Как бихте постъпили на мястото на полицаите?

  • 2 813
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 841
Разбирам справедливия гняв на всички, и за мен няма никакви по-гнусни престъпления от тези, чиито жертви са ДЕЦА.

Единственото, което ме смущава в темата е намесването на полицията като институция и на полицаите като пазители на обществения ред. Не може и не бива да има полицейски произвол. Не знам доколко сте следили доста нашумелия случай с т.нар. Чората, не си и спомням май да е имало тема за този случай. И там може да се каже - пречукали един наркотрафикант, какво толкова... Какво толкова, ама и не е така. Ами ако се объркат? Ами ако набедят невинен човек? Ако някой нагласи така обстоятелствата, че да накисне някого? Мисля, всички сте чували и за случая с Ваньо Александров, екзекутиран абсолютно несправедливо.

Така че призива ми е - нека споделяме ЛИЧНИТЕ си убеждения, без да намесваме полицията. В този контекст не е коректно.

# 46
  • Мнения: 1 217
Така че призива ми е - нека споделяме ЛИЧНИТЕ си убеждения, без да намесваме полицията. В този контекст не е коректно.
Съгласна Peace Кажете как да редактирам заглавието само newsm78 И все пак не виждам нищо некоректно.

# 47
  • Мнения: 2 716
Имах аз едни идейки.... Доживотен затвор от сорта на Алкатрас.
Без охрана. Просто в средата на океана. Пускат ги там с парашути. И толкоз. Да оцеляват.

# 48
  • Мнения: 1 477
Педофилите са огромна грешка на природата.Не ми се мисли как се чувстват родители ,чиито деца са преживели този ужас.Мога само да гадая...Но аз на тяхно място не бих се поколебала да раздам правосъдие(понеже държавата ще го направи в минимални размери).Дали заслужават тези животни смъртна присъда:Да!С облекчение бих излежала присъда за убийство, ако знам, че друга гад няма да посмее да причина такава гнусотия на невинно дете.Дори само мисълта за подобно нещо ме ужасява.

# 49
  • Мнения: 1 289
Отговорих с първата опция.Незнам що за създания са тези индивиди.Да не дава Господ на никой родител подобна мъка.Честно казано незнам как ще реагирам в подобна ситуация , а и най-малко от всичко искам да разбера....

# 50
  • Мнения: 81
гласувах

# 51
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Отговорих с опцията "Дори им е малко", но със задоволство се сещам как един колега лежал в затвора по Живково време за измама - ми разказа, че педофилите и изнасилвачите бивали ежедневно наеб..ни в затвора. От тази г.т би било добре ако това е така и сега, да полежат някоя и друга годинка и после да ги разстрелват публично за назидание..

# 52
  • Мнения: 6 274
  Права си...  Ужасно си права. Да ти изнасили детето, а ти да го храниш от данъците които ти открадва държавата. Не ме интересува дали се води болен или престъпник. Къде е хан Крум...........
Гласувах с трета опция . Съгласна съм  100% .

# 53
  • Мнения: 1 095
СМЪРТ ПО ОСОБЕНО ЖЕСТОК НАЧИН !
Това е моето предложение !

Общи условия

Активация на акаунт