Черен списък на лекари в Бургас

  • 640 955
  • 1 095
  •   2
Отговори
# 840
  • Мнения: 3
др. Мартинова е мисля стажантка в родилното в МБАЛ ... мноооооого некомпетентна!!! 100% в списъка  #2gunfire

# 841
  • Мнения: 150
аз пък като раждах на смяна бяха Мартинова и Ангелов. Мартинова ми направи мануален преглед в началото на смяната си, който нито ме е болял, нито ми е бил неприятен За компетентността и не мога да се изказвам, тъй като раждах при Ангелов, но тя също беше в залата и след раждането докато акушерките се суетяха около мен разговарях с нея - доста приятна ми се стори, не ме е нагрубявала нито преди, нито след раждането.
Ангелов пък от друга страна не исках нито да виждам, нито да чувам заради предишна среща с него, но се радвам, че именно при него родих, защото като акушер се оказа много голям профсионалист - нещо, което не мога да кажа за него като гинеколог, защото беше готов преди 5 години да ми постави диагноза "ендометриоза" само след един бърз преглед.
Добрева пък ми води консултацията - толкова двойнствена жена не бях виждала - веднъж е мила и приятна, обяснява добре и изчерпателно. на следващия път е коренно различен човек - студена и едва ли не готова да те изхвърли от кабинета си.

# 842
  • Мнения: 3
На мен пък ми следеше бременноста Гавазова. Тя до последно не ме познаваше и като отидох да си взема картата за раждане, акушерката я нямаше, и аз с огромен корем ще ходя да раждам на сутринта, пък тя си мислеше че съм за преглед и остана изключително изненадана че съм нейна пациетка  Laughing

# 843
  • Мнения: 0
Абе д-р Мартинова да не е едно младо момиче, с тъмна коса, малко под раменете?  newsm78
На мен пък ми следеше бременноста Гавазова. Тя до последно не ме познаваше и като отидох да си взема картата за раждане, акушерката я нямаше, и аз с огромен корем ще ходя да раждам на сутринта, пък тя си мислеше че съм за преглед и остана изключително изненадана че съм нейна пациетка  Laughing

# 844
  • Мнения: 0
Сега да добавим и още един доктор от Бургас, а той е доктор Албелтаджи, който постави диагноза на баща ми тумори на пикочния мехур, а незнайно откъде тогава в Пловдив му изкараха камъни и нямаше и следа от така наречените "тумори на Албелтаджи" какъв "доктор"е тогава като не различава заболяванията, а дори беше насрочил и час и дата за отстраняване на"тумори"

# 845
  • Мнения: 3
Абе с 2 думи недай си Боже да ти се наложи на лекар да отидеш, че не се знае..... Скоро ходих до Варна за амниоцинтеза и мамите дето са от Варна бяха изключително учудени защо от Бургас, дето е голям град уж, ние във Варна ходим. Пък с тази амниоцинтеза, като влязах в кабинета за манипулацията и казах от каде съм те директно ме попитаха Гавазова ли ме е пратила.... апък тя си ми даде адреса на часните майтини домове в Пловдив, София и Варна, защото само там се правели. И ние с мъжа ми като едни патета и нали първо дете и квото кажат.... Ама да ни е живо и здраво детето пък здраве да е Simple Smile  Simple Smile Simple Smile  Simple Smile 

# 846
  • Мнения: 0
Аз също не съм доволна от д-р Ламбов и го добавям към списъка. Абсолютно некомпетентен.

# 847
  • Мнения: 0
 Др. Велимир Медаров жди-пи в МЦ2.Зимата след една студена сутрин прибирайки се от рожден ден  получих ужасни болки ниско долу в корема..наистина отвратителни и срязващи Sad и така в продължение на 10 дена  не можех да изляза от вкъщи от болки  след което реших да посетя въпросния доктор който ми пусна изследвания  кръв и урина.На другия ден,когато отидох да си взема изследванията , сестрата ми каза още в чакалнята ''Оооо ти си здрава,нищо ти няма,можеш да си ходиш вкъщи" принципно имах доверие на лекаря и сестрата понеже ме познаваха още от много малка,познават родителите ми,които са им колеги... и така все пак реших да вляза в кабинета и да си взема изследванията..утайката ми беше доста повишена,а ЦРП-то ми почти 8 пъти над нормата.Общо взето всичко говореше за възпаление на пикочно-половата система... но лекаря реши че това е предменструален синдром и ми изписа НоШпа и СТИМОЛ ''за самочувствие ''.. както той каза.След още 10 не можех да ставам от леглото от болки,дори не можех да ходя по малка нужда защото болеше ужасно много.след което на 20тия ден получих ужасна криза..не можех да дишам,не можех да се мръдна ..при всяко вдишване и издишване ме бодеше пбодребрието в продължение на половин-един час после затихваше малко но сутрин със ставането или лекото обръщане на ляво или надясно пак се почваше ...накрая реших сама да ида при гиниколог и се оказа  че левия ми яичник целия в  някаква гнойна капсула която обхваща и трабичката и искаха да ме хоспитализират и да ме оперират.. но добре че не се съгласих и  имам роднини в Германия веднага заминах .там хората ме гледаха на всякакви възможни уреди,направиха ми всякакви изследвания.предгледаха ме дори няколко лекари,за да е всичко точно.Оказа се че яичника ми е двойно оголемен ,не е бил капсулиран все още ,но една такава операция на възпален орган би довела до влошаване положението и може би дори до премахване му.Аз съм едва на 17,щяха да ме осакатят за цял живот ! болката в подребрието е била в следствие на възпален бъбрек,също така съм имала и киста на болния яичник ... Хората за 5 дена ме вдигнаха на крака и за всичо това платих  само 50 евро (по 10 на нощувка) а тук оставих 100лв само за прегледи в ''дева Мария'' където не ми поставиха никаква диагноза.Благодаря на Бог и на компетентните и мили лекари  в болница Dritter orden,Mюнхен  тези смотаняци тук сигурно щяха да ме скопят като свиня
Също така съм много много благодарна на Др. Vivian Pramataroff ,бургазлиика акушерка която преди 10 години се мести в Германия и в момента практикува и преподава на студенти там Simple Smile)

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 14:05 от anaoY

# 848
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
радвай се ,че не си ''скопена като свиня'', защото аз съм ,и въпреки това се радвам на края на втората си бременност .....
кой в Дева Мария не ти видя проблема ?

# 849
  • Мнения: 3
На мен ми е много интересно как ви лекуват личните ви лекари при настинка, грип, бронхит и от типа  , защото моята с какъвто антибиотик имам вкъщи, какъвто сироп имам вкъщи и същите капки за нос + витамин С .... само смехурковци

# 850
  • Мнения: 150
Ами аз съм при д-р Красимира Ганчева вече 10г, доволна съм от нея, не бърза с антибиотиците, когато е необходимо, в 90 % от случаите изписва Оспамокс 1000 мг, капките за нос и  тя ми казва, че мога да ползвам по моя преценка, дори ми е препоръчвала промивки на носа с физиологичен разтвор, за сиропа за кашлица също е предлагала понякога избора да е мой, въпреки че когато съм и искала съвет ми е давала някое ориентироъчно име. По отношение на антибиотика, ако правилно съм разбрала лекарката ти те съветва да приемаш каквото имаш вкъщи, така ли? Ако е така за мен това е меко казано странно - да не кажа безотговорно - първо защото се предполага, че антибиотик се закупува само с изписана преди това рецепта, и не би следвало да си имаш вкъщи запаси, второ защото различните бацили от различни средства се повлияват, и най-важното защото такъв неконтролиран прием може да доведе до резистетност - т.е. устойчивост към това конкретно лекарство и то спира да ти действа. Коя е личната ти лекарка/лекар?

# 851
  • Мнения: 0
Добавям с чисто сърце д-р Люцканов със своите "знания и умения" за мен не е никакъв специалист. Той ми води ЖК и "БЛАГОДАРЕНИЕ" на него ми се роди детенце с множество увреждания Sad , които е можело да се видят още през първите седмици на бременността. Това за мен е човек, който си играе със съдбите на хората. Не бих го препоръчала никога за доктор!!!  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 852
  • Мнения: 3 016
Mecanka,дълбоко съжалявам за случилото се ,защото преди 5 години и аз минах по този път .За съжаление в Бургас всички д-ри са на това ниво-много, много ниско.Няма специалисти в този град.

# 853
  • Мнения: 2
Миналия месец бях в прехвалената Дева Мария при голям специалист гинеколог от Русе, взеха  ми  биопсия  за  хистологично  изследване. Понеже  диагнозата не беше сигурна си поисках материалите от болницата. Казаха  ми  че ги правили в държавната МБАЛ, ПОТРЕСЕНА  СЪМ. ДА СИ ПЛАЩАШ  КАТО  ПОП А  ЧАСТНАТА  БОЛНИЦА  ДА  НЯМА  СОБСТВЕНА ЛАБОРАТОРИЯ  ПРИ  ГОЛЯМОТО  ХВАЛЕНЕ. НАЛОЖИ  СЕ  САМА  ДА  ХОДЯ  ДО  ДЪРЖАВНАТА МБАЛ И ДА  СЕ  МОЛЯ НА  НЯКАКВА КОЯТО  СЕ  ДЪРЖА  УЖАСНО ДА МИ ДАДЕ  МАТЕРИАЛИТЕ.

# 854
  • Мнения: 2 011
Д-р Велева - педиатър в МБАЛ"Дева Мария"

Заведох двегодишния си син при нея с неповлияваща се от антипиретици Т, кашлица, хрема. Каза, че гърдите му са чисти, имал секрети в носоглътката. За всеки случай(!!!) му изписа антибиотик. Четири часа по-късно ни приеха за лечение в болница. Лекарката в спешното установи пневмония още щом го преслуша, рентгенът го потвърди. Сливиците му бяха целите в гной. А д-р Велева не видя и не чу нищо. Добре, че все още си вярвам на интуицията, която ме прати в спешното. Категорично не вярвам толкова да се е влошила картината за тези четири часа, че да се опитам да оправдая д-р Велева за немърливостта й.

Не съм от Бургас, иначе бих отишла отново в тази болница, за да й кажа в очите мнението си за нея.

Общи условия

Активация на акаунт