Аборт

  • 11 932
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 391
Elena_Dra, съчувствам ти за ситуацията, в която си изпаднала, но мисля, че е по-добре родителите (и в частност майка ти) ти да разберат. Може би те ще могат да те научат как да се пазиш по-добре, след като досега не си го разбрала!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Ей, не нападайте така горкото момиче. Вече ще знае да се пази. Жалко, но факт.

Елена, кажи на майка си, няма начин. Най-много да се ядоса, ще премисли, ще и мине и ще ти бъде опора - майка ти е все пак! А след това си опичай акъла! Успех!

# 17
  • Мнения: 3 268
Доколкото знам до 18г. навсякъде искат подпис от родител.Може и да има някакво нововъведение.Ето телефона на болницата:02/ 403 4000 .Обади се и ще ти кажат, няма защо да четеш лекциите за предпазване от бременност на някои изперкали майки в този форум.

 Успех!
Направи както ти е казала Биляна и не чети повече в темата,защото ще те разпънат на кръст.Не се притеснявай,на всеки се случва,дори и на майките от този форум.

# 18
  • Мнения: 1 085
Мило момиче много съжалявам че ще стигаш до там!Поговори с майка си защото тя най добре ще те разбере , може да ти се навика и така нататък но ти си нейна дъщеря.А на колко си ако не е тайна?

# 19
  • Мнения: 89
В Токуда се плаща  само 150 лв за избор на екип,ако абортът е по-медицински показания.Не мисля,че ще те бавят повече отколкото в Майчин дом,дори лично се убедих,че е точно обратното.Преди 2 дни ми направиха в Токуда и грижите,който положиха за мен бяха удивителни.Не се страхувай,гарантирам ти,че нищо няма да разбереш(имам предвид физически..)Кажи на родителите си и отивай.Без да отлагаш.Всеки е грешил.При мен сега беше спонтанен аборт,за съжеление,но преди доста години и аз бях в твоето положение(бях доста по-голяма от теб,но пак се случи..)

# 20
  • Мнения: 4 784
"Процедурата"... зависи от това колко си бременна. Ако си съвсем в началото, има варианти с хапче
Преди почти 3 години ми се наложи да правя аборт. Бях бременна в 5 г.с., консултирах се на няколко места и единствения възможен вариант си беше аборт. Преди години е имало някакви хапчета, но вече били заранени.
Към момичето, задало въпроса - най-добре е да се консултираш на мястото ,където си избрала да се извърши процедурата. Там ще ти отговорят най-точно на въпросите.

# 21
  • Мнения: 14 133
Наистина, няма смисъл да нападаме момичето.  Naughty
Безгрешни няма. Сподели с родителите си и звънни в Токуда да си уговориш нещата навреме.
Късмет!!!  Praynig  Peace

# 22
  • Мнения: 750
Момиче колкото и ужасна да ти изглежда (ако изобщо е така) мама си е мама, едва ли някой по го е грижа от нея за теб! Престраши се и и кажи, като мине "първата вълна" тя ще знае какво да прави. Не се опитвай да се справиш сама, нека лекарите знаят че някой е с теб ,че някой може да им държи сметка.Един ден ще искаш да станеш мама, пази се! Успех!

# 23
  • София
  • Мнения: 5 572
Вени, изпозлват се хапчета и сега... в "Токуда" поне със сигурност... Знам, защото преживях мисед през януари тази година и ми предложиха варианти...

# 24
  • Мнения: 363
Доколкото знам до 18г. навсякъде искат подпис от родител.Може и да има някакво нововъведение.Ето телефона на болницата:02/ 403 4000 .Обади се и ще ти кажат, няма защо да четеш лекциите за предпазване от бременност на някои изперкали майки в този форум.

 Успех!

нововъведение НЯМА!!!
а защото се пропускат лекциите на изперкалите майки раждат малолетни и оставят децата си!

# 25
  • Мнения: 363
Мило момиче много съжалявам че ще стигаш до там!Поговори с майка си защото тя най добре ще те разбере , може да ти се навика и така нататък но ти си нейна дъщеря.

напълно съгласна съм!!!

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
нововъведение НЯМА!!!
а защото се пропускат лекциите на изперкалите майки раждат малолетни и оставят децата си!


 

Първо, това е раздел за Майки - бъдещи и настоящи - Форум за обмяна на опит и споделяне проблемите и радостите, съпътстващи бременността, раждането и отглеждането на бебетата. Изкушавам се да напиша нещо, от което няма да останеш много доволна, но тъй като едно от правилата на форума е да се спазва добрия тон, няма да го направя. Питай в болницата направо!

 Пази Боже от съвета на такава майка Mr. GreenАко й бях дъщеря и така разговаряше с мен, още малка и невръстна щях да бягам от нея и да не се прибирам вкъщи! Laughing

 Има си подходи за разговор с деца, но в никакъв случай те не са чрез нападение!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 227
Неудобните мнения никога не са били "на мода".   Whistling

# 28
  • Мнения: 3 376
В някои клиники се съгласяват и без родител Rolling Eyes

Знам една такава,водих моя близка,която беше на 16 тогава,но не е в София.

# 29
  • Мнения: 1 518
Здравейте, налага ми се да направя аборт. Кажете има ли някои информация за абортите в Токуда, защото на там съм се насо4ила. Искам да знам необходимо ли е присъствие и съгласие на родител и каква е процедурата. Моля, който е запознат да ми пише. Благодаря!
Съгласие на родителите се изисква само ако си непълнолетна. Това е законово положение, така че няма никакво значение дали болницата е Токуда или някоя друга. Ако си пълнолетна т.е. навършила 18, не е необходимо ничие съгласие, само ти решаваш дали да го родиш или не.

Общи условия

Активация на акаунт