хубави звучни български никове

  • 8 827
  • 134
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
..изписани на кирилица ..като моя   Grinning  Защо са толкова малко?  Погледнах горе преглеждащите форума и ми се зави свят от никове на маймуница. Срамите ли се от кирилицата, що ли?  newsm53

Що? Сега ще ни обявите, че не сме патриоти или имаме проблеми с идентичността (или нещо мнооого по-дълбоко)? Хайде сега пък да си разплета чорапите, че никнейма ми е на маймуница и не звучи по българско му, за да съм в тон с още няколко десетки потребители Laughing Да си ядете ушите с тези теми (с най-добри чувства го казвам) Laughing

# 16
  • Мнения: 2 386
Скитнице, нима точно ти не мина през всички вариации на djane, MRS еди-какво-си и т.н.?
Или само мина да се похвалиш с новия ник? Laughing


Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 14:36 от Еванесънт

# 17
  • Мнения: 2 196
Тъдъм. Моят е на кирилица (е, не в оригинал де), но пък не е много български.  Thinking Брях.
Той и моят е същата работа.
Но не си го сменям.

# 18
  • Мнения: 2 401
Стига глупости, твърдението, че написан на латиница ник говори за срам от кирилицата е безумно.

Моят си е точно на латински, би било изключително грешно да се изписва на кирилица Wink

Всеки има право да си слага какъвто си иска ник.

Аууууу колко люта мацка. Ама се връзва  Laughing

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 133
"хубави звучни български никове"
прякор някак не е "cool", нали
иначе се "записах" на латиница по навик от старите ОС, които имаха проблеми с разните кирилици

# 20
  • Мнения: 950
Нямам нищо против кирилицата, но някой шрифтове (на кирилица) компютъра ми не може да ги разчете (а и не само моя) и поради тази причина моя е на латиница.

П.П. Най-вероятно проблема е в кирилизатора, но досега не съм успяла да го оправя.

# 21
  • Мнения: 293
За тая тема съм  Simple Smile

# 22
# 23
  • Мнения: 2 897
Бих си написала името на кирилица,но е заето отдавна.За друг ник не се сещам,а и не искам.


Срамите ли се от кирилицата, що ли?  newsm53

Не мисля,че това е причината,дори ти много добре го знаеш Wink
 

# 24
  • София
  • Мнения: 6 074
И аз съм за тук  Flutter, макар и с малка буква... но пък компенсирам с удивителна!  Wink

# 25
  • Мнения: 11 314
Латинските никове не ме дразнят, когато са смислени.
Дразнят ме безсмислени съкращения, ред от букви, тирета и точки.
Тогава се чудя просто имат ли произнасяне.
Май съм за тук? Wink

# 26
  • Мнения: 2 897
Твоят ник е пример за хубав и звучен такъв  bouquet

# 27
  • Мнения: 152
Твоят ник е пример за хубав и звучен такъв  bouquet
и твоето име е много красиво...  Embarassed  bouquet

# 28
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
На кирилица съм.
Дали е хубав или оригинален, не ми пука особено.

# 29
  • Мнения: 231
Айде и аз съм при вас Party Не изневерих на ника си дори когато се появи една koketka1 и ме помоли да си сменя ника и тя не знае защо,сигурно щото се беше регистрирала доста след мен #Cussing out ама аз си държа на моята кирилица защото ник-а ми излиза най-отпред пред всички Laughing  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт