Пролет иде!Пчела жужи!Казанлък се множи!

  • 11 153
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Вече имам здравичък компютър! newsm44
Благодаря ви за бързите отговори!  bouquet  bouquet Още днес ще обиколя местата,които сте ми посочили за рамки.


А ти какви танци искаш да танцуваш?


За мен няма никакво значение.Не знам никакви.Танцувам свободен стил. JoyНе си падам много по народните,но бих посетила няколко урока,че освен право хоро друго не знам.Но засега ще се спра на стандартни и латино танци,защото смятам да ги посещавам заедно с мъжа ми ,а той не иска и да чуе за народни.
. Стандартни и латиноамерикански има в клуб Роза, но къде се намира сега незнам, но мога да разбера.
pepsito,моля те провери и ми пиши.


мдааа. моето занимание след раждането се очертава басейн и катерене, което съм изоставила одавна, но пък в Казанлък си има стена! Тъкмо ще наваксам сега, като няма да ходя наработа!!! Айде събирам и други желаещи, да се подкрепяме в аматьорските изпълнения  Mr. Green


Записвам се за аматьорските изпълнения! Peace

# 16
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Изтървала съм рождения ден на слънчицето на mystic! Embarassed
Честит Рожден Ден на патерици!
Да е много здрава и щастлива!
http://youtube.com/watch?v=yj6cbM-h8xg

P.S. А как се казва рожденичката? newsm78

# 17
  • Мнения: 59
Здравейте и от мен!Да се запиша и аз в новата тема!
Тере,голяма сладуранка си имаш Heart Eyes!
Yanac,ти направо ме разби,искрено се посмях като си представих Виктор да танцува латино или стандартни танци!Като го знам как "обича " да танцува Laughing. Mr. Green Направо се чудя как си го навила! Grinning
Аз пък след екскурзията в Египет,много съм се навила да се науча на belly dance,ама мисля че тук в Казанлък няма.А пък и почвам работа другия месец,а малкия тръгва на ясли,така че едва ли ще ми остава време за такива удоволствия.

# 18
  • Мнения: 147
Мамчета, искам да си сложа моя картинка (снимка) в профила, но нещо не правя като хората. Ще помогнете ли на една незнаеща  Praynig

# 19
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Мамчета, искам да си сложа моя картинка (снимка) в профила, но нещо не правя като хората. Ще помогнете ли на една незнаеща  Praynig
Terre ,я прочети тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0
Ако нещо не ти е ясно или не ти се получава пиши ми тук или на скайп. Peace
Целувки на малката. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 616
Добро утро Simple Smile

Аз тук да пусна една-две снимчици от ваканцията... http://images24.snimka.bg/005387077.jpg  http://images24.snimka.bg/005387079.jpg  http://images24.snimka.bg/005387131.jpg ;

terre, много ти е сладка малката... Хайде скоро ще я видим на разходка  Peace  Потръгна ли кърменето по-лесно?

yanac, много хубава идея за танците! Да пуснеш снимчици, като започнеш ... Wink

tikvi4ka, как си ти? Как върви чакането?

# 21
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

yanac, много хубава идея за танците! Да пуснеш снимчици, като започнеш ... Wink
 
newsm62 Ох,дано да навия Вик!Аз смятам ,че ще е забавно.Така ще си имаме общо забавление.Времето ще покаже.

Offioly,ти завърна ли се от странство?

# 22
  • В събота
  • Мнения: 201
tikvi4ka, как си ти? Как върви чакането?
Става все по-тежко  smile3515 Не че се оплаквам, ама то... абе още малко ще стискам зъби.

# 23
  • Мнения: 2 907
Нека ви почерпя по една виртуална бира за здравето на моето мише, което стана на две годиники в събота. Яна, мишоната се казва Мадлен  Wink Ето няколко снимки от събота, ако ви се гледа : Снимки

Гледах на Офи снимките. Ама тя е толкова стройна, че изобщо не си личи, че е бременна. Ех, някои винаги изглеждат добре   Grinning

Аз в момента си търся усилено работа. Просто съм луднала, тъй като всеки ден буквално пускам кандидатури, само дето никой не ме вика за интервю. Продължавам да чакам.

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 15:05 от mystic

# 24
  • Мнения: 147
Mystic, да ти е жива и здрава малката принцеса! Голяма сладурана!
Offioly, добре завърнала се  Hug и аз искам малко извън Кз ама друг път ще е
С малката от 3 дена се бориме яко с кърменето.....и май ми спира кърмата  Sad ....то не е кърмене за по 30-40мин. а нашто е по 2 часа, че и повече и след това пак се сърди, че е гладна. Днес например се размрънка в 17:00, до 19:30 се кърмихме....ма то няма нищо в гърдата, направихме една баня и продължихме да се мъчиме, най-накрая и направих АМ 60мл. - изпи го и искаше още. Направих още 30мл. от които изпи 10мл. напълни памперса и заспа спокойно. След малко лягам и аз, че не се знае кога ще ставам тази нощ  Grinning
Как ми се излиза вече на разходкаааа, не че не съм излизала до сега но все бързам да се прибера. Чакам си количката още. Тази седмица би трябвало да я получа.
Yanac, нищо не ми се получава Sad Утре ще пробвам пак и ще ти пиша на скайп ако успея да седна пред компа, че ми трябват и няколко съвета за кърменето  Blush
Аз днес видях май Горска фея в едно фотоателие, но понеже съм я виждала само 1 път за много бързо ме досрамя да се обадя да не се изложа.
Хайде лека нощ от мен! Ма то по тва време  само аз си пиша тук  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 639
Аз днес видях май Горска фея в едно фотоателие, но понеже съм я виждала само 1 път за много бързо ме досрамя да се обадя да не се изложа.
Хайде лека нощ от мен! Ма то по тва време  само аз си пиша тук  Laughing

Аз по снимките видях,  че си идвала.  Simple Smile 
Много се изненадах, че сме се разминали, аз поне ще те позная. Питах една по една колежки кой ти е взел поръчката и аз къде съм била.... Simple Smile
Утре или когато минаваш да си вземеш снимките непременно да ми се обадиш, ако пак се разминем..... Бистра се казвам.  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 062
Оф, в старата тема почти не не се вяснах, ама да се запиша поне тук пък, колко ще се появявам не се знае. Yanac, този път просто си направила върха темата. Моята Андреа е болна и почти целия ми ден минава в почистване на нослета и капане на капки  Simple Smile. А от утре го дават и застудяване така, че повече време ще си стоя на компа ( доколкото го имама де ). Ние нали сме си в къща с двор и вече започнахме да си го пооправяме малко дворчето. Сега сме замислили да правим пясъчник за децата и някаква люлка, да видим каква ще я измайстори татко им  Laughing. Ама той обича да се занимава с такива неща и му идва отвътре.

# 27
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Здравей,mile_vale!
Липсваше ни!Много целувки на Андреа.Кажи й бързо да оздравява и да ходим на разходки.Ще качиш ли нови снимки,да я видя колко е пораснала.Сигурно вече седи.А пълзи ли?

# 28
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Ще качиш ли нови снимки,да я видя колко е пораснала.

Леле как се изложих!!!! Embarassed Embarassed EmbarassedВ албума има нови снимки!
Андреа е все така чаровна и синеока.
Люси е озверял от глад. Grinning
А Виктор гледа величествено.
Много са ви сладки децата! Heart EyesДано ги видя скоро и наживо.

# 29
  • Мнения: 147
Горска фея, неможах да дойда днес, нямах бавачка за малката  Blush бабата ни остави днес самички, надявам се утре или най-късно вдругиден да дойда да си ги взема. Предполагам, че няма да има проблем като поостанат малко при вас?

Общи условия

Активация на акаунт