Пролет иде!Пчела жужи!Казанлък се множи!

  • 11 167
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 639
Няма проблем, разбира се .  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 639
Днес е св. Дариа   Heart Eyes



Честит имен ден на Дария на cazo Дарина на terre!!!!

Нека бъдат много щастливи !  Grinning

# 32
  • Мнения: 2 907
Честит имен ден на всички Дариа, Дарина и ко!
( не знаех, че в православния календар има света Дариа, ето научих нещо ново  Wink )

Забелязвам, че Феята все се крие. Все някой влиза в ателието, а тя се спотайва. Като се сетя колко пъти ходих там да я търся, накрая всички ме гледаха лошо  Mr. Green

Ако знаете как ми се идва на някоя от вашите срещи. Как мина срещата в Палас? Беше ли хубаво?

# 33
  • Мнения: 1 639
Забелязвам, че Феята все се крие. Все някой влиза в ателието, а тя се спотайва. Като се сетя колко пъти ходих там да я търся, накрая всички ме гледаха лошо  Mr. Green

Направо ме заби в земята!  Crossing Arms

Интересното е ,че щом някой не ме познава изключваш факта, че може би и аз не го познавам.  Mr. Green   Да не казвам ,че моята работа не е само да посрещам клиенти.  Simple Smile

# 34
  • В събота
  • Мнения: 201
А мен вече ме изтървахте за срещи Sad Е, поне до към примерно средата на май.....

# 35
  • Мнения: 1 639
Tikvichka , кога заминаваш ?

# 36
  • Мнения: 147
 baloni baloni baloni Честит имен ден на малките ни именнички! Да си носят със здраве името и да растат весели и щастливи деца!  baloni baloni baloni

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 20:27 от terre

# 37
  • Мнения: 616
Охо! Тиквичке, какво става? да не се те дръпнали вече за болницата? Иначе защо ще липсваш за срещи? Или трябва да почиваш повече?

Честит имен ден на Дариите, да са живи и здрави   bouquet

Аз пак ще съм към Казанлък в петък, но може и да не остана за събота и неделя... не се знае още. Така че може едно кафенце в събота, евентуално.
В кое ателие работиш, Горска Фея? Може да мина и аз да оставя някоя друга снимка  Wink Поне коремът ми е отличителен белег сега  Joy

# 38
  • Мнения: 1 639
Поне коремът ми е отличителен белег сега  Joy
Joy  Да бе забравих ,че си единствената бременна в града.
Шегата настрани , обаче виждам страшно много жени във фаза пред раждане........едни гигантски тумбаци...... Моят не беше толкова голям.

# 39
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ СЛАДУРАНИ! baloni Two Hearts

А мен вече ме изтървахте за срещи Sad Е, поне до към примерно средата на май.....

Ей,Tikvichka! Днес за втори път ми изкарваш акъла. #Crazy

Angel_smile,как сте с Ники?Той тръгна ли на ясла?А ти на работа?


Offioly
,aко ти остане време ще пием кафе с теб.

Като гледам така всички сте се юрнали да посещавате Феята.Да взема и аз ли да отида да я видя?! newsm78 Фейке знам как изглеждаш и ти ме знаеш.Ще се познаем! Grinning



# 40
  • Мнения: 616
[ Joy  Да бе забравих ,че си единствената бременна в града.
Шегата настрани , обаче виждам страшно много жени във фаза пред раждане........едни гигантски тумбаци...... Моят не беше толкова голям.

Това е много хубаво!!! Има много бъдещи казънлъчанчета!!! То не е само в Казанлък, а е масово из страната, и мен лично това ме радва! Нека да има повече българчета!

Ами аз идвам утре да си подписвам договора с банката (за жилището) - най-накрая! И ако собственичката може да дойде в понеделни, ще остана 4 дни, и ще имам време колкото искаш. Ако тя немможе обаче, ще си тръгнем още в събота сутрин  Confused
Така че мамите, които ми предложиха услуги на майстори, да не мислят че съм ги отсвирила! Просто ни забавиха много, и затова не съм ги безпокоила - беше много рано. Сега живот и здраве ще се започва с паркетите и плочките  Crazy

Еййййй... Аз как съм пропуснала да се изфукам досега!!! Участвахме с мойто момче в Горчиво... Да ни гледате на 11-ти април  Mr. Green  Няма да казвам кой спечели... ама от вчера си имам пералня  Wink (нищо че още нямам къща...)

Хайде, аз сега работя  Whistling

# 41
  • В събота
  • Мнения: 201
Малеее, не исках да прозвуча така шашкащо бе хора, просто вече съм много трудно подвижна, все спя, много се изморявам, а пък и на последната консултация се оказа, че вече доста са напреднали нещата - 3 кг бебе и узряла плацента!!! Ще трябва да си седя у нас и да стискам кълките поне до 1 април.
yanac, ти пък какво си се разшашкала - все едно че ти ще раждаш  Hug Ами време е бе жена,  няма все бременна да си ходя........ Ти самата разказваш как си тръгнала да раждаш с усмивка на уста, пък за другите се притесняваш. Пояснявам, че вчера yanac ми беше на гости и имах едни мъъъънички контракцийки и тя се притесни повече от мен  hahaha
offioly, аз до 11-ти със сигурност ще забравя, така че гледай пак да напомниш....... Иначе честито!!! А ти се обади, може пък моя мъж да се смили и да ме изведе на кафе в събота newsm78

# 42
  • Мнения: 616
Е, Тиквичке, все ще изкараш до първи, то ей го къде е!  Mr. Green Тя твойта вече отива към приключване... Няма все бременна да си ходиш я  Joy
Аз ще звънна, ако можеш някъде близо до вас ще се видим, да не те товаря много  Peace ако не - ще се видим вече с бебето  Crazy
Честита Пролет

# 43
  • Мнения: 147
Ха, честита ви пералня!  Grinning То е ясно кой е спечелил тогава  Laughing Дано и аз не забравя до 11-ти....да ни напомниш като наближи.
Тиквичка, ти кога влизаш в 9-я? Момата ви много хубаво си е пораснала пу пу  Grinning
И аз искам на кафенцееее......вече 3-ти ден съм затворена в къщи  Sad ....и днес няма да мога да си взема снимките  Sad

# 44
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

yanac, ти пък какво си се разшашкала - все едно че ти ще раждаш  Hug Ами време е бе жена,  няма все бременна да си ходя........ Ти самата разказваш как си тръгнала да раждаш с усмивка на уста, пък за другите се притесняваш. Пояснявам, че вчера yanac ми беше на гости и имах едни мъъъънички контракцийки и тя се притесни повече от мен  hahaha


Не може да се каже,че се притесних. GrinningПрез главата ми минаваха следните мисли:"Ех,че ще е забавно ако сега Tikvichka каже :РАЖДАМ!!!След това с Фил ще има да разправяме ,как когато сме й били на гости и тя си е похапвала е почнала да ражда,как сме й приготвили багажа,помогнали сме й да се обуе(тя си беше облечена),и хайде на болницата.Голям кеф!Все пак малката госпожица и аз я чакам да се появи вече 5-6 месеца.Много обичам бебета!


Еййййй... Аз как съм пропуснала да се изфукам досега!!! Участвахме с мойто момче в Горчиво... Да ни гледате на 11-ти април  Mr. Green  Няма да казвам кой спечели... ама от вчера си имам пералня  Wink (нищо че още нямам къща...)


Offioly,отбелязах си го на календара. Peace

Общи условия

Активация на акаунт