада все пак ми е кофти за него. Дано има сили да се бори с гадът-рак Confused

# 33
  • Мнения: 17 407
НЕ съм чувала за излекувани от карцином на панкреаса. МНого злокачествно нещо и бързопрогресиращо....
Дано, все пак!  Sad

# 34
  • Мнения: 1 671
Бих му казала, че ролята му в Мръсни танци беше пример какво е да си мъж на място и истински джентълмен.
Бих му казала, че животът му не е протекъл напразно, че е направил нещо незабравимо и красиво.

# 35
  • Мнения: 2 152
Той е велик, легенда

Всички умираме рано или късно
Важно е какво оставяме зад себе си и с какво ще ни запомнят хората

Много ми е мъчно,болестта е коварна и Дренка е права за фаталния изход

# 36
  • Мнения: 385
Не бях чула за болестта му, много жалко. Неприлични танци съм гледала около 100 пъти сигурно и сега го имам на диск.  Преди малко повече от година баща ми почина от рак на панкреаса и трябва да ви кажа, че това е един от най - болезнените видове рак и че според лекарите шансовете за оздравяване в този случай са почти равни на нула.
Горкия човек, като знам какво го чака. Дай Боже да се пребори, но...

# 37
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Много ми харесваше в Неприлични танци, жалко за човечеца  Weary

# 38
  • София
  • Мнения: 6 363
за съжаление, ракът на панкреаса е коварен с това, че когато може да се диагностицира, вече е късно. средна преживяемост - 6 месеца.

# 39
  • Мнения: 349
Много тъжно smile3518,един от любимите ми актьори.Дано пребори рака,все пак Praynig

# 40
  • Мнения: 11 818
Тъжно ми е, защото любимите ми актьори вече са стари или мъртви.
...той е един от малкото наред с Нюман, които имат дълъг брак с една жена. Като жена, това ме впечатлява.
  Peace

Голям актьор, незабравими роли - наистина много от нас тук сме израснали с неговите роли и за пръв път сме открили и разбрали първите чувства! За мен специално филмът Dirty dancing е такъв! Гледан и превъртан 100-пъти на старото видео, заучаване на танците.. и т.н

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
рак на панкреас...ц ц ц... възможно най-гадния и нелечим рак...  Tired
Мога да се моля единствено за чудо  Praynig

Велик е Патрик.

# 42
  • Мнения: X
 Cry Много ми е мъчно. Не знам какво му бих казала,но знам,че ще го помня и съм благодарна за страхотните филми,под знака на които мина младостта ми. Искрено се надявам все пак да успее да се пребори...

# 43
  • Мнения: 1 312
Разплака ме тази тъжна новина.
Отраснах с неговите филми,обожавах ги.
И този клип-Деми плаче толкова истински,толкова красиво.

# 44
  • Мнения: 4 371
Като малка бях влюбена  в него......
И аз.
Много тъпо Confused
И клипа в първия пост...не го изгледах Cry

Общи условия

Активация на акаунт