с роднини ли живеете?

  • 4 203
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 234
Не отивай да живееш при роднини за нищо на света.Ще съжаляваш цял живот.Преди мен доста добри доводи са ти дали.   bouquet

# 76
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
От 2г.живеем със свекърите,но с мъжът ми чакаме с нетърпение да ни построят къщата и се местим.Може би още една година ще живеем с тях,но няма начин.Въпреки че се разбираме много и много ми помагат,смятам че младите трябва да са си отделно.

# 77
  • Мнения: 2 438
Самостоятелното жилище е единствено приемливия вариант за семеен живот.
"Всяка жаба да си знае гьола и реда на квакането."

# 78
  • Мнения: 1 599
Не отивай да живееш при роднини за нищо на света.Ще съжаляваш цял живот.Преди мен доста добри доводи са ти дали.   bouquet

 newsm10 newsm10
Ние живеем сами, но и малкото пъти когато идва майка му на гости и спи в нас (за 1 седмица например ) е кошмар..... аааа неее само самостоятелно...

# 79
  • Мнения: 817
Аз съм на мнение, че е по-добре да си живеете отделно от родителите. Колкото и да се разбирате се появяват дрязги по време на съвместното съжителство. Ако имате нужда от помощ през първите седмици след като се роди бебето нека идват да ви помагат, но да живеете заедно едва ли е добра идея.

# 80
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
ние живеем с баба ми и е страхотно! винаги имаме топла супа и вкусна бабина манджа. всеки си има своята свобода и интимност. вярно и апартамента го позволява Peace

# 81
  • Мнения: 474
Самостоятелно и не съм си и помисляла да живеем с някой "външен" за семейството ми - 5 години само аз и мъж ми, от 1г. и 6м. и със сина ни. Като родих идваха бабите и много ми помагаха. Сега майка ми гледа малкия- идва сутрин и вечер си отива. Друг вариант не сме си и помисляли. Е, верно, купихме си апартамент на 10 мин. пеша от едните и от другите родители. Но всеки си знае къщито, вратата, семейството и навиците.  Laughing

# 82
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Живеем съвсем отделно и напълно самостоятелно доста преди да се запознаем дори.

# 83
  • софия
  • Мнения: 636
Живеем напълно самостоятелно.
И съм страшно доволна от този факт.
Помощ винаги е нужна, но  спокойствието на моето семейство е на първо място.
Колкото и да са добри родителите ни винаги ще има напрежение когато няколко поколения живеят под един покрив.

Ако може да си останете там където сте , по добре си останете. Peace
И ние така. Майка ми живее на 10 мин от нас и винаги е насреща за помощ, но и тя милата предпочита всеки да си е на къщата-и е права.

Общи условия

Активация на акаунт