СЕПТЕМВРИйско бебче мило в мамино коремче се е скрило!

  • 9 877
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
здравейте отново Simple Smile

имам едно "служебно" питане - ли4ната ми лекарка настоя, че най-то4ното време за 1 преглед е 10-11 седмица и това беше последната й дума. По сте4ение на обстоятелствата лекарката, която си избрах беше болна в 10 ми с., а в 11 - не бях в Бс. Днес ходих НАЙ-НАКРАЯ, НО ТЯ БЪРЗО -БЪРЗО МЕ ИЗГОНИ - нямала лимит по ЗК.   #Crazy и не само тя - още 2 ме отпратиха  smile3515

 Това, което основно ме вълнува е - 12 /евентуално 13 г.с./ късно ли е за 1 ж. консултация?
Не мога да си намеря място..направо ще убия някой до края на деня  Rage Rage smile3515

# 16
  • Мнения: 45
И накрая едно въпросче ? Някой знае ли нещо по въпроса, че при сключване на брак, ти се полагат някакви дни отпуска от работа... Нещо такова бях чела и се чудя... ако има някой запознат, моля да ме осведоми Simple Smile За първи път ще се женя  Mr. Green   Лек и хубав ден ви пожелавам !

здр Simple Smile
добре дошла в клуб и аз за 1 път ще се женя и поразу4их малко нещата. Това, което разбрах, е, че ми се полагат няколко дни. Колкот точно засега не мога да ти кажа със сигурност, но не бяха много. Пак ще се консултирам с една позната и ще пиша.

# 17
  • София
  • Мнения: 372
моарейн, novi4ka, за сключване на брак се полагат два дни  Hug
КТ - Чл. 157. (1) Работодателят е длъжен да освобождава от работа работника или служителя:
1. при встъпване в брак - 2 работни дни;

Григчо  welcome и само хубави новини от теб  Naughty
novi4ka, до колкото знам има мами, които са с по-ранен термин и още не са се записали. няма защо да е късно. има време за изследвания - само за феталната морфолотя, ако искаш да правиш трябва да побързаш  Naughty

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 10:50 от adicted

# 18
  • Мнения: 45
adicted, направо ми идва да те разцелувам  Hug  Kissing Heart
аз толкова се бях ошашкала. Думите ти  bouquet ме поуспокоиха

# 19
  • Мнения: 288
Здравейте и от мен  Simple Smile
Изписаха ми хапчета за киселините Лансопрол,чували ли сте нещо за тях.
И аз да попитам мамите с повече опит когато ще е секцио и бебето се развива нормално може ли да ме срежат 10 дена преди термина

# 20
  • Мнения: 125
Здравейте, сладуркииииии  Hug Hug Hug
Много ми е гот да ви чета, макар да не мога да пиша толкова много.
Сега пък аз да се похваля каква съм съобразителна (умря ми циганката бе).
Мойто коремче вече толкоз осезателно порасна, че тая сутрин като тръгнах да се обличам за работа стигнах до неизбежния извод, че горните ми дрехи вече никви ги няма. И ща - не ща тръгнах по тениска и якето отгоре с идеята през деня да си купя някъв суйчър от мъжките, че са ми най-удобни май. Да де ама едно такова чудо струва 40лв. тука в близкия магазин, бе  Crazy
Та ваш`та приятелка бръмба си дигна дупето та бух - във втората употреба. И тъй, след 10 мин. и за 20лв., излязох обзаведена с три супер удобни дрешки. И съм много горда със себе си, че се сетих така да направя  Grinning
Та тъй  Peace

Муцо - за бързо, лесно и полезно - аз вчера заформих един таратор - ейййй, няма такава благина. За пръв път откак съм бременна ям толкова много (две купички демек).
Иначе и аз все повече се замислям какво ям. Като се сетя преди какви боклуци съм поглъщала със седмици наред ooooh!

Това е от мен засега, момичета! Много ви цункам всичките!

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте, весел и усмихнат ден и от мен!
Точно така два дни се полагат по кодекса на труда за встъпване в брак и аз си ползвах преди година и половина!
Не се включвам често, но съм добре, оплаквания няма и другата седмица сме на консултация.Подробности другата седмица, надявам се да има и снимка,пък ако попорасне коремчо ще го снимам и него!Сега още не е за показване! Днес веремето е чудесно навъвън как не ми се седи на работа да знаете!newsm51 newsm08
Относно дрехите и аз се принудих вече да си купя нов панталон, че ми омръзна да ходя разкопчана и дадох 40лв. за панталон, който не струва и за 20 ако не е ластика да разширяване отгоре!Ама кво да се прави трябва да ни е удобно!

# 22
  • Мнения: 822
adicted, novi4ka,tintipv мерси за инфото Simple Smile Ще си ги ползвам с удоволствие!
бръмбъзъче, аз от време оно си пазарувам изключително от втора употреба и съм много доволна. Имам дрехи отпреди 10 години от там и не са мръднали. А онзи ден получих подарък една туника от обикновен магазин, на първото пране и се разшиха конците. Иначе по магазини разни са много скъпи дрехите, особено за бременни. Направо  ooooh!

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 27
Честита ни тема, готините! Heart Eyes Сега ще си пия кафето с мляко с вас и отивам до магазина за--ядене, естествено:))! Благодаря за всички предложения за салати и хапване. Тараторът ми присъства в менюто, бръмбе, екстра е:).
А снощи пак не можах да остана до късно да пиша, защото ме мъчеше един зъб..и нямах сила да пиша.. Като се събудих сутринта- всичко беше оки. Знаете ли, ако ни заболи зъб какви манипулации са позволени? Доколкото знам- никакъв аналгин, никакви упойки!
бръмбъзъче, ние ще ходим официално по магазините, следи темата за среща за шопинг и ела пак с нас, и във втората ще влезем:)
novi4ka, спокойно, мила- Бургас е голям град, имаш толкова много лекари като избор, разбирам те напълно, но точно сега трябва да си спокойна.. после се обади да кажеш какво е станало! Сигурна съм, че ще намериш добра лекарка. Успех ти пожелавам!
Кога е сватбата на едно от момичетата тук? Ако е минала, да сподели, да постне снимки Simple Smile
Слънчево да ни е в сърцата и в тези на бебчетата ни в коремчетата! Бъдете радостни и много любов желая!

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте сладурани Hug!
Много готина темичка пак, леле колко сте дейни, колко пишете.. Blush
Муцка, ти премести ли се в Враца или още си на Ситняково? За зъбите - мен ми правиха наскоро три и май пак ще ходя Laughing. Веселба а? Някои упойки са допустими, но това лекар да го каже кои точно. Моите бяха много зле - единия до нерв, а други два почти до нерв. ама си изтраях като кученце... Close
Аз вчера бях за първи път на гимнастика за бременни и искам да споделя,че съм много доволна от ефекта. Даже сутринта имах лека мускулна треска Grinning
И момичета никакви лоши мисли ей! Вчера като споменах в този център за съвременни родители, че съм във форума на бгмама и ми казаха - внимавай само не чети негативната част и не се коркай. Явно в страховете си понякога изглеждаме песимисти, а не сме такива нали така Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета, днес висяхме в МА около половин час с милото да чакаме корегирания р-тат от БХС при Мария Иванова. Но я нямаше и не я дочакахме. После милото е звънял и са се разбрали да отидем утре сутринта. Това, което ме хвърли в размисъл обаче, е резултатът, който тя му е съобщила 1: 5700. Беше 1: 480 след УЗИ (все пак съм на 37 и по дифолт ми е 1:200). Три пъти я е накарал да провери дали гледа моето изследване Shocked и да види дали не е в грешка с една нула.
Добре де, кажете, че не е възможно такова нещо. Започвам изобщо да се съмнявам в истинността на всякакви тестове така Shocked

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 27
Люска, радвам се, че си пак тук! Hug Аз съм в Сф до 1.04, след това се местим! Simple Smile
Леле, ама ти наистина си героиня, цели 3 зъбчета!
Много ти харесах дънките аз на тебе. Откъде са ти?

# 27
  • Мнения: 934
Момичета, днес висяхме в МА около половин час с милото да чакаме корегирания р-тат от БХС при Мария Иванова. Но я нямаше и не я дочакахме. После милото е звънял и са се разбрали да отидем утре сутринта. Това, което ме хвърли в размисъл обаче, е резултатът, който тя му е съобщила 1: 5700. Беше 1: 480 след УЗИ (все пак съм на 37 и по дифолт ми е 1:200). Три пъти я е накарал да провери дали гледа моето изследване Shocked и да види дали не е в грешка с една нула.
Добре де, кажете, че не е възможно такова нещо. Започвам изобщо да се съмнявам в истинността на всякакви тестове така Shocked

Ейй..Иринче, да не сме се засекли някъде по коридорите, а? И аз днес бях в МА да ми вземат кръв, но това беше някъде около 9,30часа. Говорих с професора, той каза, че засега няма индикации за амниоцентеза, както и че самата възраст не е причина да се прави, но повече ще се уточняваме след като излезнат резултатите. И аз се хвърлих в едни размисли.....Да правя ли, да не правя ли... newsm78
1:5700 е прекрасно! Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 7 673
Ааа, аз бях по обяд, Съншайнче Simple Smile Ама аз досега писах, писах, че не е възможно да е 1:5700 Sad

# 29
  • Мнения: 934
Ааа, аз бях по обяд, Съншайнче Simple Smile Ама аз досега писах, писах, че не е възможно да е 1:5700 Sad

Добре де....какво смяташ да правиш? Ти говори ли с професора?

Общи условия

Активация на акаунт